Entelektüel gelişimiMistisizm

Kadınlar için çekicilik ve güzellik Güçlü arsa

Her kadın mükemmellik hiçbir sınırı olmadığını hisseder. gençlik kaydetmek için bir sonraki sihirli kurşunla cerrahın bıçağı ve deney altında gitmek, inanılmaz bir güzellik uzmanları para harcamak idealindeki bayan istekli ulaşmak için. Ama büyükannem çok iyi onları çok yaşlılık güzel ve çekici olmasını sağlayacaktır başka yollarla usta. Çoğu zaman, onlar eski büyü yardımına başvurdu ve temyiz arsa kullandık. Eğer etkinliğini kontrol etmek isterseniz, bizim yazı size çok yararlı olacağına.

parsellerin türleri

Atalarımız büyü ile hemen hemen her sorunu çözebilir biliyordu. Bu nedenle, ve geceleri yapmak ve otlar charmed büyü kullanarak, bir acil durumda ona çağırdı. Doğal olarak, en popüler güzellik ve çekicilik birden fazla arsa dahil aşk büyü, oldu.

Modern büyücüler gerekirse uyanabilirsiniz bu antik bilgi, her kadının taşıyıcı inanıyoruz ilginçtir. Bu nedenle, arsa çekiciliği kesinlikle her kızı ve belirli kurallara karşıya getirebilir, o çok güçlü ve etkili olacaktır.

Ama ritüeli işlemekle karar verdikten, bir kadın olduğunu anlamak gerekir büyülü ritüeller güzelliğe farklı bir yönelime sahip. Bazı çalışmalar, bazı kusurları kurtulmak ve fiziksel düzeyde kız değiştirmek alma. Kolayca kilo sivilce kurtulmak veya aniden birkaç ay kalın lüks kilitler büyümeye yapabilirsiniz. Kadınların cazibesini için bir komplo - Ama bunun ötesinde sihirli özel bir tür var. Onun sayesinde, değişiklikler meydana zihinsel düzeyde, ve kadın birden karşı cinse çok çekici ve cazip hale gelir. Hatta olabilir fark başarısız bir değişiklik olduğunda oradaki, ama erkekler asla iltifat etmeden bunu özlüyorum. Böyle sihirli son derece zordur, ama çok etkili ve uzun vadeli olarak tanındığını.

Bizim yazıda kadınların çekiciliğini artırmak için tasarlanmış büyü her türlü anlatacak.

komplolar verimlilik Koşullar

Eğer büyü dönüp önce, ilk etapta her ayin belirli koşullar yerine getirilmesini gerektirir unutmayın değer. Aksi takdirde, etkili ya da bir ivme ters etkisi olmaz. kuralların ritüelleri çoğu aynıdır:

 • Söyleyebileceğiniz ve ne inanmalıyız. Onların gücü inanç anlamlı operasyonların verimliliğini artırdığı bilinmektedir.
 • itiraz üzerine açıklamada Komplo sözlerini konsantre olmak, yalnız olmak zorundadır.
 • dolunayda yalnızca Sihirli işin cazibesini artırmak için. Bu kez ritüelleri yürütmek için dişi ve en uygun olarak kabul edilir.
 • Kadın, bir arsa söylediği sakin ve pozitif yapılandırılmış olması gerekir. Eğer bir şey hakkında üzgün rahatsız olan ya da çok yorgun ise, ayin terk veya başka bir güne taşımak için gereklidir.

Tabii ki, bu kurallar pek çok basit gibi görünebilir. Ama aslında onlar manipülasyonlar sonucu doğrudan bağlıdır derin bir anlam, girdi.

Güzellik için ödenen fiyat

bir zamanlar birçok sorunları çözmek için daha izin verecektir çünkü her kadın, güzellik ve çekicilik üzerinde gerçekten güçlü bir arsa bulmak istiyor. Ama er, hayatında hiç büyülü müdahale için unutmak ya da geç bir hesaplaşma gelir ki yoktur. Hatta en deneyimli büyücüler onların keşfedilen güzellik için ödemek zorunda hakkında söylemezler. Ama bu kez, açıkça, gel.

Temyizde çok güçlü bir arsa bulduk ve varsa onun için ödenen fiyatın ciddi olmaya inanılmaktadır. Kalıcı aniden sevgili ile ağırlık veya bir kısmına kazanç, güzellik kaybedebilir, kadınsı enerji, gelişmiş ayin çekti. Ne zamandır hesaplaşma bir süre sürecek bilinmemektedir. Onlar herhangi büyücüler biliyorum ne de sürekli komplolar ile çalışan olanlar yok.

