HobiDikiş

Paten nasıl somut ilerleme olmuştur

Biz paten hakkında konuşmaya başlamadan önce, biz paten kendilerini seçimi göz önüne almalıyız. Bu, herhangi bir sporda olduğu gibi, çok envanter bağlıdır, önemlidir. Paten, rahat boyutunda uyum olmalı ve sıkı bacak kuşatmak gerekir. Ve boyutuna değil, aynı zamanda ayakkabının tamlığı üzerinde sadece dikkat etmek gerekir. Çok dar veya geniş ise, yaralanma ve hızlı aşınma paten doludur. basmış üzere tasarlanmış olan bu çorap giymek uydurma ihtiyacı sırasında. Atlar iyi bacak ve dar iç ayak bileği oturup Yalnızca, onlar yönetmek daha kolay olacak ve paten istikrarlı ilerleme olmuştur.

Bir sonraki önemli nokta - patenleri sıkılaştırmak için nasıl. Onlar dolaşımını rahatsız etmemek için, çok sıkı dantel olmamalıdır. ayağının ayakkabı içinde açık değildi ve iç tabanın parmak ve topuk ayrılmaz şekilde sıkmak için. Sıkıca ayak katlama dantel ayakkabı yerleştirmek bu parçayı basit düğüm sağlanmasında kat tavsiye edilir. kötek üst kısmı gerekirse serbestçe squat edebilmek için çok fazla sıkılması gerekmektedir. Paten uygun şekilde sıkılmış eğer, dantel altında parmak imkansız sopa inanılmaktadır.

paten nasıl anlamak, buz üzerinde doğrudan gelir. Ancak, teorik bilgi pisti ilk çıkışına güven verecektir. Tabii ki, ilk hareket saçma ve hantal olacak ama yavaş yavaş kafasında bilgi erteleme ortaya ve süreç daha hızlı gidecek.

Hatırlanması gereken ilk kural, ayaklar hafifçe bükülmüş gerektiğini söylüyor. kayak ve snowboard olduğu gibi, düz bacaklar kaçınılmaz bir düşüş yol açacaktır. buzun üstünde bir hareket başlatmak için, hafifçe dizlerinizi bükmeye ve ileriye eğmek gerekir. Bu duruş buz üzerinde denge ve dengesinin korunmasına yardımcı olur. Sonra destekleyen bacak dışa doğru yanlamasına dağıtmak gerekir ve onun tarafından itilmesine. İkinci ayak hareket etmeye başlar ve bir insan tüm ağırlığını taşır. Hareket Jog bacaklar alternatif ile gerçekleştirilir. şeması oldukça basittir: böylece bir başlangıç sağa, sonra sağına gidin ve sola gidin ve sol ayak iterek başlayın. Gerek başlatmak ve paralel seti pateni binmek denemek için - bu yorucu zor, ama herhangi bir sonuç vermemiştir.

Ayrıca nasıl buz pateni düzgün fren hatırlamak gerekiyor. Orada frenleme çeşitli yolları vardır ve en uygun bir doğrudan, daha iyi buz pateni sahasında olduğunu seçin. Sen ileri ücretsiz ayak itin ve buz karşı hareket ve dinlenme yönüne kenarını genişletebilirsiniz. Ya da tam tersi, ikinci dik geri bir bacak, koydu. İkinci yol daha kolay gelenleri göz önüne alındığında, ama daha yavaş frenlemeyi sağlamaktadır. En kolay yolu gidiş yönüne dik onları genişleyen hızla birlikte hem patenleri getiren ve, yavaşlatmak için. İlk bakışta göründüğü gibi Genel olarak, kazaları önlemek amacıyla hızlandırmak için ilk pek de önemli şey olarak zor değildir. düşüşünden sonra, önce arkadan ellerini iterek kalkmaya çalışmayın dizlerinin üstüne çök ve olmalıdır.

Konu açılmışken, paten nasıl, en yaygın acemi hataları söz yararlıdır. Bu sürmek , düz ayak üzerinde paralel veya tersine geniş aralıklı ayak üzerinde patinaj ve paten ön itme çalışır. Çaba ve yavaş ilerleme israf edilmesine yol bu işlemleri önlemek için tavsiye edilir.

Genelde, ana şey - iyi paten sadece buz üzerinde öğrenilebileceği gibi, yetiştirmek. İlk çıkışlar ve garip hareketler erken başarılar oluşur ve birkaç saat buz üzerinde harcanan Genellikle sonra, kendine güven vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.