Sanat ve EğlenceFilmler

Rusya Federasyonu'nun onur sanatçısı Yuri Nazarov biyografisi

Yuri Nazarov - oynandı 200'den fazla rolleri için hesap Aktör,. Sen bu büyük adamın biyografisini biliyor? Değilse, size yazı okumanızı öneririz.

biyografi

Yuri Nazarov Novosibirsk'deki 5 Mayıs 1937 tarihinde doğdu. Çocukluk kahramanımız savaşın sert ve aç yıllarda düştü. Ama aile Nazarov sadık tüm zorlukları dayandı. İlk Jura ortak bir daire içinde ebeveynleri ile birlikte sokuldular. Ama yakında onlar Sol Yaka bölgesinde rahat bir konaklama verildi.

çocukluk

Bizim kahraman okula 73 Novosibirsk gitti. O günlerde, eğitim bölündü, yani kız ve erkeklerin farklı kurumlar katıldı. aktör baskılar verdiği röportajda defalarca onlar kadınların lise №70 ziyarete gitti nasıl anlattı.

gençlik

Lisede, Jura zaten mesleğe karar verdi. O bir aktör olmak istiyordum. Ve ben onun kelimeleri durumunda ayrı olmadığını söylemeliyim. "Abitur" Nazarov, Jr. üzerinde ellerini Moskova'ya gitti. Orada Shchukin Okulu girdi. Joy sınır tanımadı. Sadece bu kolej Jura sadece altı ay içinde okudu. Genç adam uzakta bakire topraklara koşmaya karar verdik. Öğretmenler onu konuşmak ve tutmak mümkün olmamıştır. Nazarov yaptığı belgeleri aldı ve köprülerin inşasına Kazakistan'a gitti.

Kim sadece Yuri bakire de işe yaramadı. Kısa süre sonra bir adam böyle devam platinin, Slinger, beton işçisi ve gibi meslekler hakim. O stroykontore çalıştı. Bir noktada, o bir tarım üniversiteye kayıt için karar ama sınavları başarısız oldu. Bizim kahraman bu macerada orada sona ermedi. Adam Odessa morehodke oldu. Jura ordusuna hizmet etmek istedik. Ancak, tüm askeri enlistment ofislerinde o yardım reddedildi. Sonuç olarak, o bir tiyatro kurumda dönmeye karar verdi. Nazarov bir kez daha Pike gitmek başardı. Testleri almak zamanı dersler cevapsız ve amatör performansları katıldı: 5 yılda, Jura iyi bir öğrenci oldu.

tiyatroda Çalışma

Bizim kahraman mezuniyet diploması verildi. Şimdi o profesyonel bir aktör kendini diyebiliriz. hiçbir sorun bir iş bulmak. Yetenekli adam topluluğu "Lenk" aldı. Bu kurumda çalışmak, o 3 yıl verdi. Sonra Yuri Nazarov kesim altına girdi. Ama tedirgin etmedi.

Yura stüdyo tiyatro oyuncusu karşılandı. sahnede meslektaşları Valentina Telichkina Gene Korol'kov ve Lyudmila Zaitseva idi. Birlikte oyun "Aşağı Derinlikleri" katıldı. Nazarov makyaj uygulamak zorunda değildi. O sadece bir sakal. profesyonellik ve doğal cazibesi rağmen, aktör bu tiyatroda uzun kalamadım. Bir önceki çalışmalarında olduğu gibi, azalttı.

sinemada ilk adımlar

Yuri Nazarov - oyuncunun özel hayatı ve biyografi hayranlarının çoğu artık ilgi olduğunu. Ama bir kaç yıl, kimse böyle parlak bir oyuncu ve kendine yeter durumda varlığını biliyorlardı.

Yuri'nin Film ilk 1957 yılında gerçekleşti. O, "Lenin'e hakkında Stories" işçilerin rol oynamıştır. seyirci çok az insan görüntüyü hatırlamak mümkün olacaktır.

