SeyahatYol tarifi

Moskova'da barbekü için izin verilen yer

Bazen herkes mangal almak için bir fikri vardır. Eğer büyük bir tatil geçirmek gerekiyor ne - kokulu duman, taze yeşillik ve dost şirket! Ama iyi, herhangi bir sorun olmadan bahçede mangal ateşleyebilir kendi yazlık, varsa. Ve değilse? küçük metropol doğaya çıkmak istiyorum, biz de barbekü için izin alan bilmesi gerekir. Moskova'da, birçoğu, bugün bazıları bahsedeceğiz. not edin ve piknik için hazır olsun.

Eğer şehri terk etmek için zaman yoksa

bir kebap veya restorana gitmek için - Sen en kolay seçeneği tercih edebilirsiniz. Ancak, fiyat etiketleri cesaret verici değildir. Ve yaz başlangıcı ile, bir havasız bir odada oturmak istiyorum ve yeşil çimenlerin üzerinde ağaçların altında değil. Günümüzde zor olmayacaktır Moskova'da barbekü için bir yer bulmak. sermaye ve onun çevresinde çok barbekü ile gelebilir ve ağaçların altında veya gazebo içinde yuvalanmış yerlerde binlerce donatılmıştır. Ve seninle bunların kullanımı için çoğu durumda bile borç para olmaz. Bu gibi durumlarda hariç sen kendini ızgara veya kömür işe gerektiğinde.

Sorumluluklar tatilciler

Moskova'da barbekü için bir yer hakkında konuşmaya başlamadan önce, ben temel kuralları hatırlatmak isteriz. yangın güvenlik kurallarına - Öncelikle, ikincisi kurulan davranış kuralları ve uymak zorundadır.

  • Alkol almak kesinlikle yasaktır.
  • Sen özel donanımlı bölgelerin dışında bir ateş yak olamaz.
  • ağaç ve ağaç olarak kullanımları yasadışı kesme cezası edilecektir.
  • bitkilerin köklerine zarar vermeyecek şekilde mangal, yerden en az 30 cm bir yükseklikte monte edilebilir.
  • Açık ateş sadece kömür kullanabilirsiniz yasaktır.
  • Tüm çöp peşlerinden çıkarılmalıdır.

Moskova barbekü için tüm yerler düzenli olarak özel servisler tarafından denetlenir. Bu kuralların ihlali 5000 300 000 ruble tutarında idari sorumluluk ve cezalar yol açar.

şehir merkezi

merkeze yakın, daha zor yangın sessizce oturup uygun bir yer bulmak için. Biraz zaman bulmak ve park alanları ve sermaye dışında yaklaşmak için arzu edilir. Ancak, Merkez İdari Bölgesi özel mangalnye sitesi var. Örneğin, uygulama mükemmel park-rezerv olduğu "Serçe Hills." Bu nehrin güzel, sağ kıyısında yer almaktadır. Ne yazık ki, güzel, açık bir günde burada neredeyse imkansız bir serbest yer bulma.

En iyi seçim

2017 yılında Moskova'da barbekü için en popüler yerler düşünüldüğünde Andrew göletler yakınında bulunmaktadır özel bölgeleri, unutulmamalıdır. İnsanlar güzel doğası, bakımlı ve iyi ekipman ile çekilir. Buna ek olarak, onlar kolayca marine et dahil olmak üzere gereken her şeyi satın alabilirsiniz Metro ve hipermarket "Auchan", yakın bulunmaktadır.

Kentsel bahçeleri de serin sokakları üzerinde ağaçların gölgesinde vakit geçirmek için davet edilir. Gorki Parkı ve piknik için rahat bir yer sağlamaya hazır Sıkıcı bahçe, ama yalnızca onlarla kızartma et getirmek veya komşu restoranlarda bunu talep şartıyla. Dinlenme - dinlenmek için ideal bir yer. çimler üzerinde yay tan olabilir hamak ve sandalyeler, belirdiğinde.

