OtomobilArabalar

Çamur lastiği: operasyonun özellikleri

Eğer varsa - siz lastiklerin seçimini sorgulamaya önce SUV mutlu sahibi, daha sonra özellikle akut. Onu karmaşık ve hatta aracınızın özelliklerine bağlı olacaktır dan öyleydi aşırı durumlarda arazi şartlarında. Yaz saati, birçok doğal gezileri gidip genellikle her şey iyi biter. Ancak, bazen tamamen araba çamur yoğun tabakada takılıyor. Daha sonra, ve çamur lastikleri yardımına gelir.

Geçenlerde bir satın Araç sahipleri araç bu sınıfın, büyük bir inanılmaktadır yerden yükseklik makinesinin ve büyük boy fena yadsınamaz hale getirir. Bununla birlikte, asfalt lastikleri böyle çamur gibi daha spesifik alanlar ile karıştırılmamalıdır SUV için lastikler. Asfalt lastikleri nispeten küçük havuzda yakalanmak olabilir. Ama çamur lastikleri bile kolayca zor engelleri aşmak.

çamur lastiklerin önemli ve yararlı seti, yeni lastikler, en alakalı gereksinimleri ve ihtiyaçları seçmek zor bir an gelir nasıl O anda, ne zaman araba sahibi bilir.

Şu anda, farklı forumlarda bir dizi kauçuk tür en çok tercih olduğu hakkında tartışmalar vardır. Yaklaşık benzer bir durumda bulurlar tüm sürücülerin,% 65'i yeni lastikler seçmeyi tercih ediyorum, ancak, kalan lastiğin kullanım olmuştur satın almak için daha avantajlı olarak kabul edilir. Çamur lastiği düzgün değerlendirilmiştir için, temel parametrelerin bazıları dikkate alınması gerekmektedir:

1. Maliyet. off-road araç sayısı sürekli, bu nedenle, lastiklerin her türlü çok daha geniş ve seçim haline gelmiştir artmaktadır. Ancak, artan ürün yelpazesi ile çok düşük kaliteli malları satın almak için riski artar. Yani, tanınmış üreticilerden sadece çamur lastikleri güvenilir uzun bir süre ve sürecektir.

2. Kauçuk kimyasal bileşimi. Yüksek kaliteli ürün nedeniyle modelin hareketi daha fazla esneklik için, yol ile iyi çekiş sağlar. Hafif temas alanı artar, çünkü küçük bir çamur lastikler aracın hacmi üzerinde olumlu bir etkiye sahip indirilir ve bu nedenle biraz tekerlek geometrisinin değişmesi.

Para için 3. Değer. Orijinal lastiğin maliyeti sahte önemli ölçüde farklı olduğunu. Fark% 60'a kadar olabilir!

Satın 4. Ayrıca lastiklerin uzmanlık dikkatli olmak gerekir. Bu endeks, iki ana özelliklerine göre belirlenebilir:

  • yük
  • hız

Sözde SUV 5. Sahipleri endeksi dikkat etmelidir , oran endeksinde ancak, garaj büyük SUV değer olup olmadığını göz ardı edilebilir.

6. Gürültü lastikler. öyle düşük, daha rahat bir yolculuk.

Aracınız için lastikler seçimini yakalamak, önce yaklaşık çalışma koşullarını belirlemek gerekir. Tabii ki, önceden amacını ve seyahatin koşullarını tahmin etmek - bu imkansızdır. Şehirde yaşamak Ama eğer bir satın çamur lastiği hiçbir mantıklı. Bu dayanıklılık arabanızı kontrol etmek için her hafta sonu gidiş olmadığını, elbette, üstleniyor.

tüm arazi lastikleri vardır. Onlar asfalta ve off-road şartları derin lastik sırtı ve bir "beklemede" araba var. Bu gerçek de bilmek yararlıdır!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.