ÇirkinlikPest Control

Bir apartmanda Siyah hamamböceği Nasıl kurtulmak için

Siyah hamamböceği - çok tatsız komşular, aniden hiçbir yerden dairenize görünür ve hemen evinizin tam yolcular olarak görürler. Onlar gibi ilgi şey olarak mutfak ve banyo geleneksel favori onları gerekmez evde çok olası yerlerde görülebilir, her zaman görülmektedir. olağandışı mahalle için mutlu olacak bir kişinin hemen hemen yok.

Nasıl apartmanda siyah hamamböceği kurtulmak için? Onlar birçok tatsız hastalıkların taşıyıcıları olma, insan vücudu için gerçek bir tehlike vardır. Ve yine canlandı böcekler, su onları canlandıran almak için sadece, oldukça sert onları yok.

yıllar ve paylaşımı hatta yüzyıllar boyunca farklı şekillerde bir sürü bulmak için insanlığı yaşayan hamamböceği bu beladan kurtulmak için.

apartmanda yara siyah böceği, sorunu çözmek için en hızlı ve en etkili yolu odası görür zaman oldukça kısa bir süre içinde özel bir hizmet aramak. Kimyasal insanlar için güvenlidir, gerekli işlemler yapıyorlar demektir. Ama nefret siyah böceği helak.

Nasıl kendi başına böceğin kurtulmak için? Biz çeşitli yollar sunuyoruz.

en iyi yöntem - borik asit

apartmanda yara siyah böceği ise en popüler ve güvenli yolu ondan kurtulmak için - bu toz yıkım borik asit içerir. Serbestçe eczanelerde bulunabilir, bu ucuz ve sıradan bir daire tedavisi için 50-150 gram tamamını satın almak yeterlidir. Bu yöntem birçok modern ve süper etkili kimyasalların aksine insan ve çeşitli hayvanlara tamamen zararsız olmasıdır. Aracı hiçbir sert kokuları bırakır ve geniş etkisi - hamamböceği için pek korkunç zehir bulunacaktır.

apartmanda Siyah hamamböceği: Nasıl kurtulmak için?

Toz evde mevcut tüm su yaklaşımlar yağmurlandırılabilir. Siyah hamamböceği su son derece düşkün ve bunlar bu bilgilere erişimi bulmaya çalışıyorsanız, cani toza dokunmatik anten veya bacaklar, onların kaderi üzücü olacaktır. Bir böcek borik asit enfekte olmamış zararlıları ile etkileşim etkilemiştir varsa, o zaman bu temas ettikten sonra ölür.

Ama büyük siyah hamamböceği oldukça zor, hızla tehlikeyi hisseder. Sonuç olarak, daha iyi insanlara özgü kurnazlık göstermek ve böcekler için iştah açıcı yem yapmak.

Başka bir yöntem

Hala apartmanda siyah hamamböceği kurtulmak için nasıl merak ettiniz mi? Biz başka kanıtlanmış bir yol sunar.

sarısı Need ham yumurta, bu bulamacın durumuna borik asit karışımı ile karıştırılır. Böyle tutarlılık şey kütlesini oluşturacak. Bu harçtan küçük topları yapmak ve onları iyice kurumasını için zaman tanımak. Sonra böceklerin yerleri büyük olasılıkla ortaya çıkmasında topları ortaya koymak. Doğuştan merakı hamamböceği Bu aracın etkinliğini garanti edecek. Bunlar ilginç, lezzetli kokulu topları keşfetmek sona olmayacak ve böylece hedef - böcek zehri ile temas - ulaşılır.

böcekler 3 ya da belki 4 hafta gerektiren öldürmeye kadar çabuk siyah hamamböceği kurtulmak için nasıl bir yol arıyoruz olanlar, bu seçenek, uygun olası değildir.

siyah hamamböceği MAĞAZA araçları

Nasıl hamamböceği kurtulmak için hızlı bir yol bulmak için? Bu sorunu çözmek başarmış olanların değerlendirmeleri okumalısınız. Tüketiciler genellikle ajan Zararlı en etkili olana kadar görüşler bölünmüş ve en hızlı sonuçlar verir.

zehirli jeller

bir apartmanda siyah hamamböceği yetiştirilen Yani, eğer nasıl onlardan kurtulmak için? tüketiciler arasında mükemmel bir üne genellikle büyük şırınga doğrudan satılmaktadır spesifik toksik jelleri var. Bunlar kullanıma hazır ve sadece 10 cm mesafe ile odanın çevresinde süpürgelikte küçük damlacıklar zehir koymak gerekir. Siyah hamamböceği yaklaşık 3-7 gün içinde kaybolur.

jeller üretmek Üreticileri "Raptor", "Liquidator", "Katil", "Dohloks", "Globol" etkili bir hamamböceği kurtulmak ve benzer bir sorundan etkilenen herkes için bir fırsat, bunu kullanmaya nasıl bilir.

böcek tuzakları

haşereleri kontrol bir başka oldukça etkili yolu hamamböceği için bir tuzak olarak kabul edilir. Bu böcekler için özel girişli kare veya daire şeklinde bir kutu vardır.

tuzağın merkezinde onunla temas halinde zehir hamamböceği, sonra dokunma yoluyla bulaşmasını kendi akrabaları arasında zehri yayıldı gidin. Bu kutular özel Velcro ile uygun yerlere sabitlenir. tüketicilerden geri bildirim, verilen malların büyük darbe "Raptor", "Combat" ve "Raid" markalar.

yapışkan trans

kural olarak küçük karton evler, yapışkan iç - apartmanda büyük siyah hamamböceği sarılır, tuzakları başka türlü kullanmak da mümkündür yok etmek. evin ortası hamamböceği için cazip yem, onlar ona yolda, hem sıkı duvarlara sopa içine sonsuza kalacaktır bilmeden.

