HobiDijital fotoğrafçılık

Fotoğraf fırsatları sonsuz, konu anket vardır

Daha önce ben kalifiye fotoğrafçı tarafından gerçekleştirilen fotoğrafını ne düşündüğünü bana sordu durumda, o zaman cevap çok muğlak bir cevap duymak istiyorum. Şimdi her şey farklı. Gayet anlamak ve neden sihirbazı seçmek gerekir. Son zamanlarda, Moskova'dan profesyonel fotoğrafçı ortağı değil, aynı zamanda bir arkadaş değil adildir.

Kısa bir arama sonucunda ben fotoğrafçının bir blog bulabildim. en fazla on beş dakika inceleyen içeriğine harcayın, ben hemen efendi konuşmak istedim. O zaman bu kadar üretken konuşma olmadı, stüdyoda çekim oldu en Yoktu, ancak kişisel bir toplantı düzenlemek başardık. fotoğrafçıyı ziyaret - Bunun bir sonucu olarak, hem kişisel görüşme tüm ayrıntıları sırasında, ben hizmet tartışıldı hakkında müzakere mülk sahiplerini telefon etti. Çok yakında tüm çözüldü. Biz ilk fotoğraflama nesneye geldiğimde fotoğrafçı hazırlanması düzeyine çarptı. Yanında vardı bir ziyaret profesyonel stüdyo oldu. Bu noktada, ben profesyonel ve fotoğrafçılık gerçek maestro ile sadece çalışmak anlaşılmaktadır. Şimdi bir ziyaret fotoğrafçı benim gibi böyle bir iş gerekli olduğunu biliyoruz.

Daha önce ben kalifiye fotoğrafçı tarafından gerçekleştirilen fotoğraf, hakkında ne sorsa durumda, o zaman cevap çok garip bir cevap duyardık. Şimdi her şey farklı. Bir profesyonel seçmek neden gerekli olduğunu ben de anlıyorum. Şimdi 1-sermaye profesyonel fotoğrafçı sadece iş arkadaşı değil, aynı zamanda bir arkadaşım değildi. Nasıl başladı?

Ben bir tasarımcı değilim, ve bu mesleğin tüm modern insanlar gibi, ben tasarım öncelikle ilgileniyorum. Fotoğrafçı Moskova - nedense sürekli iç mekan çözümleri oluşturmak, diye düşündüm, benimle ilgili değil. Ama 1-in noktasında, ben kaynakta yerleştirilmesini gerçek odaların bir fotoğraf sipariş gerekiyordu. değil şeylerin kişisel estetik görünüm için, sonuç beni memnun olurdu olasıdır. konu Ancak ankette, geniş biçimi olarak, ben herhangi bir sorun getirmez, ben çıkarmaya başladı Emin. Sadece sözlü olmak, fotoğraflar başarısız oldu ve sonra ben deneyimli bir foto-özne anket aramaya başladı.

Kısa bir aramadan sonra, fotoğrafçının bir blog bulabildim. öğrenme harcanan İçerik ben hemen fotoğrafçı temas, 15 dakikadan fazla değildir. Daha sonra bir üretken konuşma olmadı ki stüdyo fotoğrafçılığı, ama biz kişisel bir toplantı düzenlemek mümkün. Özel toplantı sırasında tüm ayrıntıları, Hizmet hakkında sormak ağalarının telefon ederek başladı kez tartışıldı - fotoğrafçı ziyaret. Çok yakında tüm çözüldü. Biz tabiri caizse, ilk fotoğraflama nesneye geldiğimde fotoğrafçı hazırlanması düzeyine şaşırdı. Yanında vardı bir ziyaret profesyonel stüdyo oldu. O anda ben sadece usta ve görüntü gerçek usta ile değil uğraşan anladı. Bugün bir ziyaret fotoğrafçı benimki gibi bir durumda ihtiyaç olduğunu biliyoruz.

O zamandan beri, bir yıldan biraz daha fazla. Ben düzenli aralıklarla ziyaret ederek işbirliği sadece kiminle fotoğrafçı, ama arkadaşlarına açın. Neyse ki, profesyonel avantajlara ek olarak, benim dostum birçok iyi karakter özellikleri idi. Bu çalışma ve dostluk yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.