Gıda ve içecekYemek tarifleri

Nasıl mısır pişirmek ve zehirlenme meyvelerden kendilerini korumak için

Yaz - birçok favori sezonu, tam da bu zamanda, meyve ve farklı bir zamanda yetişmez sebze çeşitli tadını yapabiliyor edilir. Mısır - bu ürünlerden biri ve bu yaz aylarında olduğu kadar gönlünüzce olarak kullanabilirsiniz. Ama fenomen yılın en sıcak zamanında, sebze ve meyvelerin bir zehir olarak kabul edilebilir nadir değildir. Bu mısır fanlar nasıl bilmeli yüzden mısır pişirmek vücudunuzu korumak için düzgün.

her şeyden önce zehirlenmesi kurbanı, olmaktan kaçınmak için, mısır çiğ yemek gerekir. Aynı zamanda çürümüş kullanmak arzu edilir ve solucanlar koçanı poedennye. Gıda yeşil ve taze yaprakları ile mısır seçilecek için, bunların tohumları bu koçanı sulu ve tatlı olan bir sarımsı bir renge sahiptir. onlar kaynatmak yok kadar çok eski lahana seçmeyin, onlar sert ve yumuşak damak vardır.

Önce nasıl mısır pişirmek için, daha sonra, yapraklar ve liflerden temizlemek olmalıdır akan su altında durulama. mısır yaprakları atılmış ve demlenmiş edildiği kabın alt ve mısır kulak üzerine uzandı değildir. Bu tavanın yüzeyine temas etmez mısır pişirme esnasında sağlamak için gereklidir. Bazı soyulmamış kulaklarını pişirmek için tercih ediyorum. mısır bu yöntem sayesinde gibi tatlı ve sulu olacaktır.

Yani, pişmiş mısır tavasına yerleştirilir, alt ön yaprakları yatıyordu. Ayrıca yapraklarının üstüne yerleştirilir. Mısır su ile doldurulur sonra su tamamen koçanları kaplanır, böylece. Pan ateşe yerleştirilir. Kaynar sonra, yangın düşük üzerinde pişirilir daha mısır azaltılmalıdır. Pişirme sırasında Mısır tuzu tuz juiciness çalmaktadır ve mısır çok lezzetli elde edilir, çünkü olmamalıdır.

mısır yemek pişirmeyi öğrenmek amacıyla, zaman koçanı olgunluğu bağlı olduğunu hatırlamalıyız. Mısır, uçuk sarı hazırlanması zaman kaynar su sonra yaklaşık 20 dakika hızlı bir şekilde demlenen. koçanı sarımsı renge Mısır bir saatten biraz daha az pişmiş olacaktır. Zaman eski kulakları Pişirme iki saat için bir saat den fazla olacaktır. Bu mısır olarak sulu olmayacak ve tadı sönüyor olabilir.

Piştikten sonra, su boşaltılabilir. tuz ile mısır pişmiş, isteğe bağlı olarak yağlanmış ve sıcakken yemiş.

Amacıyla kış keyfini fırsatını elde etmekten ve bu ürünün bir kış eve mısır koçanı dondurulmuş veya mağaza onları satın alınabilir. dondurulmuş mısır yemek yapmayı öğrenmek için, belki herkes biliyor ama süreci oldukça basittir. Sadece kaynar su derin bir tencerede dondurulmuş mısır koçanları düşürmek ve yumuşayana kadar pişirin gerekiyor. Pişirme süresi 20 ile 40 dakika arasında olacaktır. Daha sonra, tuz veya diğer baharatlar ile serpilir bitmiş mısır, mümkündür.

Şimdi bildiğine göre mısır yemek pişirmeyi o lezzetli ve sağlıklı değil, aynı zamanda vücudunuz için güvenli değildi sadece, böylece.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.