Gıda ve içecekYemek tarifleri

Lezzetli ve sağlıklı yemekler: pişmiş balık tarifi

Ben söylemeliyim fırında balık, onun takdirine seçebilir tarifi olan, sadece günlük değil, bir festival çanak. soslar çeşitli yapılmış, diyet tablo için uygun olabilir de çok etkileyici görünüyor ve. çeşitli küçük tamamı veya büyük deniz balıklarının fileto Bake, bu durumda, tercih yine ikinci seçeneğe verilir. Çoğu zaman, deniz ürünleri uzun pişirme gerektirmez, yüzden bir yemek pişirmek için yaklaşık yarım saat fırında onu tutmak için yeterlidir.

özgün ve lezzetli yemek kutlamak için peynir ile balık pişmiş edilebilir bir krema sosu. İyi taze, uygun veya somon donmuş, ama alıp, diğer edebilirsiniz edilir büyük balık. karkas iyi temizlenir (sıcak ya da çökebilir sıcak) soğuk suda yıkanır, bu solungaçlar, kanatların, kuyruk ve baş kaldırılır. Sonra bir yağlanmış fırın tepsisine yoğun satır ayrıştırmak küçük parçalar halinde boylamasına kesin. ortalama yağ içeriği krem sos hazırlamak için tuz, baharat ve kıyılmış otlar konulur. Terkip maddeleri, iyice Elde edilen karışım balık sosu eşit yemek dağıtılır dökülür, karıştırılır. Kısaca pişirme sonundan önce, yarım saat koymak iyi ısıtılmış fırında somon olarak ince rendelenmiş sert peynir serpilir. Bu fırında balık çok basittir tarifi, bu ağzınızda eriyen, kokulu ve besleyici döner.

Için pişirme yayın balığı, turna balığı, levrek, morina, ona Rus 'pişmiş balığın hangi üzerinde tarifi kullanabilirsiniz. Hazırlanan ve temizlenmiş balık topaklar halinde kesilir. tarafta fırın kabına ortasında, haşlanmış patates dilimleri dışarı atılmıştır - çiğ balık parçalarını. Tüm pişene kadar fırında, ekşi krema ve domates olarak alınan rendelenmiş peynir serpin ve konabilir sos ile dolu. Onlar fırında çok uzun ise balık parçaları darmadağın gibi çanak, durgun olmadığından emin olmak için çok önemlidir.

Ayrıca garnitür gerektirmeyen bir tam ikinci çanak haline gelebilir ek maddeler içerebilir balık tarifi pişmiş. Örneğin, patates ve mayonez ile yapılmış. Bu amaçla, balık fileto (tilapia, kalkan, vs), bölümlenmiş parçalar halinde kesilmiş mı bir süre, tuzlanmış biber ve gitti. Patates temiz ve ince dilimler, domates halinde kesilmiş - ince dilimler. orta rende üzerinde peynir losyonları. Hazırlanan formu yarı pişmiş patates dışarı atılır ise, hafifçe biraz tuz ekleyin. Bir sonraki katman domates yerleştirin ve kalan patatesleri koymak için gerekli olan balık vardır. Son kat iyi peynir serpin, mayonez ile yağlanmış ve tüm çanak fırında gider edilir. Pişirme süresi daha sık olarak, bir saatten fazla sürmez öncelikle sebze, özellikle patates, fakat, bir, hazır olma derecesine bağlıdır. Ek bir katman doğranmış halkalar, bu balık üzerinde yer alacak, soğan döşenebilir. Her bir ürün biraz podsolit arzu edilir. kendileri kokulu olduğundan balık yemeklerinde Baharatlar, küçük miktarlarda eklenir. Üst balık doğranmış otlar ile dekore etmek daha iyidir, hizmet etmek.

Ayrıca, takip edecek ihale fırında balık tarifi çıkıyor. Hazırlanan balık filetosu kalıba koydu. Bu dökülecektir sosu, hazırlama. sıcak eritilmiş tereyağı unu, iyi karıştırılmış, ilave ısı bırakılır, burada aynı zamanda, kaynama noktasına getirilmiş süt cam ve aynı balık suyu veya su dökülür. Sos tuzlu, biber, yaklaşık 5 bu rendelenmiş peynir yarım bardak içine dökülür ve bunun üzerine, kaynama ısısında dakika, ikinci tamamen çözününceye kadar bütün karıştırılır. Sıcak sos balık fileto dilimleri üzerine dökülür, bulaşık fırına konur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.