Sanat ve EğlenceFilmler

Beta Ray Bill - başka bir Torah hayatının hikayesi

"Burning Galaxy" de bulunan "Corbin" gezegeni bir ateşli şeytan ordusu tarafından yok edildi. Hayatta kalmak için şanslı olanlar artık orada kalamazlar, bu yüzden Guardian Beta Ray Bill'i yarattılar, Skuttlebutt gemisine bindiler, uyuya kaldılar ve yeni bir ev arayışına girdiler.

Bir süre sonra gemi Samanyolu Galaxy'indeydi. Sh.I.T. örgütünün uydusu tarafından gördü ve vahşi ajan Nick Fury, Tor'un gemide kim olduğunu kontrol etmesini istedi.

Thor ile görüşme

Thor oraya ulaştığında, Beta Ray Bill yolunu kapattı, çünkü Thor'un da düşündüğü gibi, onu bir ateşli şeytan için aldı. Savaş sırasında Odin'in oğlu çekiçlerini bir süre kaybetti ve Beta Ray, elinde bulundurduktan sonra Mjolnir'in gücünü aldı ve akıllıca kullandı, kazandı. Bu arada, gemi bilinmeyen bir gezegene indi; yalnızca "Bir", durumun anlaşılması için savaşçıları Asgard'a naklettikleri için, Bill bunu düşünecek vaktim olmadı.

Bununla birlikte, Asgard'da olmak Beta Ray Bill evinde hissetmiyor ve "Myelnir" ödülünü almayacak, çünkü onun kupasını kabul ediyor. "Bir", başka bir yol öneriyor - gerçek kazananını ortaya koyacak bir savaş daha yürütmek.

Arena, çoğunlukla lavla kaplı olan Skartheim'ın krallığı seçildi. İskoç tanrısı tarafında oldukça garip bir seçim, Bill'in fizyolojisi ve kıyafeti bu bölgede verildiğine göre ona büyük bir avantaj sağlıyor. Ve yine kazanır. Ve oğlunu saçından vuran "Odin", bunun onun için bir ders olacağını bildirir.

Zamanla, Bill hala Torah çekiç döndü. Evet, artık ihtiyaç duyulmadı, çünkü Asgard ustaları yeni bir tane - "Gromoboy" u kurdu; bu da gücü "Mjolnir" e vermedi. Ayrıca, rakipler arkadaşlar edindi ve savaşçı Lady Seth'i alarak Beal halkını bulmaya gitti.

Surtur

Doğru, bir süre sonra Papaz tarafından Asgard'a geri çağırıldı, ancak Sif, Bill ile birlikte kaldı, çünkü onun için bu korkunç, aynı zamanda keyifli yaratıklar büyük ilgi gördü. Ve gerçekten ona yardım etmek istedi. Gifte birkaç gün geçirdikten sonra Sif kalan insanları kurtarmak için Bill'in yaşaması gereken zorlukları öğrendi. Onunla sonsuza kadar kalmış olabilir, ancak karanlık zamanlar gelmişti. Ateşli iblis olan Surtur'un saldırı tehdidi vardı, bu yüzden Odin onları buldu ve orduyu yeryüzünde yönetmelerini istedi. Ve kendisi, Thor ile birlikte, Asgard'ı savunmak için kaldılar.

Savaşlardan birinde "Bir", Surtur'ı yakaladı ve yerden bir çatlağın içine uçtu, böylece kendini yok etti. Thor babasının kaybını kabul edemedi, bu yüzden Sif'den Asgard ordusunun komutasını üstlenmesini istedi ve babasının ruhunu aramaya gitti.

Sif, Bill'in uzunca bir savaşın ardından uzay şehrinin restore edilmesine yardım etmek için onunla birlikte kalmasını istedi. Dahası, kendisi için romantik hisler başladı ama Beta Ray Bill (Marvel) kalamadı, çünkü yakın tarihte yeni bir ev bulan halkına karşı görevleri vardı.

"Yeni Corbin" savaşı,

Ve Corbians'tan gerçekten yardıma ihtiyaç vardı, çünkü yeni evleri yine tehlikede idi. Galactus'u asistanı "Yıldız tozu" ile dünyalar devourer'ında yakaladı. Aynı zamanda, Corbinians'tan birisi, uzun süredir düşman olan ve Bill - Alfa Ray'in öncülerinden hapishaneden kurtuldu. Galactus'la savaş sırasında saldırdı, ancak patlamaya başladı, çünkü savaşın tüm katılımcıları bilinç kaybetti.

