OtomobilArabalar

Tekerlekler Dotz Mugello - En iyi ayar

Şirket Dotz ALCAR Holding parçası üretimi yapan bir alaşım jant. onun gelişiminde Ana - bu araç pazarının yönünü ayarlayarak odaklanmıştır: tüm ürünler Dotz benzersiz olması için tam geliştirdi. Bu diskler, göz alıcı ve mükemmel şık spor arabalar veya iş sınıfı arabalar farklıdır. Buna ek olarak, tüm ürünler kalitelerini garanti Almanya'nın fabrikalarda, içinde üretilmektedir.

en uygun fiyatlı ve güzel görünümlü modellerden biri Dotz Mugello olduğunu.

Bu kalıplı diski alüminyum alaşım 2007 yılında piyasalara serbest bırakıldı ve hala popülerliğini kaybetmemiştir. Bir yandan, "Mugello" çelik renkte yapılmış Y şeklindeki çatal ile klasik bir tasarıma sahiptir. Öte yandan, iki parçalı özgün ve hoş tasarımı 10 çatal, hemen hemen her otomobil markası uyacak, sürücü çok şık ve biraz agresif olun. iki parçalı boyama ima aksine altında: Diskin iç yüzeyi, dış (çomak) kararmış - cilalı, özellikle parlak jant parlayan. Bütün bunlar bir araya yenilik ve güç etkisi sağlar. Dotz Mugello sürücüler kolayca hemen hemen tüm prim modellerini yüklenebilir böylece Alman kalite ve TÜV sertifikası ile teyit detayların yönlülüğü,. Bunlar Audi, Mercedes, Chevrolet, BMW ve diğerleri sayılabilir.

Ana özellikleri Dotz Mugello

Klasik Y şeklindeki çatalla Bu güzel diskler. Malzeme performans - alüminyum alaşımı. Çatallar, hem zaten 10 bahsedildiği, bu nedenle tekerlekler de çok şık görünüyorsun, yeterince güçlü ve hasara karşı dirençlidir. Dört ya da beş cıvata tutturulmuştur parçası. 4x108 den 5x115 için, 17-18 cm'lik bir çap için - - 5x100 den 5x120 için, 19 cm sadece 5x112 olan PCD değerleri de çeşitlidir :. 15-16 cm disk 15 ile 19 cm arasında değişen çapa sahip "Mugello'nun" çeşitli modelleri vardır ve 5x120 ancak farklı genişlikleri ve kalkış ile. disk çapı 15 cm olan en kısa mesafesi - 8.5 ve 9.5 - 19 arasında bir çap için 8-6,5 16 cm, bu 7 18 ila 17 ve bir. Her yerde farklı Gidiş, 15 ile başlayan ve daha fazla bilgi için 35 ile biten sen dizine erişmek gerekir.

Dotz Mugello'nun Dark Side

bazen tekerlek kemer sarılmak başlar: araba sahiplerinin yorumlar "Mugello" oldukça olumlu, tek sorun dengeli olabilir sürücü. Bu nedenle, çapı seçerken lastiklere dikkat etmek gerekir: bunlar birbirine uygun olmalıdır. Bu sorun Ama eğer, o zaman aşağıda otomobil iniş, sonra makine her zaman bu avtomana kalbini hoş, benzersiz ve şık bir görünüm olacak yapabilirsiniz.

sürücülerin zevk için? siyah - Dotz "Mugello'nun" Birçok disklerin favori yeni bir sürümünü yayınladı. Ürün acıklı adı "Dotz Mugello Karanlık" ve onların daha hafif prototipleri aşağı kesinlikle hiçbir şekilde aldı. Tüm teknik özellikleri de aynı kalmıştır, ancak görsel aralık övgü dışındadır.

Bu karartma diskler hemen ayar fanları takdir. istenilen renkte jant boyamak mümkün iken birçok şirket olarak, Dotz Mugello Koyu oluşan ayar kiti sunuyoruz. hepsi sahibinin oto tat ve hayal bağlıdır - sarı, yeşil veya turuncu, kırmızı daha huzurlu veya mavi: siyah metal çerçevede sadece lüks parlak renkler bak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.