Haber ve ToplumKültür

In-law - müttefikidir. Nasıl babasının karısıyla ilişkileri düzeltme amaçlı?

kayınvalidesi şakalar bir sürü oluşur Hakkında, düğün, kurumsal partiler ve yemekte bir gece onlara. Bu masallarda kızlar ve anneler de dahil olmak üzere, tüm kahkaha neden tırnak ve sözler üzerinde uzun rastaskannye var. oğluyla olan ilişkisi bir kelime değildir hakkında aynı zamanda-in-law anda, gölgede kalır. Bir insanın hayatında bu gizemli halkalı yeni göreceli kim?

gerçek bir erkek

In-law - ilişkileri her zaman sorunsuz kadar ekleyin değil kiminle karına babası bir aksamadan. Şanslı diye henpecked ve Tiffany'nin eteğinin arkasına gizler ise: Bu durumda sadece yeni bir anne iddialarına karşı mücadele etmek zorunda kalacak. Bu zor olduğunda testi - Güçlü bir kişiliği veya bir tamirci. Bu durumda, hayatın dramatik değişecek. Eğer siz ve tırnak skoru gerçekten nasıl bilmediklerini suçlarlar ve ampul çarpık iplik: Sıkı dur. O acımasız evinizi ziyaret edecek ve meydan okurcasına çok önemli görünümlerini tam cahil ve tembel icar, ekonomik işleri yapmak.

senin böyle saldırılar için kişisel alan kesinlikle skandallar ve kavgaların takip edilecektir. Kim ikinci yarısında gözünde onun aşağılanma sever? hoş olmayan durumlardan kaçınmak için, bir adam Papa usta demek "Ve bu altın eller nerede bulabilirim beni başka öğretmek izin?" olmalıdır Bu ifade sonra emin olmak için, babanın eşi derhal devre dışı kalacaktır. O gülümseme ve mentor rolünde mutlu vzhivetsya rasplyvotsya. o "gray cardinal", ve onlarla ilişki bozmamak için daha iyidir - testi, çünkü birlikte oynayın.

otoriter tiran

Bazen yeni kuzeni henpecked olmadığını olur, ama tersine, fırtına aile ve sessiz despot üzerinde. Çoğu zaman, bu durum ailelerde takip edilebilir nereye babasının eşi - Çalışan kolluk kuvvetlerinin veya askeri. Burada savaşın neredeyse imkansızdır: Onun için, sonsuza "sıradan" olarak kalır. Buyurgan bakışın ilk toplantısında Böyle bir kişi, yere sizi pripechataet itirazlar ve şikayetler dinlemiyor. Onun kişiye karşı saygısızlığa izin vermeyeceğini, ancak sizi kötülemek olur. Bu tür testler - bu güçsüzüm veya omurgasız solucan çağırarak, size karşı kızı özelleştirmek için elinden geleni yapacaktır olarak, evlilik için bir tehdit.

Güçlü baba itibaren her yöne kaçıp daha iyidir: Bir sonraki şehre, ülkeye ve başka bir kıtada daha iyidir. aynı evde onunla yaşamak - Risk bir hediye overwrought sinirler ve kararsız ruh olsun. Yani onun kollarında eşi alıp kadarıyla ondan daire çıkarın. Toscha ve testler tatillerde en nadir misafirler olacaktır: Birkaç gün bir yıl dayanabilir.

kıskanç ürpertici

Ve bu oluyor. Bu durumda, testi - tıraşsız louts yaptığı prensesinin kıskanç her şekilde olduğunu öfkeli olan Othello, o sizin. Söylemedi ve nasıl yüz buruşturma için ne ona bak yol, gibi değildi. Tanrım, kırıntıları zarar korusun endişelenmesini veya kızgın olun! ufak gözyaşı şeyleri atmak ve çoğu zaman suçlu sensin olan sorunu çözmek için şehrin diğer ucuna çalıştırmak için bir baba, yanağına kızı çağrısıyla, kalabalık hıçkırıkları ve ıstırap herhangi aşağı koştu. Onunla yapmak zorunda olmasa bile, yine de yapmak günah keçisi.

Bu tür testler - genellikle çocuklarının eğitimine hayatlarını adamış dul veya onun değerli kırıntı şımartmak için alışık zengin şişman kediler. Bu durumda ne yaparsınız? korumak ve eşi edebiliyoruz Show sevgi ve şefkat, onunla ilgilenir. Daha iyi - Kendi kızının doğurur. Mutlu dede hemen torunu çevirdi ve o zaten Cavaliers görünür vardı dek bekletin.

müttefik

Zaten yaşam ve doğa fikirlerin, girişimler, çeşitli şekillerde destekçisi kurmaya hazır var ise - sen şanslısın. Alınan versiyonu, bazı işler ihtiyacı varsa, değil umutsuzluk: esneklik ve hayal gücünü göstermek için, kolayca müttefiki, daha da önemlisi babasının karısını yapmak.

sizin için test etmek ne anlama geldiğini düşünün? O kim? Baba? Kesinlikle. Ama her şeyden önce o bir erkek. Bu nedenle, güçlü seks tüm diğer üyeleri gibi, bira Taranco, futbol ve balıkçılık sever. , Bir gecelik konaklama ile gölde vazgeçmek isteyin stadyuma veya İrlanda pub davet ediyoruz: Bunu kullanın. Onun hobi Paylaşım, kişileri yapmak ve hatta arkadaş yapacak.

güvenebileceğiniz bir kişi - Bu durumda, deney bir müttefik olacaktır. erkek dayanışma gösteriliyor, hep hatta eşi ve annesi-in çatışma halinde, elinizi yapacak. Bu durumda eşinin babası sadece edecek göreli ama akıllı bir akıl hocası ve iyi bir arkadaş olarak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.