Sanat ve EğlenceFilmler

Gençler için ilginç serisi

kendileri ile ne, bunlar dünyanın farklı ülkelerinde üretilen heyecan verici komedi programı görüntülemek yok! gençler için ne dizileri modern sinemanın bize sunabilir? Belki Rusya ile başlar.

"Kadetstvo"

askeri öğrenci hakkında mükemmel bir dizi 2006 yılında hayatımızda çıktı ve hemen bir ev sinema kaynaklarının ayrılmaz bir parçası haline geldi. Daha önce sadece tahmin gençlerin hayatı gözlemlemek ilginçtir. Bu samimi serisi Suvorov Askeri Okulunda yaşam öyküsü anlatılıyor. dostluk ve sevgi ve çalışma ve gözyaşları vardır onun içinde olduğunu ve. Tüm favori kahramanları ile empati yapar. Ama Harbiyeliden kaç öğrenebilir? "Kremlin Harbiyelilerin" - Yaşları haline Yakında, yeni bir dizi çekmek için yaratıcıları teşvik eder.

"Ranetki"

Hemen hemen tüm o, tesadüfen, çoğu zaman kaplıyor hayatlarının, ayrılmaz bir parçası olduğu için, okul ile bağlantılı gençler için serinin. Çalışma, amatör sanat festivalleri, okul müzik grubunun oynayan - tüm TV dizisi "Ranetki" dan mutlu kızlar eşliğinde.

"Barvikha"

Gençler için Sabunlar, liste, daha fazla kazanıyor popülerlik büyümeye devam ediyor. eğitim hayatı hakkında, ancak bir başka destan lise - "Barvikha". İşte tam olarak genç tutku kaynamaya başlar. tarih elit okulu açıklar nedeniyle karmaşık hale gelir. oligarkların Çocuklar ve bürokratlar gösteriyi çalışan, ancak "nezolotye" öğrenci var, her zaman tatlı yok.

"Baba Kızı"

Bu seri daha aile görüntüleme için, ama daha çok, evrenseldir. Babamın beş kızı, farklı yaşlarda biri de, hiçbir izleyici bu telechude izlemek için olanı bulmak mümkün olacak şekilde yerleştirin. biraz fazla - Sergey Vasnetsov çünkü Papa beş kızı, böyle bir kalabalık, her zaman çok ilginç başa görün.

Sadece Değil Rus

Yavaşça yabancı sinemaya çevirin. vatanseverlik rağmen, bana yurt dışında genellikle sürükleyici hikayesi ile değerli ve ilginç filmler üretmek diyelim. değil "bizim" genç serisini düşünün.

"Merlin"

Gençler için Sabunlar - sadece okul kasetle ilgili. Bu "Merlin" adlı bir fantastik ve kısmen tarihsel filmi kanıtladı. Beş mevsim güçlü anlatmak sihirbaz Merlin gençliğinde ve büyük günlerinde Kral Arthur, efsaneler oluşmaktadır. Mükemmel aktörlerin performansı ve senaryo hatırı sayılır izleyici görmek için çekecektir.

"Supernatural"

tasavvuf severler için izlemek zamanıdır "Supernatural". Bu dünya dışı bir inşa vampirler, hayaletler ve diğer mücadele bütün süre boyunca kardeşler Sam ve Dean Winchester. Bütün bunlar cömertçe mizah ve bazen sevgi ile tecrübeli. Sürükleyici hikayesi yardım ancak beğenemezsiniz.

Sabrina - Genç Cadı

onun iki teyze yaşayan kız ile büyük evde WESTBRIDGE küçük kasaba. o harikalar yaratabilir öğrenir kez. Diğer insanlarla birlikte ve Sabrina ne yapacağını bilmiyor! yabancı varken Ve süsü onu konuşurken kedi, oldukça yaygın olduğu.

Bu izlenebilir gençler için tüm serisi değildir. Modern zamanda, onlar giderek popülerlik kazanmaktadır ve seyirci minnetle onların yazarları öder.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.