Sanat ve EğlenceFilmler

"Aşkın Kara, Umudun Ülkesi": Atmosferin tarihini sundu aktörler

Ülkemizde otshumeli Brezilya pembe diziler zamanını edelim ama favori karakterleri kalplerde ve onların yaşamlarının tarihini bizim için bir örnek haline gelmiştir. Sıcak yaz ve soğuk kış akşamları, biz dizi "Aşk Kara, Umudun Ülkesi" dan aşık talihsiz ile empati TV'nin çevresinde toplandı. Aktörler neredeyse aile haline gelmiştir ve bunlar hiç var olmamış gibi gerçek isimleri, unutulmuştu. Bizim sık kimlerdir?

Hikayenin arsa

Tabii ki, serideki aktörler "Love Kara, Kara Umut" güçlüklerle karşılaşmış ve sadece serinin grubunun bir kopyası serbest bırakıldı önceki, "Sevginin Kara" kalabilirim. Tekrarlama aşk hikayesi, ama onsuz hiçbir Latin Amerika dizileri var olamazdı. Zamanın atmosferin kurtarmaya geldi. Yani, 2002 yılında, Brezilyalı film yapımcıları uzak Rusya yeni melodramatik seriden dünya ve hayranlarına sundu. hikayede, biz toplumun ve zincirlerinden kurtulmak isteyen İtalya'dan genç bir piyanist Tony ile bir araya , sosyal statü göründüğü gibi, hayat bir sıfırdan yeni edebilir, mübarek Brezilya, geçmek için. Atmosfer de gösterildiğini, bu arada, senin izleyiciler serisi "Aşkın Land, Umut Kara" aktarılan birden fazla kadının kalbini, vurdu büyüleyici Reynaldo Dzhanikkini oynayan genç adamın sorusu. aktörler önceden çekim için hazırlık yaptıkları, geçmişi olan fırsatlar, lehçesini öğrendik. Çekim şirketi Globo öncülüğünde geldi. galası Haziran 2002 planlanıyordu.

doruk

Yani, 1931 yılında mahkemede, kriz, faşizmin fikirler o zengin bir Giuliano ve kızını Maria yaşadığı Civita, küçük bir İtalyan kasabasında gelişir. Priscila Fantin - Giuliano izleyicilerin görevinde temsilcisi Antonio Fagundes ve Maria görüyoruz. Giuliano tüm ruhumun lifleri çok zengin beyefendi ile, kızını vermek özler. Ve türün hukuk kızı yeminli düşmanları Giuliano bir aileden nedenle daha fazla ve gelecek, kötü yapamaz sadece genç Tony, aşık olarak tamamen karşıdır. Burada "Romeo ve Juliet" aktörleri "Aşk Land, Umut Land" iletmek bir uyarlaması. Onların kahramanları bir araya Brezilya kaçmayı zaman, ama ne yazık ki, planlar değişti ve Tony yükünden çözülecek üzeredir Mary, bırakır. Brezilya'da Tony serbest olur, çünkü Öyküsü, her şey daha güçlü büker. Bir sanatçı ve heykeltıraş olarak takdir edilir ve yakında o Ana Paula Arosio oynadığı yeni bir aşk, Camille, karşılamaktadır.

sonuç

Dışında kurşun aktörler aktörler Maria Fernanda Cândido zarif Raul Cortez, zarif Laura Cardoso ve Marcos Palmeira "Umut Love Land, Land" TV dizisinde rol oynar. Bir cesur Zhoze Mayer, çocukla talihsiz Mary kabul beri Martino oynanan serideki kadın hayallerinin bir dayanak noktası haline gelmiştir, onu seviştik ve onunla evlenmek istedi. Latin Amerika pembe diziler geleneğinde dizi tamamladığında karakterler sonunda mutlu, sevgi kötülük karşı galip gelir ve engellerin her türlü. onlar çok yalnız ve üzgün oldukları için bile Brezilyalı pembe diziler içinde kötü adamlar, sona yazık olur! "Aşkın Kara, Umudun Ülkesi" onlar için vardır. filme Aktörler tamamlanması neredeyse ailesini hissetmek ve içtenlikle ayrılık fotoğrafına kucaklıyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.