Sanat ve EğlenceFilmler

Filmi "Büyük Ekolayzer": aktörler, roller ve yorumlar

Gerçek hayatta, insanlar suçlu ile uğraşmak zorunda ve ne yazık ki, kolluk kuvvetleri onları her zaman koruyamaz. Herkesin suçlular ve yozlaşmış polis korkusuz kahraman cezalandırır hangi film izlemeyi seven Belki de bu yüzden. Böyle bir seyirci gerilim için "Büyük Ekolayzer" 2014 yılında çekildi. aktörler ve onların konu ilk elden bilgi sahibi herkes gibi, filmde oynadığı roller.

filmi "Büyük Ekolayzer" (2014)

80 lerin ortalarında popüler bir televizyon dizisi Ekolayzer oldu. buna dayalı 2000'lerin başında aynı ismi taşıyan bir film yapmaya karar verdik. Yani 2014 yılında bir "büyük eşitleyici" oldu.

Hikayeye göre, çok sevdiği eşinin ölümünden sonra eski çok gizli istihbarat ajanları kendi ölümünü sahte ve bir süpermarkette satıcı tarafından düzenlenen Roberta Makkola, onun adını değiştirdi. Onun hayatı artık sakin ve kolaydır ve boş zamanlarında, bizim kahraman klasik edebiyat okur.

Bir genç kız ile bir kafede karşılamak için Oldu Teri, Rus mafyası fuhuşa zorlandığını ileri Robert onunla sempati başlar. o o atmaya çalıştı öğrenir varmış bir "iş" - misilleme pezevenk onu yendi. McCall tüm para hesabı ve kızı geri almak, "ana" Teri gidin sürer. Ancak, haydutlar ona güldü. Kızgın, Robert hepsini öldürdü.

Moskova lideri Nikolay Itchenko mafya sağ elini geldi itibaren neler olup bittiğini anlamak için. O Robert izini almak için yönetir. Sonuçta kahraman senin süpermarket içine suçluları etmesidir ve bunları gönderir. işi bitirmek için, McCall Moskova'ya gitti ve mafya lideri öldürür. Sonra onun ilçesinde döndü ve yeni bir kitap okumaya başladı - "Görünmez Adam".

Filmin değerlendirme İnceleme

gişe resme 55 milyon oldukça mütevazı bir bütçe ile olduğu kadar yaklaşık dört kat kazanmıştır. Film seyirci ve eleştirmenlerin çoğu makara ama hepsi değil, onu sevdim.

sinema filmi birçok değerlendirmeleri olumlu olmasına rağmen, film için ortalama puan - 7 (bir ölçekte). Eleştirmenler genellikle filmin ana dezavantajı böcek kütleye sahip, kötü senaryo olduğunu unutmayın. Buna ek olarak, olaylar yeterince hoparlörleri yok. Ayrıca montaj sırasında bazı dikkate değer kusurları izin verildi.

Bu eleştiri ve evreleme kavga sahneleri için oldukça rahat. Çoğunluğa göre, onlar da monoton. Gerçek hayatta böyle olur, ama bu bir belgesel ve sanatsal resim olduğu açıktır.

Eleştiri neden olur ve Rus mafyası imajı - BDT ülkelerinden eleştiri filmde gösterilen Rusya'dan suçluların 90'lı gerçeklerine uygun, ama modern değil kaydetti.

ezici çoğunluğuna göre projenin en önemli avantajı, iyi seçilmiş aktör. "Büyük Ekolayzer" aslında Denzel Washington, Marton Csokas ve Hloi Morets oynarken eksiklikleri virtüözü çoğunu kapsar.

Roberta Makkola rolünde Denzel Washington

Kışın 1954 yılında New York'ta "büyük eşitleyici" doğum yeri İlk başta daha sonra bir doktor ve olmak istiyordum - bir gazeteci olarak, ancak aktörün kariyeri seçti.

Washington boyama bir bölümünde 1974 yılında yaptığı ilk yaptı "Death Wish". Ancak yakında, aktör TV'de gitti - televizyon dizisi Wilma Rudolph Hikayesi içinde.

İlk tanıma o dizi Aziz Dr. Filippa Chendlera rolüyle aldı Başka bir yerde. Ancak, gerçek atılım o "Oscar" aday için "Cry Freedom", Denzel 1988 yılında küçük bir roldü. Bu arada, Washington kariyerinde o ödül için altı kez aday ancak sadece iki kez aldım edildi.

filmi "Philadelphia", "Yok Yere Yaygara", "Virtuosity", "Ateş Altında Cesaret", "The Bone Collector", "Deja Vu", "kod" Cape Town "erişim" ve "Büyük Ekolayzer katılım - büyük aktörün başarıları arasında ".