Sihirli ritüel üzerinde karar vermeden önce Yani, iyi düşünün. Fikrinizi değişmedi? Ve gerçekten eski ayin yardımıyla güzelliği bulmak istiyor? Eğer öyleyse, o sonraki bilgiler size yardımcı olacaktır.

kozmetiklere Komplo

basit yolu cazibesini arttırmaya - bu günlük bazda kullandıkları bir komplo kozmetik var. Bunu yapmak için, dolunay kadar bekleyin ve masa, herhangi kozmetik üzerine maruz. gece lambası gece gökyüzünde yüksek arttı Bu, sadece güneş battıktan sonra yapılmalıdır. Aynı anda veya en sık kullandığınız birinde daha ajanlar konuşmaya başlayabilirsiniz.

tüm düzenlemeler yapılmış olması, demek şu kelimeler: "Ben sormak ve Voditsa Scoop Hayır bu küçük su ne de altın daha, ne gümüş, ne de güzellik boşluğunda bir siyah at jöle dağ gölü Blessings gidelim ortaya, ancak benim yüze gelen vücut Ben .... ve ben. Ben kapalıdır kilidin bir deyişle, gelecek için planlar yapmak olmaz sevinmek her gün, benim büyüyen, tesbiheder güzelliği. suyun ya daha güzel kızlar olacak yıkamak ve anahtar kaybolur. bulmak için, hiç kimse, güzelim Amin. rahatsız olmayacaktır olabilir. " kelimeleri telaffuz sonra makyaj kaldırmak ve normal olarak kullanmak gerekir. Törenin etkisi ilk uygulamadan sonra göreceksiniz.

güzellik ve çekicilik üzerinde dolunayda Arsalar

Sihirli kelime söylediği, adil seks sadece görünür bir kusurları kaldırmak değil, aynı zamanda tamamen fizyolojisinde dahil edilen program değiştiremez. çekiciliği üzerinde böyle bir komplo oluşturma, kadınların tam anlamıyla kendi vücut edinimi ve güzelliğin korunması üzerinde çalışmaya başlayacağı göre, kurulum oluşturabilirsiniz. Onların, ince genç olmak ve eskisinden daha iyi hissediyorum olduğunu görebilir. Bu ritüel dolunayda yapılır.

Gece yarısı kız temiz bir bardak su ve tuz bir kaç büyük tahıl almalıdır. pencereye kutsal fısıldadı gereken kelime ve yüz. "güzellik-güzellik Yalvarırım su su, yalvarırım dile için, sana gün daha güzel tarafından (ad) gün beni yapmak yalvarıyorum, cildim pürüzsüz gece kadar iyidir ki, beni çok mahkum hayran edelim .. hatta I will böyle bir biri ile Ay'ın kraliçe. iyi, tatlı, beyaz yüzlü, neşeli. "

Sonra bir bardağa tuz serpin ve pencereye bırakın. , Sen bir yudum su içmek gerekir sabah uyanma aşağıdaki sözleri söyledikten sonra: "Benim içindedir ve ben güzellik sarhoş - her yeni gün merak öldürmek için değil".

su bitene kadar her sabah, bir yudum yudum. Bundan sonra, sihirli çalışmaya başlayacaktır. Bu ritüel çok etkili olarak kabul edilir.

Kadınların gücünü güçlendirmeyi Ritüelleri

Biz zaten bir zihinsel düzeyde kadın cazibesini artırmak için tasarlanmış uygulamalara, bir kategori olduğunu söyledi. bir duş aldıktan sonra yatağa gitmeden önce okuma çekiciliği üzerinde benzer bir arsa. Vazgeçilmez bir koşul temiz ve saçları akıyor. Eğer söz söylemek önce, bunun bütünüyle yansıtmak amacıyla bir aynanın önünde durmak gerekir. aşağıdakilere ihtiyacınız ki: "Ben bunu söylemek, kuyu suyu batı cepheli, doğu arkamı dönüp Kapının, kapı vaftiz sonra söner onayıyla ortaya çıkacak - takdir, bana bak istiyoruz, onların yeterince güzelliği görmemiş görünüyordu ... emniyete, artan, büyüt. "

konuşulan sözlerden sonra bir kadın artık çünkü o acı olmazdı adamın dikkatsizlik o andan itibaren, kusurlarına ve kusurları düşünebiliriz.

