Sanat ve EğlenceFilmler

Dizi "yanılmaz çare": aktörler ve rolleri

"Şaşmaz çare" - harfle doktorlar hakkında bir gösteri. Onun eylem sermayenin çok disiplinli kliniklerde biri gerçekleşir nerede gerçek profesyonellerden oluşan bir ekip. Günden güne, her zaman bilim tarafından anlaşılamamıştır hastalıklar, çeşitli karşıyadır. Eğer oluşmadan ve işlenmiş nasıl hastalığı, ilgilenen varsa, TV dizisi "en emin araçları" görmek gerekir. Aktörler çok iyi bir resim seçilir. Onlara bakarak ve onlar tamamen o sadece bir film olduğunu unutmamak oynamak. TV dizisi "en emin vasıta" hakkında Şimdi daha. aktörler ve oynadıkları roller, olaylar ve duygular bunlar yaşıyoruz - tüm bu ayrı bir tartışma hak ediyor.

dökme

Aktörler çok sayıda ve değişikliklerin her serinin bazı "en emin anlamına gelen". Ancak, bu klinikte doktorları temsil kalıcı döküm vardır.

1. Nikolay Borisovich Maslov - cerrah ve sovmestitelstu başkan yardımcısı hekim.

2. Radugina Elizabeth Andreyevna - aile terapisi ve çok iyi bir adam.

3. Kravchenko Sergey Ivanovich - terapist, arkasında büyük bir deneyim.

4. Shvetsova Diana Lvovna - Zor kaderle parlak jinekolog.

5. Golovanov Alexander Viktorovich - genç, ama en az, iyi bir kardiyolog.

6. Krichevskaya Alla Y. - immunologist.

Bunlar ana aktörler "yanılmaz çare" vardır ve bunlar söylemek biraz daha değer.

cerrah

Bu seride cerrahın rolü büyük aktör Alexei Kirillin oynamıştır. O filmde önemli bir rol oynayacaktır. İşte bu bir doktor, aynı zamanda istisnai kalitede bir insan değildir adildir. O insan hayatını kurtarmak amacıyla kanun ve üstlerine karşı gelmek için hazırdır.

Bunun kereden fazla çünkü kalkış desteği insanların o sorun içine alır olur. Eğer "yanılmaz çözüm" ün eski sezon izlersen, aktörler ve oynadıkları karakterler, bize tam bir sır olarak kalır. Her seride, odak onların sorunları ve deneyimlerle sadece hastalar üzerinde yapıldı. Sadece tiyatro netice serbest bırakılması ile "en kesin anlamı" (Yeni sezon) aktörler anlatılmıştır.

Yeni sezon büyük acı harika bir cerrah olduğu içinde bu ortaya çıkıyor. Çünkü onun hatasının yıllar önce eşi yıllar boyunca onu eziyet geçersiz bir gerçek haline geldiğini ortaya çıkıyor.

terapistler

o Sergey Kolesnikov tarafından oynanan Victoria Almaeva Sergei Kravchenko, oynadığı Elizaveta Radugina, - Başlangıçta, klinik iki terapist gösterilmiştir. İlk başta sadece bu 2 doktor genellikte görünür.

Filmin senaryo uyarınca Elizabeth ceza-eşinden 2 küçük çocuğu var. O doğru ve inkar hiçbir şekilde eğitmek çalışır. Olağanüstü insan nitelikleri, onun karakterinde doğasında göstermek için ne tür ve özverili kişi olabilir.

Yeni sezonda son zamanlarda hapisten eski kocası, geliyor ve onların aşk bir patlama ile patlak. Beklenebilir olur: Lisa yine hamile. Onların mutluluğu uzun sürmez ve kocası başka eşkıya baskınında öldürüldü. Bu rol duygu dolu Viktorii Almaevoy, kalıtsal Öncekilerden aşağıdaki ve sadece gerçekten yetenekli bir adam oynayabilir.

Sergei Kravchenko, bu konuda bir şey gelince, çok az bilinmektedir. Yeni sezon istisna ve o çocukları olduğunu, izleyici bilmez dışında bir şey değildir.

