SeyahatYol tarifi

Shershni Rezervuar Açıklama, tatil, fotoğraflar

Chelyabinsk kentinde 60'lı yıllarda oluşturulan Shershni rezervuar. Bu Sosnovsky bölgesine uzanıyor. adı o yapay göletin yanında bulunan köyün, onuruna verildi. Bu rezervuar Chelyabinsk yakındaki bölgelerde ve şehirlerde çoğu için bir su kaynağı olduğu kabul edilmiştir.

rezervuar Karakterizasyonu

ortalama büyüklüğü Shershni rezervuar olarak, çünkü uzunluğu 18 km mesafededir. Bunun geniş yerlerde 4 km'lik gergin; Yaklaşık 40 metrekare - kaplanan yüzey alanı üzerinde. km. 5 m ve en fazla - - derinliği, en az ile ilgili olarak. il, bazen kum - 14 m yapısal olarak farklı alt. Bu alanlarda, Çernozem ve çayır toprakları vardır. Rezervuar akıcı kara, kabartma planı ve çoğunlukla tepeler ve bitki örtüsü hakimdir.

Altyapı ve doğal çevre

Yol kıyılarında neredeyse tüm uzunluğu açtı. Biz apartman binaları, evler, ortak yerleşim tek katlı binalar, hem de göletin yanında inşa, orman, bahçe, meyve bahçeleri ve diğer çiftlikler vardır.

bankalar üzerinde Shershni Rezervuar huş, akçaağaç, kavak ve söğüt az cılız türler olarak bilinen bir ağaç sayı ile temsil edilmektedir zengin doğası vardır. Çalılar da sıkıca kalça ve alıç gül gibi çilek gölet ve meyve her yıl bu tür çeşitleri yakınında yerleşti. Siyah yaşlı ve süpürge şehri ziyaret etmek için bazı yararsız vatandaşların yenilebilir bitkileri ek, ama onların güzelliği ve baharın ihtişamı zevk.

gölet üzerinde Relax

rezervuarın kuzey kesiminde ortak kullanım için bir şehir plajı ve nudists bir plaj. Güzel bir şemsiye ve şezlong kazık ve tatilciler beckon çekiyor. toprakları, su konumlar üzerinde "Shelter" güney kısmı. barbekü veya tütsülenmiş balık kültürel ve eğlence etkinliklerinin ayrılmaz bir parçası olan - park alanları, müzakere ve barbeküler ile eğlence için yerler kantinin vardır.

Hafta sonu için bir oda veya hatta bir ev kiralayabilirsiniz. Shershni Rezervuar - bir rezervuar, kıyısında olan her zaman turistler için bir yer olacaktır. onlar rüzgarın penetrasyon açıktır çünkü kumsallarda Güzel ve döşenmiş balkon, yaz aylarında ve kış aylarında hem tatil sırasında kutlamaları için çok rahat kabul edilir. Bu ısı veya kışın soğuk çıkmasına izin verir.

Su maceraları unutulmaz yaz aylarında Çelyabinsk bölgenin geri kalanını yapar katamaran, jet ski, tekne ve yatların, burada mümkündür. Kış dondurulmuş rezervuar ayna üzerinde çok ilginç kros kayağı olacaktır.

Hatta banyo çocuklar için ideal rezervuar optimum Shershnevskoye su sıcaklığı (+ 20 ... + 25 ° C), bu yüzden endişelenmeyin.

rezervuar içinde Tutma

Birçok Shershnevskoye rezervuara tatilciler ve çevre köylerden sakinleri için özellikle ilginç eylem - Bu balıkçı olduğunu. çok miktar ve çeşitliliği gibi Omurgalılar hayvanlar. Bu, yerel balıkçılar ve bu gölde vardı sadece insanlar tarafından söylendi.

beyaz balık - denemeler Spining okuduğunuzda, ısırma ince kırmalı sazan ve levrek, büyük pike ve burbot, pike Sulu ve etli tench ve çipura ve kızılkanat ve hatta değerli balık olduğunu öğrenebilir. Alan Shershnevskoye rezervuar bu türlerin iyi üreme oldukça elverişli. Balıkçılık bankalardan gerçekleştirilir, her zamanki olta kullanılan ve dürüst yem. Teknede, genellikle balık yakalamak nedeniyle iplik, Eşek, bir yöntem besleyici balıkçılık.

