Spor ve SağlıkKilo kaybı

Diyet sırları - Sen 6 pm sonra yemezseniz mümkün kilo vermek mi.


Soru "6'dan sonra yemezseniz mümkün kilo vermek mi?" - Hamlet gibi geliyor "olmak ya da olmamak?". Bazı sıkıca bu kural çalıştığını, diğerleri açıkça onların hezeyan gülerler inanıyoruz. en ve "karşı" "için" yanıtlarını sıralamak ve sağduyu kullanarak bunları analiz edelim.

Öncelikle sana kendi hayatından bir örnek vermek istiyorum. Eğer kilo ne kadar, 6'dan sonra yemezseniz: Arkadaşlarımdan biri asıl görevi bir şey öğrenmekti bir deney, yürütmeye karar verdi. Genç bayan ağırlığında yavaşlamasına iyi başarmış arkadaşlarının önerilerine yönlendirdi. Ancak, bir tek 18.00 sonra yemek değil, aynı zamanda koştu 40 dakika her sabah ve diğer terk edilmiş yağ, şeker, ekmek ve patates yok değil. Ama kabul edilmiştir tek kurban, dostum, zamanında "kale ağzını kapatmak için" dir.

Deneyin ilk günü başarı ile taçlandırılmış ve yoğun bir gece yarısı akşam bitmişti değildir. Ama çekilmek için kullanılan ve daha akıllı olmaya devam etme kararı değildi - bu yüzden sıkı mümkün olduğunca uzun orada istemediğini yemeye. Ben elinizdekilere testin sonucunun tahmin düşünüyorum. Bu doğru - Yazılan kg. Eğer 6'dan sonra yemezseniz kilo, ancak ağırlığı ve gıda alımı sırasında doğrudan ilgili olmayan: Yukarıdaki sonuç budur.

Neden akşam yemeği dan, biz kilo?

İnsan vücudu hatta uyurken bile enerji kullanır, ancak bunun için ihtiyaç uyanıkken olduğu kadar yüksek değildir. Tüm artı yağ bertaraf ve rezerv yatırılır bilinmektedir. Dahası, metabolik süreçler ikindi yavaşladı edilir. Bu argümanlar düşmana yemeği vermek için bize teklif edenler ile çalışır olduğunu. Bunu nasıl doğru bu durum görelim.

yiyeceklerin sindirilmesi için bizim midede yapmak onun sindirim biraz zaman alır hemen değil. hızlı vücut ham sebze ve meyve işler - Tüm süreç 1 saat ölçüde sindirilmiş haşlanmış uzun sürer - 4 saat tahıl, patates, makarna, tatlılar - 8 saat - sebze proteinleri tamamen 5 saat hayvanlar için sindirilmiş 3 saat. İlginç bir ayrıntı - Yeşil o zaman artar, tam tersine, iki saat, hayvansal proteinlerde yağ ortalama gıda sindirimi hızlandırır.

Eğer saat 18.00'de akşam yemeği varsa TV'de oturduğunuzda, gıda tam zamanında anlaşılmaktadır. Daha sonra yerseniz, nihai sindirim sen yataklarında barış uyuyacağım tam zamanında biter. hiçbir fark yoktur, katılıyorum. Başka bir şey, yatmadan önce bile, uzun bir zam kendilerini tedavi etmiş ve tüm yakılan kalori.

Beslenme uzmanları ve gastroenterologların 18.00 sadece gereksiz ve hatta zararlı değildir sonra yememeye tavsiye düşünün. Onlara göre, yeme dan böyle uzun bir mola sindirim normal süreci ihlal eder ve metabolizmayı yavaşlatır. Eğer bunu 6 pm sonra yemezseniz kilo vermek mümkün olup olmadığını merak ediyor kilo vermek isteyen forumlar, üzerinde bir çok soru endişesi Doktorlar?

Şaşırtıcı bir şekilde, herhangi bir nedenle, bilgi kaynaklarının çok sayıda için birçok zamanki OTC kullanmakta ısrar (bir kadın söz konusu).
Doğruyu söylemek gerekirse, biz uzmanlar hafif bir akşam yemeği makul bir çözüm düşünün unutmayın. Uyku sırasında vücut dinlenmek ve kurtarmak zorundadır. Gereksiz işler yüklemeyin gerek yoktur.

Diyet Mirimanova ya bir kez daha size 6 pm sonra yemezseniz kilo vermek mümkün olup olmadığı konusunda

Bilinen diyet "Eksi 60" en güçlü argüman olarak 18.00 kurşun sonra yemek yemediğini Ekateriny Mirimanovoy destekçileri. orada her şey olabilir, Say ve böylece ince büyür. Tek şart - 6 pm "kale ağzı vardı." Ben iddia çalışacağım. Bayan Mirimanova kek ve hamburger yeme, mutlaka kilo, size söz değil. Onun diyet belli güç sınırlıdır sistemi (Bence oldukça kaotik) ve kalori sayısını ve yağ miktarını içerir. Ayrıca yazar kuvvetle düzenli egzersizleri yapmak önerir. Yani bir düzeni vardır, yine, "daha az yemek -. Daha taşımak için" 20.00'de aynı ilkeleri ve akşam yemeği ile takip etmeye çalışın - sonuç aynı olacaktır.

Bu arada, soru, sen, 6'dan sonra obez olanlar için en alakalı yemezseniz kilo vermek mümkün olup olmadığıdır. 100 kilogramdan fazla kişinin ağırlığı varsa, herhangi bir kalori kısıtlaması onun için yararlanacaktır. Ve Catherine kilo kendisi kilo kaybı gibi, o yani daha aktif hale fiziksel aktivite artışı farkındadır Bu göstergelerin ile kaybetmeye başladı.

Yukarıdan sonuçlar, kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Eğer ince ve güzel olmasını hayal mi - yaşam tarzınızı değiştirin. Tabii ki, zaten bu yapmadıysanız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.