GüzellikSaç

Beyaz kına

saç "Beyaz kına" açık yapmak için maddeler güneşin açılmış saçların etkiyi elde edebilir veya ayrı moda doğal farklı birkaç gölgeler kilitler oluşturun. Bu endüstriyel yöntemlerle üretilmiş demektir. yapısı amonyak yerine dahildir Ancak, bu diğer parlatıcı maddeler önemli ölçüde farklıdır amonyum karbonat. Buna ek olarak bu koruyucu ekipman yelpazesine sahiptir.

etkisi diğer çökeltim eylemlerine benzer saç beyaz kına,. Bu nedenle açıklama sonucunda meydana gelebilir istenmeyen sarı ve kahverengi tonları, durulama ile yıkanır.

Beyaz kına kolayca doğal saç gölge ile karakterize edilir aydınlatma, istenilen derecede elde etmek için izin saçta dağıtılır, kullanımı kolaydır. Bu aracı kullanmanın avantajı boya aksine, saça maruz kalma doz zaman verir, yani, bu yüzden tam bir ulaşamayacağını saç açıklama, saç doğal görünmesi ve sağlam bir yapıya sahip olmasını sağladığına, ancak sadece kısmi.

Beyaz Kına saç bakımı doğal kına sonra kullanım için kontrendikedir. Önlemler saç, koyu bir tonda boyanmış yeni maruz demir veya üzerinde fon kullanmak gerekir.

Prosedürün Açıklama eldiven ile yapılmalıdır. farklı üreticilerin fon birbirinden farklı olabilir nihai bileşim olup, paket talimatlarına göre gereklidir. Ama her durumda, senin onun hazırlanmasında metal bir nesne kullanarak olamayacağını hatırlamak gereklidir.

Tavsiye üzerine karışımın uygulanması ile kuru saç arzu edildiği gibi, sadece hafifçe nemlendirilir olabilir (daha önce yıkayın olmamalıdır). Uygulama düzgün bir şekilde tüm uzunluğu boyunca ağırlık dağıtmak, köklerden başlamalıdır. maddenin etkisini arttırmak için kap polimer konabilir. Eğer hassas bir cildiniz varsa Ancak, bunu yapmak için daha iyi değil.

Daha önce bahsedildiği gibi, beyaz kına saç saç ile temas süresine orantılı bir yoğunlukla davranır. Bir saat 10 dakika ila bir araç korumak için tavsiye edilir. uzun - saç doğası ışığında sitesinde koyu için biraz zamana bırakmak gerektiği anlamına gelir.

için diğer araçları bir dizi olduğu gibi saçın rengini değiştirmek, beyaz kına istenmeyen renk yol açabilir. Bu tür önlemek için bir test boyamadan önce saç küçük sarmalı yapılmalıdır. Gerekirse, açıklama, en azından 1-2 hafta beklemek gereklidir tekrarlayın.

bileşim ile saç yıkandıktan sonra da sıcak ilerleyen su şampuan kullanarak ile yıkayın gerekir. istenen uygulama durulama balsam aydınlatma işlemi sonlandırma. kafa derisi içine sürtünme, saç ıslak olmamalıdır uygulayın dairesel bir hareketle. En fazla 10 dakika boyunca bir merhem bırakın, sonra durulayın.

beyaz kına alerjik reaksiyonlara neden mümkün olduğunu unutmayın, bu nedenle cildiniz tesisine kadar hassas kontrol etmek gerekli prosedürler üzerinde herhangi açıklama öncesinde. Tipik olarak, bu testler, dirsek iç viraj ya da kulak arkasında deriye bir alan üzerinde gerçekleştirilmektedir. fonların ileride kullanılmak keskin bir kızarıklık ve kaşıntı durumunda daha ciddi sonuçları önlemek için vermek zorunda kalacaktır.

Beyaz kına, oldukça farklı bir tartışma bir sürü sebep olduğu uygulanmasını gözden geçirmektedir. Fanlar o eksileri çok daha fazla artılar demektir söylüyorlar. Ancak bu aracın gidroperita farksız olduğuna inananlar var. Adil olmak gerekirse, beyaz kına kullanımı sonucu prosedürünün doğruluğu büyük ölçüde bağlıdır unutulmamalıdır. biz aydınlatma sonra zayıflamış ve yıpranmış saçlar üzerinde aracı uygulamak Tabii ki, eğer bunlar daha da güç, parlaklık ve güzellik kaybedecek. Doğru kına kullanımı ise talimatları izleyerek, saç zarar vermeden parlak sonuçların tam anlamıyla elde etmek mümkündür. Her şey size bağlı. güzel ol!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.