ModaGiysi

Çekicilik Sırları: Figür düzeltme için iç çamaşırı

Herhangi bir yaşta kadınların çekici görünme eğilimi göstermeleri bir sır değildir. Bunu yapmak için, uzun süre genç beyleri cezbedecek küçük püf noktaları bulmuşlardı. Dedikleri gibi birçok durumda, güzellik fedakarlık talep etti. Güzellik adına, bazı kavimler metal halkalar yardımıyla boynunu uzatan, burunlarını dudaklarını delmiş, ayağı kısaltmak için sıkı ayakkabılar giymiş, kızıl renkli biber renginde bir kırmızı renk vermek için dutlarını sıcak biber ile ovuşturdu. Bu liste devam ettirilebilir. Fakat bugün iyi görünmek için kendinize "alay etmek" gerekli değildir.

Artık kızlar spor yapıyorlarsa, yorucu egzersizlere vakit ayırıyorlar ve sonuç hala arzulanacak çok şey bırakıyor ve rakam ideal olmaktan uzaktır ve figürü düzeltmek için özel bir iç çamaşırı hazırlamaya yardımcı olur . Elbette, mucizeleri beklemeye değmez, ancak belden birkaç santimetre kaldırılabilir.

Çamaşır çeşitleri vardır: çekme, modelleme ve düzeltme. Sıkılaştırıcı iç çamaşırı, kural olarak yoğun bir kumaştan yapılmıştır ve katı bir yapıya sahiptir. Kilo kaybı için iç çamaşırı - iç çamaşırı çekmek için başka bir isim bulabilirsiniz. Vesait, cildi sıkılaştırdığı için takılabilir, bu bağlamda kan dolaşımı bozulur. Buna ek olarak, yoğun bir doku ile vücudun uzun süreli temasından, alerji oluşabilir. Eğer bu iç çamaşırı giydiğinizde cildin ağır terlettiğini görürseniz, bunun altında doğal bir şeyler koymalısınız.

Modelleme iç çamaşırı, yeterli olmadığı yerlerde hacim katabilir. Göğüs büyütmek için dolgu malzemeleri içeren sütyen içerir .

Figürün düzeltilmesi için keten, kadın gövdesinin üç ana bölümünü vurgulamayı amaçlıyor: göğüs, bel ve kalçalar. Gerekli yere yuvarlaklık katıyor ve aynı anda doğru yerleri bir araya getiriyor. Düzeltici iç çamaşırı sadece görsel olarak figürü geliştirir, aynı zamanda vücutta meydana gelen süreçleri etkileyen bir etkiye sahiptir. Eylemi fizik, tıp, biyoloji ilkelerine dayanıyor. Figürün düzeltilmesi için keten, yağın büyümesinin yönüne göre yeniden dağıtılır. Uzun giymesi, bir figür oluşturmanızı sağlar. Ve bununla paralel olursa, yine de özel bir masaj yaparsanız, düzeltme işlemi belirgin bir şekilde hızlanacaktır. Kadın gardıropunun bu kalemleri uzun süreli giyilmek üzere sağlandığından, yapıldığı malzeme çok yüksek kalitede olmalı: doğal elyaflardan oluşmalı, herhangi bir rahatsızlık vermeden giysilerin altında göze çarpmamaya dikkat edin.

Vücudun hangi bölümünde çalışmanız gerektiğine bağlı olarak, şekil düzeltme için iç çamaşırı, sütyen, şort, tişört, korse, tozluk, combi, kombo olarak ikiye ayrılır. Bu tür çarşafların kesinlikle sizin boyutunuz olması gerektiği unutulmamalıdır çünkü aksi halde her şeyi yağmalayabilir.

Güzel hanımlar, rakamın düzeltilmesi için sadece iç çamaşırı sorununuzun üstesinden gelemeyeceğini unutmamalısınız . Doğru beslenme ve spor sağlık, güzellik ve cazibenin garantisidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.