Bilgisayarlarİşletim sistemleri

Aero etkinleştirmek nasıl

işletim sisteminin yararlanarak Her birimiz, her şeyi yapmak ve çalışmak için uygun oldu böylece kurmak için çalışıyor, ama bütün bunların ışığında göz memnun etmelidir. geliştiricileri de Windows işletim sisteminin yeni sürümlerinde Aero modu gibi yenilikler ortaya çıkmasına yol açan, bu konuda düşünme.

Özünde Windows Aero olan kullanıcı arayüzü, sürüm Vista ile başlayan Microsoft'tan işletim sistemleri üzerinde kullandı. Bu arayüz, Windows 7'nin tüm sürümlerinde mevcut yanı sıra temel arayüzün bileşenleri ve nasıl Aero etkinleştirmek için öğreneceksiniz, Windows 8. Sonraki beta sürümünde olduğunu.

Ana bileşenleri:

- Aero Glass Eğer pencerelerde başlıkları yapmanızı sağlar ve paneller saydamdır.

- Aktif skeçler içerik pencereleri görüntülemek için Flip 3D ve Windows Flip kullanmasını sağlar.

- Aktif küçük resim görev çubuğu üzerlerinde görünen minyatür bir görüntü pencereleri hover olan fare imlecini.

- Windows Hızlı Uygulama Geçişi pencereler arasında geçiş yapmak için menü yeni bir türüdür.

- Aero Shake etkin olmayan tüm pencereleri minimize etmek tasarlanmıştır.

- Aero Peek katlama pencerelerde gerekli değildir masaüstü içeriğini görüntülemek için kullanılır.

- Aero Snap katta veya ekranda fareyi hareket ettirerek pencereyi maksimize etmek için tasarlanmıştır.

Aero etkinleştirmek için: bir dizi eylemi

Bu modu etkinleştirmek önce, belirli gereksinimleri karşılamak için PC video sistemi kontrol edin. Aşağıdaki operasyon için gereklidir:

- DirectX 9 ve WDDM 1.0 veya daha yüksek destekler grafik adaptörü. Örneğin, NVidia için böyle parametreler GeForce FX yana çıkan tüm kartları sahip;

- Bilgisayarınızda kullanılabilir grafik belleği en az 128MB olması gerekir;

- WDDM mimarisi desteği ile Windows Vista / 7 için özel bir video sürücüsü gerektirir.

Windows Aero etkinleştirmek için nasıl sorusuna kadar önemsiyorsun, bunu herhangi bir özel düğmeler sağlamadığını söyleyebiliriz. Bu eylemleri belirli kümesi tarafından aktif hale getirilebilir: Başlat - Denetim Masası - Sistem, açılan pencerede, sen bir tahmin bulmalıdır bilgisayarınızın. Daha önce değerlendirme yapılmadı ise, bunu yapmak için gereklidir. değerlendirme süreci tamamlandığında, açıklama noktaları işletim sistemini bilgisayarınıza değerlendirildi ne zaman önünüzdeki penceresinde görüntülenir. Windows Aero çalışmaları için 3,0'dan daha düşük olmayan bir değerlendirme gerektirir. uyarınca asgari değerlendirme düzeyinde veya daha yüksek ise Aero modu içerebilir. Kontrol Paneli - - modundan birini seçmek ve Kişiselleştirme, bu Başlangıç girerek yapılabilir. Pencerenin rengini değiştirerek arayüzünün görünümünü özelleştirmek mümkündür. Burada Aero renk ayarlarını yapmak ve başlıkları ve şeffaflık paneli içerebilir.

Eğer Aero etkinleştirmek için nasıl sadece soru endişe değil, aynı zamanda özelleştirmek Ancak, sonraki talimat yararlı olabilir. Gelişmiş ayarları açmak için, artık hız görsel efektler parametrelerini değiştirmek istediğiniz sistemin gelişmiş seçeneklerle gidebilirsiniz. Burada etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak Aero ve aynı zamanda en iyi performansı sağlamak için seçmek için seçim yapabilirsiniz.

Tabii ki bu mümkündür ve kurulumunu tamamlamak, ancak endeks performans bunun için iki alternatif vardır, gerekli işaretine ulaşmak etmezse, Windows Aero etkinleştirmek nasıl soru endişe ediyorsanız.

İlk değerlendirmede sistem performansını kandırmak için davet edilir. Test sonuçları normal bir dosya xml kaydedildiklerinden, bir metin düzenleyici kullanarak düzeltilebilir. İkinci yöntem bu kayıt yoluyla zorla çalışma modunu içerir.

Yani artık sadece sistemin yeni özellikleri keyfini ve yeni bir şey olacağını bekleyebiliriz, Aero Windows 7 etkinleştirme biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.