Ruhsal gelişimNumeroloji

El Falı. Çocuk çizgisinde ailenin geleceği ne kadar büyük olduğunun gizemi ortaya çıkar

El falıcıklarını farklı şekilde tedavi edebilirsiniz. İnsanoğlu'nun yanlış anlamalarından birini, kaderini tahmin etmenin araçlarının var olduğunu ve avuç içi tahmininde bunlardan birinin olduğunu görebiliriz. Fırtınanın iç bölümünün "çizimleri" ni ciddi bir şekilde inceleyebilir, bu, yaşamın gerçek "haritası" ndan önce dindar bir şekilde inanır. Fakat her iki kategoride de - "şüpheliler" ve "mümin", avuçiçi kökeninin geçmişi hakkında daha fazla bilgi edinmek yararlı olacaktır.

"Doğum" ve gelişme

Avuç içi çizgilerinin yorumlanması hakkındaki bilginin tamamı, daha sonra "avuç içi" bilimini kurdu - "yarın" tanımlayabilecek kolta, antik kökenli. Birçok tarihçiye göre, el falı görünümünün süresi, Babil, Keldani, Sümer veya Antik Mısır zamanlarını belirtir.

Ana gelişimi ve oluşumu "tahmin tahminleri" Doğu'da bulundu. Bu güne, özellikle Japonya ve Çin'de, eski "kökleri" ve gelenekleri ile saygı duyulan derin saygı ile muamele edilmektedir.

Daha sonra, chiromancy, takipçilerini Batı'da da buldu. Romalıların Romalılar tarafından getirildiği konusunda bir görüş var. Antik Roma, şefkatliliği egemen ulusal dinin bir parçası olarak içerir . Üstelik, Roma Parlamentosu kararlarının çoğunun "temeli", "eldeki işaretler" için ilk referans oldu.

Zırh deliliğine duyulan tutku Avrupa'dan kaçmadı. 17. yüzyılda, bazı Avrupa üniversiteleri bu bilimi öğretilen konuların temelinde tanıttı. Yalnızca İngiltere'de şanslı el falı değil - geçtiğimiz yüzyıllar boyunca hükümet, büyü ile ilgili olarak falcılığın yayılmasına katı bir yasak getirdi.

Palmiye özü

Şanslı insanlara çeşitli nedenlerle başvurmak için - merak, umutsuzluk, fanatik inanç, bilimsel araştırma.

Palmistry, önemli yaşam konularına - yaşam beklentisi, gelecekteki çocuk sayısı, kariyer başarısı ve diğerlerine cevap vermek için avuçiçi çizgilerini ve şekillerini öğrenmeyi içerir.

Ve sol ve sağ eller farklı türde bilgi taşırlar. Solda - kader işaretleri, doğumda "yazılı" (değişmemiş). Sağdaki - yaşamdaki bazı olayların gelişimi için seçenekler (alternatifler ve fırsatlar). Avuç içi avuç içi verisine göre avuç içi verilerin kombinasyonu yaklaşan etkinliklerin daha eksiksiz ve doğru bir "resmini" verir.

El Falı. Çocuğun hattı

En sevilen ve heyecan verici soru, bazen kadınların el falı yardımı ile bulmaya çalıştıkları cevap kaderini doğurmaya kaç çocuk hazırlamış olmasıdır. Yaşamın gerçekleri (kürtajlar, finansal fırsatlar), "zeki olma" nin yayınladığı önermeleri temelde çürütebildiği için yalnızca potansiyel doğan sayısını öğrenmenin mümkün olduğu anlaşılmalıdır. Çocuk hattı, küçük parmak tabanı altındaki bir veya birkaç çizgi temsil eder. El falı derisinin dediği gibi, çocuk çizgisi komşuların arka planına karşı derin ve net olmalıdır - bu "parlak" çizgilerin tam sayısı "ailenin devam edenleri" sayısıdır. Uzun "iplikler" erkekleri, sırasıyla kısa erkekleri simgelemektedir.

Ormancılıkla ilgili olarak, erkekler için, çizgi çocukların kendisine yakın bir "çocuk" olduğu anlamına gelir. Akrabalık önem taşımıyor - Örneğin, ruhun arkadaşlarının çocuğuna, çocuğuna ve bebeğin kardeşine (yeğeniği) bağlanması 3 satır gösterebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.