Serebryany Bor

şans gitmek istemiyorsanız, o zaman Moskova'da barbekü için bir yer aramaya gerek. 2017 yeni değil hiçbir şey kutlandı, ana tercihler aynıdır. Kazan-kazan durumu - birçok Serebryany Bor ile favori. Moskova'nın batı bölge sizin için uygun değilse, üzerinde seçiminizi durdurun. Bu sadece tüm şirket kalabilirler çardaklarla ve diğer ihtiyaçlar ile 20 ücretsiz mangalnye alanları sunuyor. Ayrıca, 10 VIP-kameriyeler, kapalı ve çok rahat. çıkık Yeri - Moskova Nehri ve Dipsiz Göl kıyısı.

piknik ve park için Batı alanda size hiç "Moskvoretsky" davet ediyor. Moskova'da şiş kebap pişirmek için yer göz önüne alındığında, bu unutulmamalıdır burada temiz hava solumak ve onlar tabii ki şanslıysanız, sincap ve yaban tavşanları izleme fırsatı verilmiş bir bonus bir tür olarak o. Kirov deltacığın iki Strogino iki: Toplamda dört siteler bulunmaktadır. Moskovalılar Serebryany Bor hatta birkaç saat sağlığını geri ve güç vermek söylüyorlar.

Kurkino

Bu Moskova'nın kuzeybatı eteklerinde bulunan bir doğal park vardır. Vadisi Skhodnya nehir kasaba halkı geri kalanı için bir yer oluşturur. Park onun sol kıyısı boyunca uzanır. Otlaklar karışık ormanlar ve ormanda değiştirilir, küçük bataklık var. Dört donanımlı piknik alanı topraklarında. varlığı barbeküler ve banklar ve çömleği ile memnun. Sen tek başına veya şirket ile gelebilir.

Moskova'da barbekü için yer İzin akraba ve arkadaş bir daire içinde, en iyi şekilde güne kapalı geçirmek için her birimizin izin verir. sermayenin kuzey-batı kesiminde yaşayanlar iyi bir seçim olacaktır ve Moskova Nehri Körfezi Stroginskaya FLOODPLAIN sağ kıyısında yakınında yer alır için. Orada sadece beş puan barbekü ile, ancak ayrıca plaj ve tekne üzerinde güneşlenme, oyun alanında çocuklarla yürüme fırsatı var.

Kuzey Bölge

O burada donanımlı barbekü için bir yer var olduğu parklar çoğunu söyledi. In Moskova, öyle eğlence için çok yeşil ve çekici bir alan. Özellikle, doğal-tarihsel park "Pokrovskoe-Streshnevo" bulacaksınız. Onun engin toprakları açık rekreasyon vesile olur. yemek pişirmek için özel alanlar All Saints Shchukinsky koruya ve bir orman parkı bulunmaktadır. Eğer çıkık noktasına gelinceye kadar ihtiyaç hatırı sayılır bir mesafe yürümek unutmayın. Bu nedenle rahat ayakkabılar ve fonksiyonel sırt çantaları da olmazsa olmazlardan.

Park "Fili" Aynı bölgede yer almaktadır. O bir masal, orman rezervi anımsatır. Orada temiz ve sessiz, bu Moskova en güzel ve rahat yerlerden biridir. İnsanlar dinlenmek ve spor yapması buraya gel. Büyük Mangalnye zeminler, lüks, sanki araya bütün şirketi almak için yarattı. Size Moskova'da bir şiş kebap kızartma yapabilirsiniz yerleri karşılaştırırsanız, orada, değerlendirme göre gerçekten iyi gidiyor. Ahşap masalar, geniş ve konforlu tezgahları, dökme demir ızgaralar, kutular - kelimeyle, kültürel aktiviteler için her şey var.

Son olarak, bu aynı bölgede Khimki Orman Parkı bulunur. o proteinin bir çok çalışır, çünkü çocuklara çok hoş. Bunlar çok güvenen ve kontakt vardır. Onlar için davranır bol getir - Mümkünse, kendisiyle beslemek mümkün olacaktır.

piknik için yaklaşık on alanları vardır. Onlar büyük ve dost şirket toplamak için idealdir. Orada barbekü, ancak, düzenli göre onlar, kömür büyük bir tüketim çok derin, ama et sen çok pişirin.

Kuzey-Doğu Bölge

Ve size Moskova'da bir şiş kebap kızartma yapabilirsiniz yer düşünün devam ediyor. Bu alanda iki parkları bahsedebiliriz. İlk "Joy" denir. Bu nehir Likhoborka sel havzası bulunmaktadır. İşte banklar, masalar ve barbekü ile donatılmış ahşap pergola, evler, birkaç siteleri yer almaktadır.

Bir Timiryazevskiy - daha yoğun bir orman gibi ikinci parkı. Neredeyse, ıssız vahşi ve çok güzel bir yer. Bu flora ve tenha köşelerinde ilginç bir çeşitlilik vardır, çok güzeldir. Piknik alanları masa ve banklar ile donatılmıştır, ama ızgara benimle ayı zorunda kalacaktır.

