GüzellikSaç

Saç demir düzeltmek için nasıl Önerileri

saç şekillendirme - her zaman belli beceri ve tecrübe gerektiren uzun işgal var. Birçok kadın kendi saç stili - kıvırmak veya onları her gün düzeltin ama söylenmesi gerekir saça zararlı tür prosedürler. Günlük kullanım utjuzhkom veya maşası sonra saç, açıkta kırılganlığını bölmek donuk ve zayıf olmaya başlar. Ve saç demir veya bunların nasıl bükülmesine düzeltmek için bilmeli. saç demir düzeltmek için nasıl - Bu yazıda, tavsiye tek parça ele alacağız.

Bugün orada kadın saçını birçok yolu vardır, ancak kötü ve moda düz saçlar özellikle ilişkilidir. düz saçın doğal yapısını özel cihazlar icat edildi yüzden her kız, iftihar edemez - "ipek ve pürüzsüz saçlar" ütüleme, çabuk bir halde saça neden olur Yani, soruya cevap için: "Nasıl saç demir düzeltmek için", bazı kurallara uymak, hem de artan adımları gerçekleştirmek için gereklidir:

- saç başlatmak için iyi şampuanla yıkanmalıdır. ütü doğruldu yıkanmamış saçlar, çirkin değil de yapılmaktadır ve estetik değil bak. Ve kirli saç şekli çok daha zor verecektir;

- Sonra - doğal kurutma, yani kullanılmadan olduğu bir saç kurutma makinesi. Saç kurutma makinesi, ya da diğer araçlar saç yapısına zarar ve onları yaralayabilir saç kurutma hızlandırmak için. Ayrıca, onlar bu durumda daha kırılgan olması, ıslak ve nemli saçlarınızı düzeltmek olamaz;

- o zaman böyle aşırı ısınma saç koruyacaktır süt, gibi özel bir araç başvurmalıdır;

- ve bundan sonra saçınızı düzeltebilirsiniz.

Nasıl saç düzeltmek için? Bir topuz yapmak ve bir klip (ya da diğer sabitleştirici) saçın, bundan en çok güvenliğini sağlamak için. Daha sonra küçük bir iplikçik almak ve hafif kaydırarak aşağı doğru hareketini düzeltin. saç zarar verebilir ve yapısını bozabilir çünkü tam tersine, sadece köklerinden saç düzeltmek için emin olun, bu işlem kabul edilemez. Eğer istenilen sonuç elde edene kadar kadar birkaç hareketlerin bir telini düzeltin. Birinci zincir hazır olacak sonra, diğer aşamalara geçmek gerekir:

- düzleştirme, yaygın ışın diğer kiriş ve serbest bırakmak aynı işlemi;

- Tüm saç doğruldu edildiğinde, saç iyi olması gereken bir köpük ya da vernik kullanarak, tarak ve saçlarını düzeltmek için iyi bir şekil vermek.

saç demir düzeltmek için nasıl anlamak için, bir kaç seçenek sağ saç demir kendisi seçmek gerekir. olabilen, sadece fiyat ve plakaları farklı Ütü:

- seramik plakalar ile;

- Metal levhalar;

- Lityum seramik plakalar ile;

- bir turmalin kaplama.

Özel bir güvenlik seramik plakalar ile en iyi ütü seçmek gerekir, onlar saçlar için daha modern ve güvenlidir. utjuzhkom çok sık metal plakalar ile düzeltin, saç yapısını bozmak ve onları kırılgan ve split yapmak mümkündür. Bu nedenle, bu seçenek bir ayda üç kereden fazla kullanılmaz. soruya cevap vermek için: "Nasıl ? patlama düzeltin", yukarıda açıklandığı gibi, tüm prosedürü olabilir ve bir patlama ile tekrar olmalı. istediğiniz gibi patlama düzleştirin daha az zaman gerektirir, bu uyuyor.

kadın saç kurutma makinesi, saç maşası veya utjuzhkom her gün kullanıyorsa Saç şekillendirici ve düzleştirme zarar verebilir. Bu tür prosedürler haftada 1-2 kez, hem de korunduğu özel araçların kullanımı yapılabilir. saç bakım ürünleri için araçlar kırılganlığı mücadelede sadece aracı ve saç hasar bölümü olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.