OtomobilArabalar

BMW E28 ve bu konuda her şeyi: performans, ayarlama, fotoğraflar

BMW E28 - çok popüler o zaman kullanmak modeli yerini aldı dünyaca ünlü Alman üretici, bir araba ve bir beden E12 oldu. Ama söylemeliyim ve bu gelişme en az popüler ve satın idi.

öykü

Yani hikayesi başlar BMW E28 1981 yılında. O zaman, üretici potansiyel alıcılar motora dört seçenek sunar. Bu arada, aynı zamanda dizel motorun tarihinde bir ilk oldu.

otomobillerin teknik özellikleri açısından en cazip yıl, 1985 yılında ortaya çıktı. makineleri için en ünlü biri M535i modeli oldu - o altıncı ve yedinci BMW serisinde olduğu motoruna gitti. Artı bir spor süspansiyon ve konforlu koltuklar Recaro eklenmelidir. Diğer, daha az belirgin modeli sportif S38 motoru oldu. Onun ayırt edici özellikleri çelik kam mili, 24 vanalar ve tabii ki, güç - 286 beygir gücü kadar. Artı modifiye fren sistemini. aktif ilgi neden iyi bir araba, bu yüzden şaşırmayın.

Teknik özellikler

Biz artık teknik donanım açısından bir araba da şaşırtabilir hakkında birkaç söz söylemek gerekir. Sen ABS ile başlamalıdır. 524 td, 525i ve 528i gibi modellerin üretimin başlangıcında Onun kümesi. o 1985 yılında ikinci ile diğer otomobilin çıktı. üreticileri uygulamaya karar verdik sonraki yenilik, - sınırlı kayma ile sözde diferansiyel olduğunu. Bu vurgu katsayısı unutulmamalıdır - onun endeksi% 25'tir. 518 dakika sonra üretildi Daha tüm modeller, hidrolik direksiyon var.

arabaların sayısının fazlalığı beş vitesli manuel şanzıman var. Her ne kadar onu bütün üç sahne ile başladı. Yavaş yavaş BMW E28 üretimi geliştirildi - Orada, elektrikli yan aynalar oldu sistemi kabinde belirli sıcaklık ve diğer ayrıntıları korumak yüklü.

Motorlar ve onların özellikleri

Eh, yaklaşık BMW E28 motor ayrı ayrı konuşmaktır. zamanının en iyi motorlarından biri olarak kabul edilen bu satır "altı",. Standart güç 277 olan beygir gücü, ancak özellikle Avrupalı müşteriler için bu rakam 286. M88 / 3'e yükselmiştir - Bu tanımlama bu motoru buydu. Bu arada, Kuzey Amerika alıcılar için oluşturulan sürüm, biraz daha az - 256 beygir motor gücü azalır.

Başka ne BMW E28 hakkında söylenebilir? Bu makine mükemmel kullanım ve kalıcı bir şekilde bükümlü olması. Ve yeniden tasarlanmış şasi ve güçlendirilmiş kollar sayesinde. Artı grup kararı uzmanlar sözde değişken sertliğe yaylar düşürücü yüklemek. o geliştirilmiş olmasaydı Ve tabii ki, bu hedefler elde edilemedi yuvarlanma kollarına.

akort

BMW E28 - iyi bir araba, Bavyera önem taşıyan pek çok hayranları tarafından belirtilen bir gerçektir. Ancak, bazı insanlar sürekli araç geliştiriyoruz. Bu bağlamda ve BMW E28 bir istisna vardı.

Ayarlama - Bu söz konusu olan budur. Bu model bu tür işler için çok başarılı olmuştur. Bazı iniş understating veya çatı kırparak, onun görünümünü değiştirmeye karar verirler. Diğer gelişmiş iç ve diğerleri daha iyi teknik arabalarını olmasına yardımcı olacaktır çalışmalarını kaplar. adı Alpina altında bir ayar stüdyo kursu için temel oluşturduğunu birçok yeni ve hatta lüks arabalar, yayınladı, biz BMW E28 nitelendirdiler.

En önemli biri modeli Alpina B9 olduğunu. Şirketin Uzmanlar daha agresif kam mili yapmak ve artırmak için, emme portları, bir 3.5-litre 2.8 litrelik motor yerine genişletmeye karar sıkıştırma oranını.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.