Fiziksel ve zihinsel düzeyde oyunculuk çekiciliği Ayinleri

Daha güzel ve aynı zamanda itiraz üzerine en etkili arsa kullanmak olmak istiyorsanız, dolunay vücudunuzun tüm gücü kullanacak şekilde tasarlanmıştır ritüeli gerçekleştirmek için gereklidir. Bazı hazırlık gerektirir. Sen basit şeyler gerekir:

 • ayna;
 • İki kilise mumlar;
 • ahşap tarak.

komplo kız tüm negatif su yıkayacak gerektiğini önce. saçı ve vücudu kurutun, sen ayin geçebilirsiniz. Gecenin oniki saat sonra masaya bir ayna koymak ve onu her iki tarafında iki mum ışığı. saç taramak, yavaş yavaş ve net kelimeler ki: "Bir arsa için çok, okyanuslar, derin yalnız ada olmalıdır - uzakta bir cliff high tüm insanlardan karanlık ve huzursuz kız güzel baygın olduğu Orada duvarlar, bir penceresiz kule, sağır, onu koruyordu .. . Onlar benim gibi iyi adamlar o sakin aşağı, güzellik vermek özgürlüğünü elinden alınan, ancak dua -... iyi bana bakire, benim örgü indirdi Be arzu çarpar korkuyorlar vahşi çarpar, bu yüzden her tatlı varsayalım genç, arzu haline başladı. ve güçlü. senin bana geliyor güzelliği, beni ilham veriyor. "

Bundan hemen sonra yansıtmayı çevirmek ve bir hafta boyunca ona bakmadı gerekir. Mumlar soldan dışarı üflemek ve tarak yedi gün boyunca yastık altında yerleştirilir. Bu süreden sonra, kız aktif ve tarak ve büyülü ayna kullanmalıdır.

erkeklere hitap etmek Rite

Erkekleri çevreleyen ilgisizlik muzdarip, o zaman halka üzerinde itiraz üzerine arsa olacaktır. Bu amaçla, kırmızı taşla uygun olan herhangi bir yeni takı kakma. halka ipek beze sarılı ve meraklı gözlerden yedi gün boyunca gizlemek gerekir. Bu süsleme sağ elinde alınır ve kelimeler çıkardı sonra: "iyi adamlar gelip Evimde, bana bakarak şanı var mı daha güzel tatlı ve daha arzu edilir ben bulanıklaştırmayız gözlerini parlamak yok kimse beni mi Drag edelim ... berrak güneş, sıcaklık bahar. Amin. "

halka hep vücut üzerinde giyilmelidir. Eğer giysi altında uzun çizgi gizlemek veya parmağında koyabilirsiniz.

Komplo süt

alışılmadık içki olarak kabul edildi birçok kültürde Süt, buna genellikle güzelliği törenlerde kullanıldığı olması şaşırtıcı değildir. Bu ritüel eskiden beri bilinmektedir, ancak yalnızca mevcut, rustik süt alınmalıdır.

Aşağıdaki kelimelerin bir kadeh: "Taze ve genç Süt Adam, bana güzel olmasını ve böylece arzu yaklaşımlar herkes, gözler benden alacak yok edelim.".

söylenenlerin sonra bir sıvı üç kez içmek gereklidir ve bunun kalıntı yüzümü yıkamak için. Böyle bir tören haftada bir kez tekrarlanabilir. Sonuç hemen fark edeceksiniz, ama bir ay konsolidasyon hakkında gerekecektir.

komplo Vanga

kadınlar en çok neden korkarsınız? Tabii ki, yaş. En güzel kadınların izlenim bozabilir yüzünde gözle görülür kırışıklıkların, Onun gelişi. Wang su yardımıyla kırışıklıkların kurtulmak için bir ritüel tutun bayanlar tavsiye etti.

demeliyim gündoğumu kadına sıvının fincan başına oniki kısa arsa: "Yaşlılık, güzellik gitmesine izin vermeyin izin verilmez" Bu su yıkamak için gereklidir. Böyle bir ritüel üretin üst üste yedi gün için gereklidir.

kayıp güzellik dönüş

Bazı nedenlerle bir kadının güzelliği ve çekiciliğini kaybeder olur. Eğer arsa kullanabilirsiniz, geri getir. İhtiyacınız olanlar:

 • Anahtar ya da akan su;
 • cam;
 • Üç mum mumlar ;
 • Yeni gök mavisi mendil;
 • kaba tuz taneleri.

dolunay olarak saç şal, mum yaktı berabere edilmeli ve camın etrafında koyun. Bu tuz atın ve söylediği sözler su dökme başlamak: "Su-Voditsa yanlış susuzluk değil, güzellik sersemlik bana, almak başkasını bana, genç, güzel, heykelsi yapın ve ben bir alımlı, yakışıklı olurdu istenen ne de ver al ver ... herkes gibi değil. " Bundan sonra, hemen mumları söndürmek ve yatağa gidin.

Şafakta, sen su yedi SIPs içmeli sağ eliyle istavroz. Bakiye su üzerine dökülür olmalıdır. Bu ise daha iyi bir gün su üzerinde çok yıkamak mümkün değildir, temas halinde değildir.

Sonuç

Arsalar yüzlerce yıldır atalarımızın kullandığı, bu nedenle bunların etkinliği tereddüt etmemelidir. Bu yazıda sadece mutlaka istenilen ulaşmada size yardımcı olacaktır sizin için en etkili ritüelleri derledik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.