Sanat ve EğlenceFilmler

Bun Karlayl - "Lost" TV dizilerinin karakteri

Bun Karlayl - Adını Bu kahraman kazasında sağ kurtulan ve gizemli adada mahsur geminin arasındaydı uçuşun 815. talihsiz yolcu serisinin her fan bilinen bir karakter. Yeryüzünde Boone kaderini bir kayıp parça üzücü, ama o pek izleyicilere hitap olabilir. Ne kötü adam ve onu çalmak için kişi hakkında biliniyor?

Bun Karlayl: Arka plan

Ne kazasında bir kahraman yaşamı hakkında az şey bilinmektedir? Bun Karlayl - bir anne Sabrina başarılı iş kadının oğlu. annesi biraz evlada sahip olmak, bir dul eşi olunca çocuk zorlukla 10 yaşındaydı. Boone hayatında yılında üvey babası, aynı zamanda bir "kardeş" Shannon kaderine üzerinde önemli bir etkisi vardı sadece oldu. Adam, Sabrina yeni kocası, yakında bir araba kazası kurbanı oldu. Onun yetim kızı üvey annesinin evinde kaldı.

Bun Karlayl ve Shannon Rutherford - Karmaşık bir ilişki bağlayan bir çift. Bir genç olarak, bir kardeş olarak bu kızı aldı asla genç adam, ona aşık oldum. Karşılıksız duygular ölen üvey babası rüzgarlı kızı bakmak hayatı boyunca genci istendiğinde, onun sorunlarından kaynaklanan zaman zaman karar verirler. Boone para eksikliği bilmiyordu, o büyüdü aile iş kollarından birinin lideri oldu. "Kardeş" sürekli bazen bu aldatmacayı elde ondan maddi destek aldı.

Shannon talihsiz Uçuş 815. o başka sevgilisi attığında O Avustralya'ya kıza geldi gemide olduğunu Bun Karlayl suçlu olduğuna meraklı. Onlar ABD'ye dönüş için birlikteyiz ama çökmesi sonucu gizemli bir adada var.

Adada Yaşam

İyi sempatik adam - "Lost" dizisinin ilk serisini görüntüle izleyiciler o Boone anlamanızı sağlar. Genç adam Dr Jack çökmesi hayatta kalanları kurtarmaya çalıştığı yardımcı koşar. Carlisle aktif doğa onu hareketsiz oturmak için izin vermez. O yardım için bir sinyal göndermek mümkün bir yer bulmak için derin adaya gider bir grup katıldı. Sonuç olarak, genç adam mucizevi kutup ayısı kurtuldu arasında yer alıyor.

Zaman zaman her şeyi kontrol altında tutmak için Boone arzusu kamp kurtulan diğer sakinleri ile kavga etmeye zorlar. O isteyen, tatlı su kalan son şişe çaldı Örneğin, insanlar onun boykotunu açıklayacak kalıntıları kendini dağıtın. Ancak Jack'in müdahalesi bu sorunu çözmek için izin verir. Shennon Karlayl çatışmaları sürekli bir kız yapmaya çalışıyoruz ile kolektif çalışma girişme. sevdiği kurtulan birine dikkat çekti ederken de kıskançlık muzdarip - söyledi.

Locke ile yakınlaşması

Ne yazık ki, serideki Bun Karlayl uzundur. genç adama Ölümcül ona anlaşılmaz olan şeyler onu çeken gizemli bir avcı John Locke ile bir tanıdık olduğunu.

ava sırasında, Boone ve onun yeni arkadaşı diğer kamp yaptığı find gizleme, bunu açmaya çalışırken birkaç gün içinde daha sonra gizemli bir yeraltı sığınağında denk geliyorsanız ve. Bu Carlisle, Shannon o yavaş yavaş kaybolmaya duyguları da dahil olmak üzere başkalarından uzaklaşma yapar.

karakter ölüm

"Lost" - ölüm bile merkezi karakterleri sigortalı olmayan bir gösteri. yazarlar serisi Ölüm izniyle Carlisle ile başlar. Genç bir adam bir ağaca asılı, bozulmamış kokpit derinliklerinden radyo kaldırmak çalıştığında Bir kaza, meydana gelir. o düşüyor, bulunduğu uçağın bir parçası olan sonbahar Boone ağır yaralandı.

Dr Jack kahraman kurtarmaya çalışır, ama onun çabaları boşunadır. halüsinasyonlar gibi diğer karakterler takip - Toplam Boone TV projesinin 25 bölüm, bazıları mevcuttur.

döküm ile ilgili bilgiler

Kim talihsiz Bun Karlayl oldu gizemli adanın ilk kurbanını oynadı? aktör ilk dizi yaratıcıları tarafından onaylandı, resim somutlaşan. Benim bir kahraman olması gerekiyordu onu tüm nitelikleri bulunan. İlk olarak, sempati açığa çıkarabilme özelliği, TV projesinin seyircinin empati. Tabii ki, bir rol ve oyuncu çekici bir görünüme oynadı.

İlginçtir ki ona bu karakteri neden isteksizlik üstesinden olamazdı uzun süre, Boone oynanan Ian Somerhalder. halsizlik, titizlik: aktörün mülakat bakıldığında, birçok nitelikleri Carlisle tahriş olduğunu izler. seyirci onun kahraman ölümü ile memnuniyetsizlik ile kanıtlandığı gibi Ancak, rol diye başardı.

aktörün Biyografisi

Ian Somerhalder küçük bir kasabada doğdu Louisiana, Aralık 1978'de meydana geldi. Onun hobileri binicilik, balıkçılık, yürüyüş vardır arasında Çocukken, çocuk, birçok dersler çalıştı. İyi görünüyor ve annesi başarılı bir model haline kadar erken 10 yıl kadar çocuğa destek olurdu. 17 yaşında, o da aynı anda o profesyonel bir aktör olma arzusu vardı, New York değişik sinemalarda yürüyen, yapımları görünmeye başladı. rüyasının gerçekleşmesi için genç adam Esper oyunculuk dersleri katılıyor başladı.

Somerhalder rol için yaklaşık 400 aday yenerek filmi "Siyah Beyaz" in yaptığı ilk yaptı. Bu televizyon projeleri aralarında epizodik televizyon dizisinde roller izledi "Smallville", "Young Americans" "Law & Order". seyircinin ilgisini çekmek için ilk kez komedi "Çekim Kuralları" içinde ona bir homoseksüel rolünü izin için. Ama aktör gerçek zafer yine dizi "Kayıp" getirilir.

Şu anda, Ian en iyiden Damon olarak bilinir "Vampire Diaries". karakter o son yedi sezondur oynuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.