SağlıkPlastik cerrahi

Ultrasonik liposuction: Onu neden etmesidir yorum?

kilolu olma ve şekil dezavantajları ile mücadele edenler arasında giderek daha popüler, ultrason liposuction kazanır. Bu konuda Yanıtları - Yeni yöntemin en iyi özelliği. çok iyi ve çekici invaziv olmayan ultrasonik liposuction nedir? Anlamaya çalış.

En önemli avantajı - neredeyse egzersiz, diyet ve cerrahi yorucu olmayan bir adama mükemmel rakam vermek yeteneği. vücutta biriken Bu yöntem ile yağ hücrelerini parçalamak ve doğal bir şekilde sonsuza kadar elde edilen. ultrasonik liposuction prosedürü hemen hemen tüm gelenler mevcut, tamamen acısız ve güvenlidir. diğer organlar, doku ve kan damarları etkilenir ise işlemde, yağ hücrelerinin etkisi ile ilgili özel olarak yapılır.

iyi başka nedir ultrasonik liposuction yorumlar, bunlardan internetin boşluğu doldurmak? Aslında doğru ilk seansta gözle görülür olumlu etki sonra prosedürün yürütülmesi, ancak hacim kaybı ile 4 cm Sadece birkaç seans ulaşabilir olmasıdır -. Ve müşteri pürüzsüz elastik cilde sahip kombine hayallerinizdeki rakam alır. ultrasonik liposuction prosedürü kesinlikle bir kişi hastaneye ve sonraki rehabilitasyon dönemi gerektirir değil. Neredeyse hemen, günlük aktiviteleri başlatmak daha güzel bir vücuda zevk ve çevrelerindeki insanların hayran bakışlar yakalayabilirsiniz.

Yöntemin etkisini farklı bir kanıtıdır yorum bunlardan Ultrasonik liposuction, aşırı kurtulmak yardımcı olur yağ dokusunda çene içinde, çok uzun bir süre geri, bel, kalça, dizler ve genellikle iyi için. Bu non-invazif bir tekniktir en çok göze çarpan yüzünü ve şekil kurtulmak yardımcı olur ve büyük ölçüde onlara bozan. Bununla birlikte, toplam ağırlık kaybı ultrasonik liposuction geçerli değildir.

en ileri teknikleri Kısaca. Plastik cerrah ultrasonik kavitasyon yağ hücreleri üzerinde etki eder. Sonuç olarak, onlar daldı ve bir emülsiyon dönüşür. Açıklandığı liposuction invazif ve geleneksel olabilir. Geleneksel yaklaşımda tahrip yağ hücreleri derideki küçük delikler içinden emilir. Invazif olmayan ultrasonik liposuction lenfatik ve venöz sistemleri ile tahrip yağ hücrelerinin ortadan kaldırılmasını kapsar.

Liposuction önce daima plastik cerrah yerleştirir Ultrasonifikasyondan gönderilecek yağ daha fazla birikiminin, atar sonra bilgisayar teknolojisi kullanılarak figür modelleme gerçekleştirdi.

Geleneksel ultrasonik liposuction, yorumlar bunların altında ya yürütülen kişilerin, giderek artan sayıda çekmek genel anestezi veya lokal altında. Ameliyatsız yöntem anestezi gerektirmez.

Ancak, ne kadar iyi ve cazip ultrasonik liposuction, kontrendikasyonlar ortadadır ve anlamlı potansiyel müşteri sayısı daraltır:

  • 18 yaşına kadar Yaş;
  • Hamile ve emzikli kadınlar;
  • Bu iç organların şiddetli kronik hastalıkların bir geçmişe sahiptir;
  • Hastalığın akut dönem;
  • Endokrin hastalıkları (obezite de dahil olmak üzere);
  • yaralar, yara izleri, döküntü istenilen etki alanında bulunması;
  • hastalığı (örneğin, şeker hastalığı) karşı olan bağışıklık ihlali ve herhangi bir etkileri sonra (örneğin, hormon tedavisi gören sonra).

Maksimum etki için, uzmanlar bu tür lenf drenajı ve masaj gibi diğer işlemler ile cerrahi olmayan ultrason liposuction birleştirmek öneriyoruz. Vücudun bu ek maruz sayesinde hızlı bir şekilde yağ dokusu ve fazla sıvının geri kalan kısmı kaldırılacak. Nihai sonuç (toplam genellikle bireysel olarak 2-3 yürütülen, ancak) son tedaviden sonra bir ay değerlendirilebilir, tüm aşırı görüntülenir zaman. Ama yetkileri dahilinde beslenme ve fiziksel aktivite ilkelerine unutulmamalı. Tabii ki, ameliyat yerinde yağ birikir olmaz, ancak vücut kütlesindeki artışla kaçınılmaz vücudun deformasyona yol açacak başka yerlerde birikebilir. mükemmel bir rakam olması bile böyle harika darbeden sonra, kendi çabalarıyla uygulanmaksızın kesinlikle Unutmayın, başarılı olmak için olası değildir ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.