GüzellikSaç

Orta saçlar için hacim stil: Master Class

saç döşeme ortalama hacimsel nedir? Her kadın imgesinin Güzel, çekici, şık bileşeni! Bayanlar genellikle kuaföre yardım isteyecek. mutlaka olmasa da. Kolayca bağımsız saç koymak ve olabilir. Bu yalnızca yüksek kaliteli tesisler ve iyi araçları bir gerektirir.

ortada Cilt şekillendirme saç: temel kurallar

Yani, daha aramaya ne öğrenelim. Uzun zamandır - orta saçlar için hacim stil çok dikkatli yapılır ve kalın olmalıdır. Ve sadece temiz saça yapılır çünkü:

 • Kafa temizlendikten sonra, özel dikkat saç durulama verilecek gerekecektir. Başlangıçta ılık su kullanılır. Bunun hemen ardından - serin. Bunun bir sonucu olarak, her bir denge saç düzgünlük ve parlaklık şok veren baskül kapalı.
 • saçın Bölünmüş uçları köklerinin uzunluğunun üçte ikisini şampuanla yıkama gerektirir. uçları sadece klima işlenir. Böylece, verimli paketleme başarmak saç stilleri miktarını artırabilir.
 • kıvırma ve dalgalı kilitleri yapmak için - maşaları bunları boşver. Sonra ılık nemli hava ile dolu banyo, gidin. Saç çok daha çekici bakacağız.
 • Hiçbir durumda sizin taze yıkanmış saçını vermedi. Bu yapılarını kırmak ve kırılgan hale getirecektir. İlk olarak, bir saç kurutma makinesi ile yavaşça kuru bir havlu ile (yani leke temizleme yok) pat.
 • Saçlarınızı ise çok hızlı bir şekilde ters gitmek ve yıkama sonrası tarak oldukça nazik tarak almak zordur. Arzu edilir kauçuk veya bir kauçuktan yapılmış.
 • Çok sık döşeme yazında yapmaya çalışıyorum. Saç nedeniyle kavurucu güneşin bu yüzden sürekli kuru. Ek sıcak hava onların görünüşüne, saç yapısına zarar verecektir. kurutma ve şekillendirme kullanımı için Acil durumlarda sadece soğuk hava akar. Genel olarak, dikkatli ol.

mükemmel saç kesimi

Evde kolayca yapılabilir orta saçlar için hacim stil. Bu saç kesimi kaskad yapılan için uygundur. Bu işlemin ardından, saç çekici, güzel, zarif görünüyor. Saç nazikçe ve sorunsuz düşmek, itaat olur.

Sonra, şekillendirme için çeşitli seçenekler göz önünde bulundurun.

saç kurutma makinesi ile Şekillendirme

En popüler saç modeli - saç kurutma makinesi ve yuvarlak bir fırça ile yapılan ortada Cilt şekillendirme saç. Herhangi bir özel vasıta saç uygulanır. Strands germek ve tarak kaldırdı. Daha sonra saç kurutma makinesi kurutulur.

Yığın kilitleri yavaş yavaş tarafına hareket, arkasından başlayarak edilmelidir. Saç kurutma makinesi saç on beş santimetre uzaklıkta olmalıdır.

Döşeme difüzör

Ama nasıl farklı orta saçlara üç boyutlu istiflenmesini yapılır? bir difüzör kullanın. bukleler oluşturma, saçınızı çok daha hacimli yapacaktır. Her bir kordon aracı üzerine sarılmaktadır. En iyi sonuçlar için bir mus kullanın. En azından yarım saat bırakmak gerekir saç düzeltmek için. Son olarak saç kurutma makinesi ve bukle kuru - kaldırıldı. Bundan başka boya güçlü tespit sabitlenir saç kurdu. Genelde, evde mevcut en iyi yöntem.

Orta boy saç daha tarağı olabilir. Sadece onların özel ön kurutma aracı işlemek için unutmayın ve nasıl bir saç kurutma makinesi gerektiği. saç uçları yuvarlak bir fırça vidalı ve sıcak hava ile onları tedavi edilmelidir. saç serin sonra gevşetin. nadir tarak ayrı şeritlerin yardımıyla. yapağı yapma, saçımı toplamak bir fırça ile pürüzsüz ve vernikle sabitleyin.