Çoğu zaman kızılkanat mayınlı - Birçok nehirler, göller bulunan ve hatta Rusya Göletlerde edilir hamamböceği benzer bir balık. bloodworms üzerinde - hamam böcekleri gibi, iken kış balıkçılık hamur, kurtlar ve solucanlar üzerinde iyi bir ısırığı. Eğer rezervuar arayanlar üzerinde gidersen nadir ve kurnaz yırtıcı balık onu yakalamak için çok çalışmak zorunda.

Rezervuar üzerinde Sorunları

Shershni deposu (Çelyabinsk) birçok evler, çiftlikler, sebze bahçeleri ve hatta bitki vardır sular altında Michael çiftliği, yerine monte. tahrip ahşap binalar su kalıntıları sıklıkla önceden değişimini oluşturma ve rezervuar kıyı bölgesini yeniden şekillendirilmesi, sahil çivilenmiş. Bu çok basitçe günlükleri ve panolarında yakalanır tekne ve sallar, seyahat sudan dışarı yapışmasını zaman rahatsızlık yaratan, balıkçılar zarar ve bazen kıyısında büyüyen çalılar ile iç içe.

Şimdi sahil orada turist özgür ve konforlu bir konaklama için engeller, nispeten temiz. çevresel durumun kontrol altında, ortak kullanım alanları dikkatle korunuyor edilir. Çocuklar için su konumlar alan tehlikeden tüm koruma, hatta kum sağlanır ise orada ithal özel olduğunu ve mikroplardan saf su ile doldurulur çocuklar için tepsileri.

emniyet

Biz rezervuar sahillerinde güvenliği sağlamak için ayrıntılı olarak durumu ele alacak, durum aşağıdaki gibidir. Burası bir çare olarak kabul edildiğinden, önlemler% 100 karşılanmaktadır. yüzücüler durumunda filoz yüzmek motorlu tekneler ve motorlu tekneler, üzerinde cankurtaran rekreasyon ve yıkanma olası yerler hakkında gezginler tavsiye hatta sudan çıkmak veya yardım etmek, sahile dönmelerini mümkün olacak.

Uyanıklık, bütünlük ve yerel nüfusun şerefiye çarpıcıdır. Rezervuar Shershni bir tatil için olası bir yer olarak kabul veya tatile bırakarak nedenle, emniyet endişe yaklaşık.

Nasıl gidilir?

trenler veya düzenli otobüs, taksi üzerinde, (durdurma ve park tüm koşullara tabi) otomobille olabilir rezervuara sürün. Tüm sonra Shershni rezervuar gibi yerlere sürülür. Chelyabinsk Beach kolayca bulunabilir - sokak Dovatora sürüş, taksi veya otobüs ile almak için. Çık otobüs durağında "Baraj" olmalıdır. Plaja giriş ücretsizdir. "Batı" (geçiş bölgesine) öncesinde de köy Hornet yakın trafik polisi karakoluna atlayarak güzergahı üzerinde olan otobüsleri olsun.

"Beyaz Yelken" - ikinci popüler plaj ücretli. Bu Amz köyü yakınlarında yer almaktadır. Dur "Hastane AMZ" olarak adlandırılan ve gitmekte özgür taksiler ve yerel otobüslere.

Az ziyaret edilen plajlar Büyük Alley aynı köyde bulunmaktadır. "Kırmızı Köprü" veya adlandırılan toplu taşıma durdurmalıdır ilgileniyor "Enerji Koleji." Üzerinde Stepping turist Kaliningrad sokak için sahile geliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.