Doğal-Tarih Parkı "Izmailovo"

Ve biz sermaye aracılığıyla sanal bir yolculuk devam ediyor. Şimdi Güney-Doğu bölgesi odağı. barbekü için yerler Moskova'da bulmak kolaydır, ancak barbekü etrafında toplantılar gecikebilir bekliyoruz gerekir. Bu nedenle, yakın evin, daha iyi olacaktır. Izmailovo orman son yıllarda değişti. Bu temizlenmeli ve sıraya koymak. Bu geniş yapraklı tarlaları, kireç bahçeleri ve meşe ağaçları, göletler ve sessiz sokaklar ünlüdür. Şimdi 15 piknik noktalar ile donatılmıştır. Onlar ana caddesi boyunca, Terletskoy Orman Parkı'nda yer almaktadır. Her yerde sabit barbekü ve banklar ile büyük meşe masa yüklü.

Doğal-tarihsel park "Kosinski" oldukça yakın bulunan. Çok güzel, sessiz, o da güzel kokulu kebap bir tat sunuyor. Ancak, orada sadece üç alan vardır ve hafta sonları rekabet oldukça yüksek olacaktır. Beyaz Gölü kıyısında - Bunlardan biri Rudnevo köyü Luhmanovskoy sokakta hakkında ikinci, başka yakındır. Hepsi büyük şirketler için tasarlanmıştır ve gerekli her şeyi ile donatılmıştır.

"Kuzminki" park üç piknik kasaba içerir. Bunlardan her biri işaretler ve bilgi panoları vardır burada kaybolmaz. Her bir oturma uzun tablolar ile donatılmıştır ve güçlü, tezgahları ve tutuyor tezgahları edilir. Yakın kömür için kullanılan büyük mangal, çöp konteynerleri ve varil ayarlanır.

sermayenin Güney bölgesi

Biz sonuncusu dikkate alacaktır. İşte Moskova'da barbekü için en iyi yerler vardır, ama çok sabah gelmek zorunda böylece rekabet yüksektir. Unutulmaz bir akşam geçirmek istiyor musunuz? "Biruliovsky" arboretum gidin. Tabii ki, bir yangın her yerde, Tsaritsino genelde yasaktır olamaz. Parkta derinliklerinde ileri gitmek Ama eğer güzel bir piknik alanları bulacaksınız. Orada hem ücretsiz olup yerleri, tablolar ve banklar, mangal ödenmiş - tüm çatı altında yağmur halinde. Ücretsiz siteleri sadece sekiz tüm parkında hafta sonu erken gel bu kadar. Diğerleri serbest bırakıldı et ve mangal kızartma yaparken Aksi takdirde, uzun bir süre beklemek gerekecek. Bu da oyun alanında büyük bir zaman vardır, çocuklarla birlikte gelebilir.

Eğer Ağaç Parkı'na gitmek istemiyorsanız, dikkat Bitsa orman. Eğer barbekü yapabilir yerler, üç vardır. Ancak hepsi bu değil. Parkta, daha fazla harcama ve kültürel bir programdır olabilir. Herkes yemiş sonra Boyarsky evi asil malikaneler ve antik alan höyükleri ziyaret edin. Ve yine ben erken burada gerçekleşmesi gerektiğini unutmayın istiyorum. Eti kızartın ve kokulu duman teneffüs, kuyrukta kanatlarında beklenenden daha istenen ızgara bırakarak kısa çim aldı daha iyidir.

Biz şehir için terk

Kendi araba varsa, barbekü için bir yer bulma ile ilgili sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Moskova dışında uzak, daha şansını arkadaşlarınızla bir barış içinde piknik ve sessiz olması. Güzel bir gün sermaye içinde ve yüz binlerce insan gölgesinde rahat bir çardak almak ve büyük bir zaman leziz et tadını olması için fırsatlar arıyoruz. Bu nedenle kolayca ücretsiz bir site değmez bulmak için bekliyoruz. Makinelerin değilseniz, o zaman mümkün olduğunca erken sabah parka çıkmak. Ama kırsal kesimde, bagajda özel barbekü ile, sen kendi zevklerine yerini seçebilir.

yerine bir sonuca ait

Kentsel parklar artık aileler için daha donanımlı ve uygun hale gelmektedir. tüm aile bireylerini uygun eğlence büyük miktarda vardır. Gitti burada toplanmış arasında iki taş kullanılarak kavrulmuş doğaya bir barbekü dalları nazhigali günler vardır. Bugün çevreyi korumak ve kararına uymaya öğrenirler. Bu nedenle, alan insanlar başkalarını rahatsız etmeden, kültürel dinlenme fırsatı olduğunu, her yerde piknik için açın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.