Sanat ve EğlenceFilmler

"Beş Akşamları" - En iyi Rus Sovyet melodram 70'ler

Romantizm - filmde, tabii ki, literatürde, dramada varsa ve bir tür. Örneğin, geniş darbelerle trajedi önemli karakterlerin kaderi halkın önemli tarihi misyonu ile ilişkili olduğu bir büyük ölçekli tuval oluşturur. Bir Rus Romance ince ama kesin vuruşlar sıradan insanın yaşam koşullarını özetlemektedir. Tam olarak her ne amaçla kendi kişisel servet, düzenler.

En Rus melodram geç yetmişli, yazarın öznel görünümünde, "Beş Akşamları" - film 1978 yılında N. Mikhalkov vurdu. O Alexander Volodin 1959 tarafından aynı isim oyunun senaryosunda için temel olarak görev yaptı.

En Rus melodram hala öğrenci ise ana karakter, Aleksandr Ilin, yanlışlıkla, ev keşfeder ve savaştan önce, 18 yıl önce, bir oda kiraladı yere gelmek gerçeğini başlar. Bu Tamara, ev sahibesi, hala orada yaşayan çıktı ve hatta aynı yerde çalışan. Alexander büyük kimya tesisinin baş uzmanı taklit, onların beklentileri canlı ve kolay sürücü Vorkuta işe yaramadı utandırdı.

O sadece yol geçti, ama aslında Ilyin beş gece savaş öncesi gençlik çağında, geçmişe taşınan gibi görünüyor. En Rus melodramı aynı zamanda eşliğinde, müzik, radyo ve televizyon, Sovyet iç geç 50s, siyah-beyaz olarak çekildi.

ilk gece

Ilyin, Slavik sunuldu Tamara, bir niyet beyanı ile yaşayan yeğeni. O, bu kadın burada kaldığı mutlu bir hayat süresince sağlamak için gidiyor çünkü o, kabalık öğrenci tolere etmeyeceğini söyledi.

ikinci gece

Tamara geçmiş zamana ve Ilyin ile aynı ilişki dönmek çok zordur dikkat çekicidir. o artık hafızasını biraz nedenle, resmen, onların üretim ve sosyal ilerleme hakkında onunla konuşuyor. Ama akşam yine malzemeleri erdi: Ilyin muhtemelen iyi bağlanmış bir sürü vardı sevdikleri şarkı için Tamara seslendirdi. Istemsizce o tüm savaş sonrası dönem için evlenmedim memnun olduğunu.

üçüncü gece

Her şey plana uygun gidiyor. Birlikte Ilyin ve Tamara. Onlar, öpüşme sarılmak çalışıyorlardı nerede girişinde, onu hatırlatır, övgü söylüyor. Bu onun eşiğinde, bu buz parçası, çözülme üzerine görünüyor. ... Her ikisi de bu genç duygular solup olmadığını fark var, onlar hala hayatta.

O, (o da bir şekilde kendi yalanlarına çıkmak zorunda kaldı) işi terk etmek, görevini bırakabileceğini Kuzey sürücüleri için ayrılmak istiyor ve onu da davet etmek istediği konusunda onunla konuşmak zorunda kaldı! Tamara boş değersiz insanın sorumsuz bir eylem olarak görevini bırakmak arzusu kabul ve bunun için dünyanın kenarında aday olmayacağını söyledi. Onun içinde hayal kırıklığı, Ilyin bırakır.

dördüncü gece

Duygular Tamara şimdi izleyici bir bukle-gazetelerde eski hizmetçi ve feminen büyüleyici bayan değilim görür dönüşümü. Timofeev (arkadaş Ilyin, mevcut ile görüşme Baş Mühendisi) ve Zoe ile görüşmede, Sasha arkadaşı onu o nasıl onun geçmiş hayat yaşamak bana söylemediğini tamamen anlamak için yardımcı oldu. Ilyin eski için hiçbir dönüş olmadığı görülmektedir.

beşinci gece

Zaten aynı hayatı orada yaşayan çünkü Ilyin ve Tamara, bırakamazdı. Aynı zamanda, Sasha restaurant ve Tom evinin görkemi de, onlar cepheye teller hakkında konuşmak. Sasha döndüğünde, trenden alma ve bunları birleştiren ana şey hissetmiyorum, Vorkuta gidin hem Durumu net değil. En Rus melodramı, sadece ne yazık ki sona hakkı yok olamaz. karakterler arasında nihayet savaş yıllarında ve saate göre dikilmiş engelleri çöken. Son sözleri Tamara - namaz savaştan kaçınmak için ...

İyi filmler - Rus melodram, istenirse baştan tekrar takip edin ve edebilirsiniz. Her görünüm, yeni nüansları açıyor detay, derinlik ve yönetmenin niyeti pitoresk çerçevenin cazibesini ve güzelliğini tahmin etmemizi sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.