OtomobilArabalar

Lada Priora, yorumları ve özellikleri

Lada Priora - 2007 yılında JSC "AvtoVAZ" tarafından üretilen Rus araba,. İlk bir yıl sonra araba hatchback üretimine başladı montaj hattı modeli sedan çıktı, bir yıl sonra bir değişiklik yoktu vagon. Lada Priora VAZ-2110 dayanılarak yapılmıştı ama bir prototip tasarım 900'den fazla değişiklikler yapılmış gibi gibi neredeyse bir şey değildir. Dört kapılı sedan en fazla 4 yolcu ve sürücü, üç kapılı hatchback için, tüm 4 koltuk, bir beş kapılı beş koltuklu hatchback ve beş kapılı beş koltuklu vagon: Bugün vücudun 5 değişikliklerle makineyi piyasaya sürdü.

Araba özellikleri LADA Önceki sedan değişiklikler:

Gövde boyutları: uzunluk 435 cm, yükseklik 142 cm ve 168 arasında bir genişliğe makinesi 400 litre olan geniş bir gövde ile donatılmıştır. Tank kapasitesi - 43 litre. Makine, 11.6 saniye, 100 km / st için hızlandırılmış yandan da azami hızı 183 km / saat. arabanın yakıt tüketimi açısından oldukça ekonomiktir: aynı uzaklıkta şehirde sürüş 9.8 litre tüketilen iken karayolu veya otoyolda 100 kilometre, benzin yaklaşık 5.4 litre harcanacak. Kombine çevrim akış hızı 7.2 litredir. , Üretici tarafından belirtilen araca Curb - 1088 kg. 1578 kg - kargo ve yolcu ile maksimum ağırlık.

Yorumlar sahipleri Lada Priora:

diğer birçok araba gibi, bu araba artılarını ve eksilerini bir numarası vardır. avantajları "klasik" ile karşılaştırılır kabin, konforunu dahil oldukça farklı seviyede serbest bırakıldı. Kontrol paneli istenilen düğmeye etkinleştirmek veya yeni kolu geçmek için yarım metre ulaşmak için gerek yoktur, kullanışlı ve bilgilendirici. Birçok sahipleri Lada Priora gibi Avrupalı markaları, aşağı değildir Şık tasarım, düz çizgiler, güzel şekil,.

Yorumlar önden çekişli otomobil iyi manevra kabiliyeti vardır, ön tekerlekler bile kolayca karla kapalı otopark ile araba çekmek için gösterir. Birçok doğru Lada Priora oldukça manevra kabiliyeti ve hızlı bir şekilde götürmek kolay ve direksiyon tepki söylüyorlar.

Arabada başka Lada Priora avantajları nelerdir vardır? Yorumlar termometre Rus soğuk iklim için önemlidir sıfırın altında 25-30 derece olduğunda araba, başlamak için kolay olduğunu göstermektedir. Mükemmel bir çalışma ısıtıcı - kabinde sıcak dakika, ferah gövde meselesi haline gelir. Makinenin Süspansiyon , küçük tümsekler makine "yutmak" büyük ve Rus yollarda birçok araba Lada Priora oldukça belirgin verilmiştir vardır - beş puanlık sistemde bir katı 4-ku üzerinde olduğu tahmin edilmektedir.

sahiplerinin Yorumlar gösteriyor ki makinenin başka avantajı - hatta yağmurlu havalarda ve kar kütlesi erime sırasında temiz tutulur geniş ısıtmalı yan aynalar,.

Ancak negatif yorumlar vardır:

saatte 125-140 kilometre hızla sürüş sırasında Lada Priora, birçok sahipleri olarak, kolayca mükemmel frenli yönetilebilir araba. Yüksek hızda fren kalitesi düşer.

Bu markanın Eksileri arabalar tamamı yerli otomobil endüstrisi için karakteristik olan - parça ve bileşenler güvenilirliği zayıftır. Hemen hemen her sahibidir biz yolcu kabininden yeni bir araba bahsediyoruz bile yoğun kullanımda her 1.5-2 ay küçük sorunlar var. Ancak, bazı makine önemli bir hasar verilmeden birkaç yıldır çalışıyor. Otomobiller için yedek parçalar benzer fiyat kategorisindeki yabancı arabalar daha ucuz olduğunu not edilebilir.

araba Lada başka dezavantajı vardır Priora. Yorumlar sahiplerinin düşük göstermek gürültü izolasyonu kabin. Buna ek olarak, salon kendisi sürekli ciyaklar.

Bugüne kadar, Lada Priora - orta sınıfın Avrupa modellerine benzer yerli otomobil endüstrisi, kalite ve konfigürasyon en gelişmiş makine.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.