önemli faktör

Evde orta saçlar için hacim stil sadece güzel değil yapılmalıdır. Onların saç sağlığı hakkında da unutmayın. özel maskeler kullanın. Hasarlı kilitler için bu özellikle önemlidir. Aşırı durumlarda bile Trichologist hitap gerekir. mükemmel bir düzen içinde saçını neden olacaktır etkili bir tedavi reçete edecektir doktor, sağlıklı ve hacimli olun. Kendinize dikkat edin!

özel maskeler

Volumetrik orta saç döşeme, fotoğraf her güzellik salonunun kataloğunda görülebilir - çok çekici. Ama zaten yukarıda da belirtildiği gibi, saç özel bakım gerektirir. Eğer maske uygunu ne tür? İşte bunlardan bazıları:

 1. Sen (eşit miktarlarda) ısırgan, papatya ve muz bir maske yapabilirsiniz. Bu bileşimin bir çorba kaşığı kaynar su bir buçuk bardak ilave edilir. Karışım, iki saat boyunca ısrarcı olmalıdır. Bundan sonra, tahliye ve çavdar ekmeği kırıntıları ile karıştırmak için gereklidir. Bir plastik torba ve bir havluya sarılmış İşlenmiş saç maskesi. Kompozisyon, bir saat sonra yıkanır.
 2. Başka bir maske bir tuzu, konyak ve bal (bir cam) oluşur. Tüm bileşenler karıştırılır ve bazı tabaklara yerleştirilir. iki hafta boyunca karanlık bir yerde koyun. sadece saç kökleri (bir saat) içeren bir karışım ile işlendi. Karışım, şampuan kullanmadan su ile arındırılmıştır.
 3. Bir başka düzenleme: etil yarım kase yoğurt, çay kaşığı, kakao ve bir yumurta. Bu maske aşamalarının köklerine uygulanır. Köklerin işleme düzgün kuru olmalıdır sonra bu vardır. Bir kez daha uygulamak anlamına gelir. Ve başka. Ve böylece üzerindeki tüm yapı tamamlanana kadar. Kafa Isınma yarım saat boyunca devam eder. Maske su ve şampuan ile çıkarılır. ısırgan suyu ile saçlarınızı durulayın.

görsel bukleler hacmini büyütmek amacıyla, diğer yöntemleri kullanabilirsiniz. Örneğin, ABD benzer tonlarda bir renk güncelleştirme vurgular. Yani, saç, çok daha fazla hacim bakacağız doğal üçten tonları hafif repainted. Hala kurmak ve altı ay içinde yapılabilir saç modelleri ipliklerini olabilir.

döşeme lehte

avantajları çok. Cilt şekillendirme orta uzunlukta saç basit ve hızlı yapılır. Bu yalnızca bir saç kurutma makinesi ve bir tarak gerektirir. Tüm saç koydu, ama sen edilebilir - bunlardan sadece belli bir bölümü. Şimdi, az önce patlama yaptığını ve kalan saçların kolay kuyruk yapmak düşünelim.

Eğer düz saçlı bir yerleşim oluşturduğunuzda kilitleri etrafında sesini tamamlayabilir. Seçenekler, genel olarak, çok var. Dekorasyon bandaj, iğne, iğne, saç bantları ve dekoratif çiçekler aracılığı ile olabilir.

patlama

Orta saç bukleleri ile hacim şekillendirme patlama olan veya olmayan olabilir. Her şey sizin zevkinize bağlıdır. kuyruk ile harika bir uyum olarak ve gevşek bukleler ile Bang. İdeal seçenek - şenlikli etkinlik için.

Nasıl bir patlama koymak:

 1. İyi yıkanmış şeritler tamamen kurutulmalıdır.
 2. Bangs ayrıldı.
 3. Birlikte parietal kısmının arkasına yerleştirilmiş bir kilit ile, saçın "at nalı" dir.
 4. Kalan ip kolları dairesel tarak ile bir kurutucu kullanılarak kurutulur.
 5. Daha sonra çözündürülmüş ve saç kurutma makinesi yeniden kurutuldu patlama.
 6. Zachosyvayutsya yan kısımlar ile geri kıvrılan ve mümkün olduğu kadar yüksek bir sabit. Sen, hacim saç modeli eklemek köklerine saç tarağı olabilir.
 7. Gerekli boya düzeltmek için.

Yani, seçenekler çoktur. sizin hayal ol! İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.