ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Zorunlu seti elektrikçi - bu ne içerir?

Üretim, transfer ve elektrik enerjisinin uygulanması karmaşık ve çok tehlikeli süreçlerdir. Bu adımların her biri de, çeşitli makineler ve mekanizmalar daha dikkatle bununla başa çıkmak. Elektrik jeneratörleri, bağlı nominal güce, farklı tasarımlar ve boyutları vardır. Onlara hizmet için, uygun aletler ve araçlar içeren elektrik özel bir takım gerektirir. Aynı zamanda kontrol etmek ve enstrümantasyon ve otomasyon sistemleri tamir diğer tüm cihazlara gerekmektedir.

ekipmanın türüne bağlı olarak, bir dizi araç temel pozisyonları her sette mevcut olmasına rağmen elektrikçi, farklı öğeler içerebilir. Tel kesme telleri ve tel kesme için tasarlanmıştır. Elektrik tesisatı aktif parçaları çalışırken yalnızca kauçuk saplı bu araçları kullanabilirsiniz. Bu güvenlik kurallarının zorunlu bir gerekliliktir. Bu tip ikinci evrensel aracı - pense. Onlar birkaç işlemleri gerçekleştirmek için kullanılabilir beri daha çok yönlüdür. Bu konuda olmadan herhangi seti elektrikçi eksik olacaktır.

Doğrudan sokmasına, Phillips ve gösterge: Her profesyonel ya Tamirci Kitinizde en az üç tornavidalar olmalıdır. ikinci çizgi ya da aygıtı içinde geriliminin varlığını tespit etmek için hizmet eder. Set elektrikçi genellikle farklı boyutlarda ve bağlantı elemanları farklı başlarının altında birkaç tornavida içerir. elektronik kontrol sistemlerini kurarken mikroskobik ayar vidası altında hassas tornavida sözde ince olması gerekmektedir. seti son yıllarda yaygın olarak kullanılmaktadır değiştirilebilir memeleri ile ilgili ve silah değiştirilebilir.

elektrik motoru yapımı gibi cihazlar çeşitli onarmak için daima gerektiren bir İngiliz anahtarı. o cıvata ve somun büyüklüğü onarım sırasında gevşeyen ne önceden bilinmemektedir varsayalım. Sonra elektrik kümesi eklemeniz gerekir anahtarı. Herhangi bir boyut cıvata ile çalışmak için kullanılabilir. Bir dizi priz bir mandallı ve uzantısı ile de her zaman el üstünde olması arzu edilir. lehimleme için özel kitler kullanılarak kablo iletişimi onarırken. onlar hakkında özel bir şey değil - sadece lehimle dstavkoy, akı ve lehim. Genellikle bir akış reçine olarak kullanılır.

araçlar elektrikçi kümesi çeşitli ölçüm aletleri eklendi. Çoğu zaman bunu voltaj, akım ve direnç ölçebilen hangi ile basit test vardır. Bant ölçüsü ve çapı fiziksel nesnelerin doğrusal boyutlarını belirler. Yukarıdakilerin hepsi, çeşitli boyut ve konfigürasyonlardaki bıçaklar eklenmelidir. bunların yardımı ile, yalıtım teller kaldırılır. dosya ve diğer uygun seti demir testeresi. Eğer gerçekleştirdiğinizde belirli görevleri cımbız gerekebilir. Tüm enstrümanlar uygun bir torba veya durumda yerleştirildi esastır. Eğer çalışırken her konu bir el ne denir olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.