GüzellikSaç

Boyama şampuan "Tonik": nasıl kullanılacağını?

Birçok kadın onun görünüyor deneme ve düzenli olarak saç rengi gibi. Ama bildiğiniz gibi, sürekli kullanımı ile dayanıklı boyalar, saç bozmak onları, ince kırılgan ve zayıf olun. Ne yaparsın, her zaman bakımlı ve canlı? .. olmasını istemiyoruz Ve ilk gri saçlı kırmaya başlarsanız, kesinlikle panik olabilir! Saçını boyayabiliyorlarsa ve onların sağlığına zarar vermeyecek şekilde: Bu durumdan çıkış yolu vardır, bu yüzden, "altın ortalamayı" konuşmak çıkıyor. Bir renklendirme şampuan "Tonik" - Her zaman bakımlı ve güzel olmak için yardımcı olacaktır araçlardan biri. Bu yazımda doğru kullanıldığı gibi, iyilik hakkında ve herhangi bir ek önlemler kullanımdan sonra saç bakım ürünleri gerekip gerekmediğini bahsedeceğiz.

Birkaç "İÇİN" tonlama şampuan lehine

Neden o tavsiye edersiniz şampuanlar boyama saç boyama için yerine dayanıklı boya? İlk olarak, şampuan hızla kapalı yıkanır. Elbette, bu dezavantajları araçlarla bağlanabilir. Eğer saçınızı boyamak için başarısız olursa Ancak, uzun süre pişman olmayacaktır. Çeşitli şampuanlama prosedürler - ve saçların orijinal rengini alacaktır. İkincisi, boyama senin bukleler zarar vermeden oluşur. Bunları kırılgan ve cansız hale saçları yanık olacağını korkmayın.

Ve son olarak, gri saçlı üzerinde üçüncüsü, renklendirme şampuanlar mükemmel boya, daha parlak ve daha doygun hale saçın doğal rengini canlandırmak. saç durmuyorsun bile çok sık rötuş yapmak zorunda kalacak olması.

Neden şampuan "Tonik" tonlama? Bu aracın imalatçısı parlak, cazip renklerde geniş bir yelpazede sunuyor Çünkü bunlar arasında her modacı uygun bir seçenek bulmak emin. Bu prosedür, amonyak bir boğucu bir koku çok basit ve hoş. şampuan "Tonik" Boyama ince bir hoş bir kokusu vardır. Onu saç rengi ile - bir zevk. Deneyin ve kendiniz görün!

nasıl kullanılır

Ve şimdi düzgün bir tonlama şampuan "Tonik" nasıl kullanılacağı hakkında konuşmanın zamanı geldi. Yani, aşağıdaki talimatları uygulayın:

  1. Kazara boyama gelen cilt ve tırnaklarınızı korumak için plastik eldiven ellerini koy.
  2. giyim pelerin koruyun.
  3. Saç çizgisi boyunca biraz şişman krem uygulayın.
  4. banyo 1/3 oranında suyla doldurun korumak için. Şampuan püskürtme yine de bir yüzeye düştüğünde, hemen "beyazlık" ya da "Domestos" batırılmış bir sünger ile silin.
  5. temizlemek için boyama şampuanı, saç çizgisi hafif nemli saç uygulayın. başın arka boyama başlayın.
  6. kompozisyonun uygulanması sonunda tarak saç seyrek tarak ve geri zacheshite.
  7. istenen boyama yoğunluğuna bağlı olarak 5-30 dakika inkübe anlamına gelir.
  8. şampuan kullanmadan su kompozisyonunun bol durulayın.
  9. yıkanmış saç balsamı-durulama uygula ve tekrar durulayın.

Onları son derece yumuşak elastik ve parlak hale de saçını boyamak araçlarının yüksek verimlilik değerlendirmeleri şampuan "Tonik", Boyama.

Biz hemen imajını değiştirmeye dayanıklı boya ile kavramak gerektiğini ikna edildi. Yeni başlayanlar için, bu tür "Tonik" şampuan boyama gibi daha yumuşak saç boyası kullanmayı deneyebilirsiniz. tonlarının paleti çok çeşitlidir. Bunlar arasında, herhangi bir modacı kendileri için benzersiz kılan sadece gölge seçmek mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.