Beta Ray uyandığında zaten çok geçti, Galactus gezegenden hemen hemen tüm enerjiyi emdi. Kahraman, en azından halkının ruhlarını saklayan Meta-sphere'i kurtarmaya karar verdi, ancak bunun için "Star tozu" nı yenmek gerekiyordu. Sadece daha fazla eyleme daha büyük bir sıkıntıya yol açtı.

Savaş sürecinde, Asteros iblisi bir şekilde serbest bırakıldı. Bu seçenek herkese uymuyordu, bu nedenle düşmanlar iblisin yumruklanabilmesi için birleşmek zorunda kaldılar. Ve başardılar. Galactus'un Alpha Ray'e verdiği güç yardımıyla onu Kara Delik'e gönderdiler.

ölüm

Meta-sphere'i kurtarmak için Bill'in Asgard'a dönmesi gerekiyordu. Yerel bilim insanlarının halkını hayata döndürebileceğini umuyordu. Fakat ne yazık ki iblis topu kirletti ve ondan Bill - Omega Ray'in negatif bir kopyası çıktı. Bunu öğrenince, Beta Ray Bill ("Galaxy'nin Koruyucuları", 2014) öfkelendi, Omega'yı buldu ve ikisini de öldüren bir yıldırım düşürdü.

Fakat aniden garip bir figür beyaz bir pelerinle örtülür. Corbinians'ın geri kalan ruhlarını bir araya getiriyor ve Bill'e henüz ölmesinin zamanı gelmediğini söylüyor. Bundan sonra yabancı kaybolur ve Bill Simon Walters adlı bir adamın vücudundadır. Ancak bu imgede uzun süre kalmadı, çünkü evrende müdahale edilmesi gereken çözüm için hala birçok problem vardı.

Yetenekler ve donatım

Beta Ray Bill'in yararları belirli bir yetenek kümesi olmadan başarılamadı:

  • Güç . Beta Ray Bill çok güçlüdür. Ve eğer onun sözlerine inanıyorsanız, tek bir darbeyle bütün bir gezegeni yok edebilir.
  • Hız . Uzaylı, "Formula 1" yarışçısı gibi yüksek hızları sever. Ve çekiç "Gromoboy" onun uçmasına izin verir.
  • Koruyucu örtü. Tolstokozhest genel olarak tüm corbinianelerde bulunur. Ve yükselişte kolay olmamasına izin verin, ancak Bill güvenilir bir şekilde neredeyse tüm hasarlardan korunuyor ve büyük bir yükseklikten düşüyor.
  • Dayanıklılık . Beta Ray Bill dinlenmeksizin uzun süre dayanabilir. Ve sıcak bir iklimde, garip bir şekilde, daha da dayanıklıdır.
  • Rejenerasyon . Yaralı olduktan sonra Bill doktor veya travma merkezine acele etmez, bağımsız olarak iyileşir. Kayıp eklemlerin büyüyemeyeceği üzücü.
  • Yaşam boyu sürebilir. Vücudu neredeyse ölümsüzlük sağlayan yaşlanmaya tepki vermiyor. Doğru, Simon Walters'ın vücudunda organizmanın yıkıcı süreci yola çıktı.

Buna ek olarak, Bill'in vücuduna ek koruma, Asgard ustaları tarafından yaratılmış zırh sağlar. Ve şok gücü, Mjolnir'in özelliklerine benzer şekilde "Gromoboy" çekiçini arttırıyor.

Filmdeki Beta Ray Bill

Uzaylı, animasyon filmi "Hulk Gezegeni" ne çekilmiş ve gezegene Sakaar'a gönderilmişti. Orada acımasızca tedavi edildi, bir gladyatör yaptı ve Hulk'la savaşmaya zorlandı. Ancak, kalan gladyatörleri kaçıp serbest bırakmayı başardı.

"Galaxy'nin Koruyucuları" adlı filmde Beta Ray Bill de gösterildi, daha kesin bir ifadeyle "Collector" müzesindeki sergilerden biri onunla çok benzerdi. Ancak, çizgi romanlardaki filmlerin popülaritesinin zirvesinde olduğu göz önüne alındığında, Beta Ray ana rolü beklemek muhtemeldir. Sadece zamanı henüz gelmedi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.