Onun karakterinin doğası sadece kendisinin diğer insanların sorunları kayıtsız olmadığını söyleyebiliriz. her ne pahasına olursa o onun arzusu meslektaşı Elizabeth daha çok daha düşük hastaları, yardım etmek görünse de mükemmel bir doktor ve arkadaşı.

Kısa bir süre önce "yanılmaz çözüm" ün yeni sezonda dışarı ekranlarında. 2014 yılında Aktörler aynı kaldı, ancak yeni yüzler tarafından desteklenmiş. Samoylenko Konstantin Nikolaevich - - ve Bondarev'in Andrey Grigorevich Yani, terapistlerin ekibi Nikolai Maslov oğlu katıldı.

jinekolog

serideki kadın doğum uzmanı-jinekolog rolü Larise Markinoy gitti. Bu dizi boyunca, o gebelik istisnai durumlarda karşı karşıya ve temelde hastalıkla savaşta galip çıkar edilir.

tamamen başarısız olduğu gibi kişisel hayat gelişir. Diana L. tek hayat. Yeni sezonda, seyirci kendisini çocuk sahibi olamayacağını öğrenir ve onun büyük acı olmasıdır. o Hastaların kürtaj izni tavsiyede Belki de bu yüzden bu.

"En emin vasıta" beri - gösterisinde, içindeki aktörler sürekli değişiyor ve tamamlanmaktadır. Yani burada - yardım etmek Diana Maria Lvovna Ostrovsky Olga Evseev oynadığı, geldi. Maria bu klinikte ikamet geçti ve katma Diana, direkt amiri olan ilişkisinin, her zaman başarılı değildir. Bu Maria ona her zaman ne beklendiğini ile örtüşmemektedir bir fikri var olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, oldukça zor bir hayat durumdur.

immunologist

Rol Ally Krichevskoy Anna Litkens oynadı. utangaç ve çok nazik bir kız genellikle çok ciddi bir hastalık ile karşı karşıya olduğunu - Filmin Alla ait senaryoya göre.

Serinin yeni sezon yani madde bağımlılığı karanlık geçmiş Allochka, ortaya çıkar. Şimdi de risk altında olduğunu ve çocuk sahibi istenmeyen bir durumdur.

kardiyolog

Hastanede kardiyolog rolü genç aktör gitti Alexander Marchenko. Genç ve yetenekli uzmanları, kişisel cephesinde ilişkileri geliştirmek değil - filmin Alexander senaryoya göre. Sonsuz kızlar ruhunda bırakılmış değil boşluk başka bir şey değildir.

Yeni sezonda yılında Alaşım Yurevnoy ile ilişki kurar, ama onlar sürekli müdahale. Önce Nikolay Tokarev oynadığı hastane Vadim Somkin, ve Anna Skyner tarafından daha sonra Başhemşire Margarita Bukharin glavrach.

Eski yeni aksine

Uzun "yanılmaz çözüm" ün yeni sezon çekim başladı. Aktörler gösteri daha da heyecanlı hale geldi neden olan, özenle vseda olarak seçilmiştir. Bir önceki seriye kıyasla, yeni sezon kahramanların tüm sırlarını açar. Şimdi sadece bir hikaye olarak her dizi ve bir öncekinin devamı değil. Yani, daha önce eğer kaybedecek bir şeyi olmayan bir kaç bölüm kaçırmak ve seyir başlamak mümkündü, ama şimdi her şey değişti.

Şimdi, bir sonraki serbest bırakılmasını atlayarak hemen tüm değişiklikleri anlayamadım. "Doğru aracı" - gösterisi, tam vermek aktörler, bu yüzden çok ilginç izle.

Yeni yüzler ve eski arkadaşlar

Birkaç yeni yüzler önce de belirtildiği yeni sezonda, birlikte gösteri ortaya çıkmıştır ve biz söz etmeyen pek az kahramanlar vardır. Bu terapist Sayan Danzarovna Elmira Ibragimova oynadığı. Tarih, hangi hastaneye lazım ve ilginç ve beklenmedik doktor yoktu.

Anton Chigishev - Acil doktor ve yarı zamanlı erkek arkadaşı Diany Lvovny. Bu Sergey Guzeev oynadı. Ve son olarak, tanıdık eski, ama daha az önemli - Hemşire Barbara, Zoe ve Lana, kime olmadan bu gösteri neler olduğunu tam bir resmini olmazdı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.