Gıda ve içecekPişirme İpuçları

Pişir, kavrulmak ve mısır yemek pişirmeyi öğrenmek ister misiniz?

Yaz onunla mısır sezonu da güzel bir sıcak denechki ama sadece getiriyor. Bu tahıl için Aşk sanırım, eski çağlardan geliyor. Atalarımız büyük bir zevkle kullanılan ve hazırlanması için önerilerin çok sayıda bize bıraktı. Ülkemizde bu tür Meksika veya Arjantin'de olduğu gibi, çok değil, ama biz bu meyveyi yememek, bir sezon kaçırmadım.

mısır pişirme önce, onlar ayrılır hangi gruplar üzerinde daha spesifik olarak türleri hakkında söylemek istiyorum. En yaygın: şeker, diş benzeri, silisli, nişastalı ve patlama. Bunlara ek olarak, dört alt türleri, çeşitleri vardır. Her grup belirli bir amaca idealdir. Yani, nişastalı ve patlama gelen herkesin favori patlamış mısır hazırlayın. Tatlı mısır ülkemizde çok yaygındır. Çiğ veya haşlanmış yeme konserve, için idealdir. Yetiştirici hepimizi yaz genç koçanları keyfini çıkarma fırsatı veren sonlarında erken olgunlaşma, orta çeşitleri ıslah ve.

Yukarıda bir sonucu olarak, tam olarak bunun için uygun bazı çeşitlerinin, bir mısır kaynatmak için gereklidir. Kimse kulak patlama kaynatın, sen düşünülemez bir şey elde savunuyor, ama aslında bu tür patlamış mısır için ideal olduğunu kalır. yetiştirilen hayvanlar için sınıflar da yiyebilirsiniz, ama tadı onlar ölçüde türler için sağladığını daha zayıftır.

Gerektiğinde taze mısır Cook! Değil anlamda onu pişirmek için gerekli fakat olması gerekir anlamda edilir. Vitamin ve minerallerin bu güneş renkli fasulye depoda. Böyle bir hazine zevk değil - sadece bizim tarafımızdan küfürüdür. Mısır kalbimize çok gerekli retinol, folasin vitamini, C vitamini, tiamin, demir, potasyum ve magnezyum açısından zengindir. çocuklarının böyle tatlı tıp ile vücudunuzu şarj etmek değerli fırsatlar kaçırmayın izin kendilerini yiyin.

mısır pişirmek için nasıl bir tavada

notu seçtikten sonra, vade koçanı zamanını belirlemek için gereklidir. o eski böylece tane daha sert, sonuç olarak, biraz daha uzun pişirin gerekiyor. Örneğin, zaman yırtılmış diyabet notu "Bonduelle", hafifçe sararmış tohumlar, artık beş dakikadan daha pişirilir gerekirken. kulaklar daha sonra yırtılır olsaydı, pişirme süresi, 3-5 dakika kadar arttırılmalıdır. Bu arada, bu bütün pişirme yöntemleri açısından doğrudur.

Eğer bir tane kalitesi ile belirledikten sonra soğuk su ile kaynatın bir tencerede mısır koçanı soyulmuş gönderirim. gereken süre kaynama andan itibaren sayılır. zamanın Tuz öncesinde zor olacak bu tahıldan önerilmez.

multivarka mısır pişirmek için nasıl

Soyulmuş koçanı bir tencerede su ile kapağı ve 5-10 dakika boyunca "Buharlama" modunu açmak yatıyordu. Ayrıca bu amaç için özel olarak tasarlanmış sepet içinde koçanı üzerinde uzandı, kabın alt istenen zamanı ayarlamak, bir bardak su dökmek.

benmari mısır pişirmek için nasıl

Sırasıyla notu ve olgunluk türünü kaynatın. Her şey her zamanki gibi olduğunu.

ızgara mısır pişirmek için nasıl

senin bertaraf laktik mısır de, bu kömürlerin üzerinde kızartmak için sadece idealdir. İhtiyacınız olan tek şey - eşit her tarafta koçanı ve yavru üzerinde bitkisel yağ ile önceden yağlanır. Sen, folyo her birini sarın bir parça tereyağı ekleyin ve on beş-yirmi dakika kömürlerde fırında yapabilirsiniz.

Bir tavada mısır kızartmak nasıl

Eğer tereyağlı koçanları yatıyordu ve kahverengi oluncaya kadar onları kızartmak ortalama sıcaklığa ısıtılan özel pan-ızgara, kullanmak daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.