Bunlardan herhangi iyi bir sonuç verir kullanabilirsiniz, ancak kişi için tehlike diğer hayvanları taşımaz - yapışkan tuzaklar yapma kolayca herhangi kutuları satın alabilmek için, tüm üreticileri yönetir.

Eğer bir kez ve herkes için bu sorunu çözebilir mi?

o düz siyah böceği ortaya çıktığında Şimdi, ne yapacağını biliyoruz. Bunlar nasıl böceklerden sonsuza kurtulmak için? Bu soru birçok ilgi olduğunu. Bir apartmanda yaşayan yazık ki, o zaman neredeyse imkansızdır. Hepsi aynı zararlıları kalan habitatları gelişecektir "işlevsiz" daire bulunacaktır.

Etkili bir yol - komşuları konuşmak ve hamamböceği öldürmek isteyin. bunlar sonsuza kilitli bırakacak bir şans vardır. Bu mümkün değilse, dairenizi tedavi etmek ve hermetik bu böceklerin evinize girdiği tüm olası yolları kapatın. Bir grup böcek varlığı olmadan elde etmek mümkün olacaktır oldukça uzun ve dairenizde kendi aniden ortaya çıkışı - kısa ömürlü.

kırmızı ve siyah zararlıları yok etmek nasıl konusunda çoğu, en iyi yolu sprey alanlarında en sık özellikle kapı sövelerinde böceklerin kümeleri, böylece duvarlar ve süpürgelik arasında açıklıklar yöneliktir modern aerosoller, kabul edilir düşünüyorum. Bu aerosoller de "Baygon" ve "Raid" kendilerini göstermişlerdir arasında. Ancak, hamamböceği tür ajanların etkilerine uyum nispeten kolay olduğunu unutmayın, bunun için kullanılır ve daha sonra verimlilik bozulur zehirler alıyorsanız.

Bu böcekler halk ilaçları kurtulmak için boşuna bir girişim ya da modern kimyasallar kullanılarak tamamen umutsuz iseniz, profesyonellerin hizmetleri kiralama ve uzmanlara haşere kontrolü davet edebilirsiniz.

Her zamanki işleme sırasında tek odalı daire , özel şirketler 300-450 ruble alacak. haşerenin bir saat içinde bir iz olmayacaktır. Bundan sonra, yıl boyunca, kendi evinde hiçbir hamamböceği görmek değil garantilidir.

siyah böceği ya da kırmızı: Kim daha zararlıdır?

siyah ve kırmızı: Yerli dairelerde hamamböceği ev sözde iki türü vardır. birbirlerini nadiren olarak arada yarışma aynı gıda için başvuruda Yine de onlar.

Ve öyle görünüyor ki, kazanacak türler arası mücadele hamamböceği (kırmızı hamamböceği) 'dir.

kendi yavrusuna Daha kaygısız tutum siyah dişi böcek sahipsiz bırakılan yumurtaların belli bir bölümünün, onların aynı veya başka türün üyeleri yenecek gerçeğine yol açar. tamamen doğal bir fenomen - zararlıları yamyamlığın için.

Buna ek olarak, siyah böceği iken cinsel olgunluğa için hayatta, hamamböceği büyümek ve üremek için zaman vardır. Sonuç olarak, siyah böceklerin sayısı daha yavaş kırmızı daha büyüyor.

Yani, belki onların görünümünü korkmamalı? Hala doğal olmayan sıradan bir daire için bir fenomen - Ama büyük, itiraf etmeliyim, üç santimetre siyah hamamböceği, küçük pobloskivayuschie kitin kabuk ve hoş olmayan bir koku yayan bir uzunluğa büyür. mutfak, banyo koşturup veya okuyan, bu en tatsız devi görünce (oh korku!) Zalezshego yatak istemsiz sodrognoshsya ve "Hamamböceği" Chukovsky hatırlayın.

herhangi bir daire varlığı hamamböceği türü insanlarda son derece istenmeyen bir durumdur. Bu kablolama ve ev aletleri her türlü felce uğratan herhangi ev atık ürünleri hayvanları kirletir.

Evin kötü sağlık durumunun bir göstergesi ve insan sağlığı için gerçek bir tehdit - kendi organları inanılmaz zararlı mikroorganizmaların miktarı, üzerinde taşıyan apartmanda siyah hamamböceği varlığı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.