Denzel Washington genellikle bütün elde ederek seviye Aktörler sefahat ve uyuşturucu içinde yaşamak. O öyle biri değil. Denzel sadık Hıristiyan ve her gün İncil'i okur ve aynı zamanda çeşitli hayır kuruluşları katılır.

ana kötü olarak Marton Csokas

Yeni Zelandalı Macaristan doğumlu aktör - Ana antagonisti Marton Csokas tarafından Nikolai Itchenko olduğunu. En eleştirmenlere göre, Marton filmi "Büyük Ekolayzer" in karizmatik kötü adam imajı oluşturmak başardı. Onun gibi Aktörler genellikle sürekli benzer karakterleri oynamak sunuyoruz bundan sonra tek bir role, rehin tutulur. Ancak, Marton - istisna, onun karakterler çeşitlidir.

Filmde bilinen aktörleri içerir. "Büyük Ekolayzer" Dünyanın Chokasha indirilmeli değil - o bu işe gitmeden önce uzun ünlüydü. ve diğerleri: "Cennetin Krallığı" nin "Üç X'in" Gi De Lüzinyan, "Vampir Avcısı Başkan Lincoln" den acımasız köle sahibi Jack Barts ait Yorgey: onun olumsuz karakterler için bilinir.

Aynı zamanda oyuncu ve olumlu rolün kariyerinde idi. Böylece bilimkurgu gerilim "Aeon Flux" Chokash asil oynadı ama bir aldatılmış aşık Eon kardeşi Trevor Gudchaylda.

Chloe Grays Morets Teri young fahişe olarak

Ana kadın rolü olan etkileyici mavi gözleri, son yıllarda birçok büyük bütçeli resimlerin afişlerde parladı büyüleyici Chloe Grays Morets, gitti.

Chloe filmi "Büyük Ekolayzer" setinde küçüğü, aktörlerin kalanı ondan çok daha yaşlı idi. genç sarışın 30 fazla projeye dahil edildi arkasında çünkü bu durumda, şöhret derecesine göre bunların her biri ile rekabet edebilecek.

O 7 yaşında filmi Chloe kariyerine başladı TV dizisi "Defender" da bir cameo rol aldım. 2010 yılında aktris o bir yıldız oldu, bundan sonra gişe parodisi "Kick-Ass", başrolü alamadım ederken Sonra, televizyon dizisi ve filmlerde görünüşe bir dizi oldu.

En ünlü eseri Moretz: "İl", "Zaman Sayacı", "Karanlık Gölgeler", "Telekinezi", "I", "Büyük Ekolayzer" kalırsan ve "5 dalga."

Filmin diğer aktörler "Büyük Ekolayzer"

Filmde Washington, Moretz ve Chokasha ek olarak rol aldı ve diğer ünlü aktörler. Aralarında - Paul David Harbour, yozlaşmış bir polis Ustalar oynadı.

Eski takım arkadaşı Robert Bryan Bill Pullman ( "Kurtuluş Günü", "Sen Uyurken") oynadı. Eşi rolü Susan "Büyük Equalizer" Melissa Leo gitti.

Aktörler az bilinen diğer vardı, aynı zamanda farklı projelerde yanar başardı. Bunlar arasında, Heyli Bennett, Vladimir Kulich ve ağabeyi Mark Uoldberga - Robert.

Bu model kendi başlarına sorunlarla başa çıkmaya çalışmak gerekir kitleye gösterdi ve sonra belki yardım alırsınız, ama ilk adım kendiniz yapmak olmalıdır - yumruklarını Kötüye karşı iyinin zaferi gösteri ek olarak (bir çekiçle tam olarak). Eğer kilo vermek istiyorsanız, - şarj başa ve meslektaşı Robert yağ yaptığı gibi, bir diyet gitmek gerekir. İşinizi sevmiyorsanız, zaman, Robert ve Terry de yaptığı gibi, o başka bulmaya gereklidir.

Tabii ki, bu film dezavantajları bir yeri vardır, ancak bu bile nemotrya onlara film iyi çıktı. Yakında herkes onu devam görmek mümkün olacak. Ve Washington zaten seyirci Teri ile yeniden bir araya gelecek olsun, projeye katılmak için sözleşme imzaladı eğer - uzun muhafaza gizli.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.