HobiDikiş

Örme terlik çok basit kanca. Yeni başlayanlar için Çocuklar ve yetişkinler modelleri

Terlik - Bu ev, konforlu, sıcak bir şey. Onlar istisnasız tüm şunlardır: çocuk ve yetişkinlerin ve kız ve erkek. Bu ayakkabının sırası oldukça çeşitlidir. Ve ne tercih edersiniz? Bu ayakkabının temel özelliği sizin için nedir? Tabii ki, örgü modelleri dikkate en rahat ve sıcak olması dikkat çekicidir. Örgü tığ terlik çok kolaydır. bile kolayca acemi ustaları gerçekleştirebilir çeşitli seçenekler vardır. Onlar hakkında daha sonra biraz bahsedeceğiz. Ve şimdi eve ayakkabı imalatı için ihtiyaç duyacağı.

malzemeler gerekli

Örme terlik oldukça basit kanca. Bu elbette, bir kanca - Eğer gereken ilk şey. Büyüklüğü iplik bağlıdır - sayı büyüktür, öyle kalın. Şimdi, iplik hakkında. en uygun doğal yün iplik kabul kış modelleri için seçenek değil,% 100. Bileşiminde sadece% 50 yün ve% 50 sentetik iplik içermelidir terlik, mümkün olduğunca uzun süre hizmet vermek için. Yaz varyant ev ayakkabıları için yeter ki çok ince olmadıklarından, çeşitli katkı maddeleri ile herhangi bir pamuk konuları uygun. Yine de ayakkabılarını süslemek için çeşitli aksesuarlar gerekebilir. Bu düğmeler, dantel, dantel olabilir saten kurdeleler, böylece dekoratif yapay çiçekler, boncuklar ve. Tasarım ev terlikleri sizin hayal sadece bağlı olacaktır.

Çok, çok popüler çocuk terlik. Bebekler için Örgü tığ desenleri nazik ve zarif sıcak ve kabarık, parlak ve komik olabilir. Herhangi seçenek yapılmış eller anne veya nine sizin kırıntıları seviyorum ve o zaman zevkle olacak onları takacak.

Örgü tığ terlik. Yeni başlayanlar için - kolay bir şekilde

Biz başlamak örgü terlik bir halka bağlı dikişler (5) ile. sc ile sonraki sütunların bacakları için yuvaların oluşturulması yerine gelene kadar (gösterildiği gibi) satıra göre elde edilen halka satır bağlanır.

Biz iki sütun açığa ve ters yönde örgüye devam bırakın. geri döndürülmüş sol açığa elemanları ulaşan. Yani sonuna kadar size kadar istenilen boyuta ulaşır. Şimdi bağlanabilir zemin ikisi. Bu bir kanca veya bir iğne vasıtası ile yapılır. Terlik hazır! Biz ilk saniyede gibi performans gösterir. Bu uygulamada, sağ ve sol fark yoktur. slippers tam bir görünüm yapmak için,, zıt renkte iplik kenarında onları kravat saten kurdele yapıştırmak veya boncuk dikebilirsiniz. örme yay, çiçek veya düğmeleri - merkez bulunan güzel dekorasyon Bak.

Çok alışılmadık şekilde, yukarıda tarif edilen ilgili terlik nokta, ancak, örneğin, ajur farklı bir model kullanılarak. Farklı seçenekleri deneyin. Elbette örme tığ terlik için çok kolay ve hızlı bir yol bulacaktır.

iplik kalıntılarının terlik

Başka bir model ev ayakkabıları kanca ile yapılan bireysel parçadan yapılmış. Çünkü seyrinde çok parlak Bu terlikler dışarı, mevcut tüm iplik kalıntıları bulunmaktadır. Hazır kare şekilli elemanlar sıcak ve orijinal ayaklarınızı sıcak terlik getiren belirli bir sırada birbirine dikilir. Bu tür bir model büyüklüğü parçalarının büyüklüğüne bağlıdır.

Örgü tığ terlik - daha kolay ne olabilir? Ve, bakın, bu sevimli küçük şeyler her zaman karşılama ve benzersiz hediye olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.