Nazarov ilk ciddi çalışma filmi "Son yaylım" rolüyle çağrılabilir. Leon Saakov Yönetmen genç aktörün oyun övdü ve büyük bir gelecek öngördü. söz ve benzeri film için değil "ihtiyaç saat içinde." O 1941 yılında Moskova Savaşı'nı anlattı. Petr Kotelnikov - Yuri Nazarov oynanan bu kahraman. Filmleri uzun süre listelenebilir. Biz en unutulmaz sahneleri tarif Aşağıda ünlü aktör.

eserleri Tarovskogo

1966, ekranlar efsanevi filmi "Andrei Rublev" geldi. A. Tarovsky Yöneten iki rolleri kez Yuri Nazarov onayladı. Ve% 100 "Pike" kendi görevleri ile baş mezun.

"Ayna" - Yakında Tarovsky diğerinde filmini yıldızı davet etti. Yuri evet dedi. O büyük bir deneyim ve izleyicinin tanıma oldu.

1970-1980 yılların Yuri Nazarov filmografi

Aktör hep klasik Sovyet sinema hayrandı. O Kulidzhanov, Hutsiev ve Smirnov gibi yönetmenleri saydı. Yuri onlardan ders çalıştı. dram "Son Tatil" o Anton görüntüye alışmak başardı. Bu filmi "Kurtuluş" onun parlak performansı dikkat edilmelidir.

Yönetmen Leonid Popov ve A. Mkrtchyan tarafından oluşturulan bir film "Sannikov Kara", ulusal sinemanın gerçek bir başyapıt olarak kabul edilebilir. Bu resimde, Yuri Nazarov başıboş Gubin oynadı. Sette meslektaşları Oleg Dal Nikolai Gritsenko George Vitsin ve diğerlerini idi.

Ülkenin en iyi yönetmenleri kim Yuri Nazarov biliyorum. Filmleri geniş ekranda dolaşıyoruz. "Tavern on Pyatnitskaya", "suçlu bulundu", "Demidov" - Bu 70-80-ler izleyiciye sunulan filmlerin tamamlanmamış bir listedir.

Yuri Nazarov, aktör: kişisel yaşam

Genç bir adam olarak, bizim kahraman, uzun boylu yakışıklı ve kendinden emin adam kendini idi. Lisede ve lisede kızlar sadece buna izin verilmez geçmektedir. Ama Yuri kısacık roman destekçisi değildi.

Kalbi genç ve güzel piyanist Tatiana Razumovskaya etkilendi. 1961 yılında, onların düğün gerçekleşti. oğul Vladimir - Bir yıl sonra, eşi ilk doğan aktör verdi. aktörün krovinochku bakarak tutamadı. Tanya'yla Vasilisayla - Yakında (farklı yıllarda) Nazarov ailesi, iki küçük kız vardı. Burada o mutluluk, görünüyor. Ama Jura ve eşi ilişkisinde bozukluğu başladı. Boşanma kaçınılmazdı.

'42 yılında aktör yine aşık oldu. Onun seçimi huylu sanatçı çeşit, ancak basit kostüm tasarımcısı değildi. İlk eşi gibi, onun adı Tanya oldu. Nazarov aşkına kocasını terk etti. Bu sadece onunla bir ilişki resmileştirmek Yuri'ye gitmiyor. Barbara ve Martha - onların romantizm sonucu iki kızı doğum oldu. Bir gün, aktör Tatiana ona ayrıldığını açıkladı.

Bir bayan erkek ve romantik çekici erkek - tüm Yuri Nazarov. Kişisel hayatı hep çalkantılı. Tanya ile olan ilişkisi kırık olması, o yine aşık oldu. Şu anda, Yuri kalbi aktris Lyudmila Maltseva kazandı. Bunlar 1994 yılında tanıştı ve o zamandan beri ayırdı değil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.