Haber ve ToplumÜnlüler

Modeli ve yoga eğitmeni Karina KHARCHINSKY

Model Karina KHARCHINSKY oldukça iyi Ukrayna'da bilinir. O güzellik yarışmasının galibi olarak değil, aynı zamanda yetkin bir yoga eğitmeni olarak ve yetenekli bir şarkıcı olarak sadece bilinmektedir.

Biyografi Karina KHARCHINSKY

Ukraynalı model, Karine KHARCHINSKY bu yıl 33 yıl işaretler. O Rovenki doğdu (Luhansk bölge) Akrep burcunda, 1983 9 Kasım. fiziko-matematiksel modelinde ve kimin başarıyla 2001 yılında mezun - Karina KHARCHINSKY aynı anda iki okullarda okudu.

Daha sonra, o Kiev Milli Ekonomi Üniversitesi mezunudur. Getman. 2006 yılında, o bir uzmanlık üzerine yüksek lisans mali ve ekonomik fakülteden mezun "kamu maliyesi yönetimi."

Liseden mezun olduktan sonra Karina çok uzun süren Maliye Bakanlığı Bölümü, içinde bir iş var. Gündelik ofis işleri hızla aktif ve güzel kız sıkılmış. Yani Tiyatro, Sinema ve Televizyon Kiev Ulusal Üniversitesi'ne girdi. Karpenko-Kary ve güzellik yarışmalarına katılmaya başladı. Halen şan, koreografi ve yoga ile uğraşmaktadır.

modelleme kariyeri Karina KHARCHINSKY Gelişimi

2004-2005 yıllarında, bunun nedeni modelleme kariyeri Karina KHARCHINSKY kişisel sorunlara kısa bir mola oldu. Genç adam çok güzel bir kız kıskanıyordu. sinir Bir Erkeği zorlamak için değil, Karina modelleme iş ayrılmaya karar verdi. Ama ilişkilerin kopma sonra, 2006 yılında Kiev ajansı Yıldız Modeli Grubundaki faaliyetlerine devam etti. Aynı yıl modelinde yarışması Miss Earth'te Ukrayna yer aldı ve sahibi oldu.

Karina da 2006 yılının KHARCHINSKY sonbahar Filipinler'de düzenlenen "Miss Toprak" adlı güzellik yıllık uluslararası rekabet, az Ukrayna temsil etti. En prestijli Bu yarışma dünyanın üçüncü en büyüğüdür. Model beş şampiyonluğu:. "Miss Earth moda Kraliçesi", "En İyi Mayo", "5 ana ödül", "ikinci ikincilik İnternet oylama" ve "Yardımcısı bayan gece elbisesi"

bir model olarak kariyerinde sırasında Karina KHARCHINSKY ünlü markaların birçok reklam kampanyalarında yer aldı. O böyle "Foxtrot'la", Roshen, Samsung, Principess Grubu, LG ve "Lasunka" olarak markaların yüzü oldu.

Kariyer şarkıcı KHARCHINSKY

Ukrayna'ya gelişlerinden Filipinler'deki zaferinden sonra hayatının yeni deneyimler ve izlenimler ile doluydu. KHARCHINSKY sıklıkla televizyonunda verdiği röportajda davet etti. güzellik kez müzikal grup Queens katılmak için bir teklif aldı. Bileşiminde ilk defa Kareena 2007 yılında şarkıcı rolünde sahneye çıktı.

Sonra şarkıları, kayıt, Ukrayna genelinde turne videolar çekmeyi başladı. Queens kız yarım yıl çalıştık, ama sonra ( "Merhaba", Felicita "Bana bak") yalnız programında kendilerini gerçekleştirmeye denemeye karar verdi ve birkaç şarkı kaydedildi.

Kareena KHARCHINSKY ile Yoga

Hindistan'da bir ay kalmak ashramlarında sonra KHARCHINSKY aktif yoga başladı. kız MAXXI TV kanalında bir proje "Yoga" kurşun teklif edildi zaman, o memnuniyetle kabul etti. Karina bir eğitmen ve internette yaptığı dersleri verilmektedir. Ayrıca sınıflar farklı yaş ve cinsiyetteki insanlar için düzenlenecek kendi yoga merkezi, açmayı planlıyor.

Güzellik böylece vücudu "anlamak" kısa bir süre için izin veren bir birey kursu, geliştirdi, iç dünyasının uyum için çaba göstermektedir. İnternet indirebilir veya online görüntüleyebilirsiniz KHARCHINSKY gelen 30'dan fazla video eğitimlerine sunmuştur. Model ve şarkıcı plastik şeridinde egzersizlerin kayıtlarıyla CD'leri yayınladı.

büyüleyici yoga öğretmeni prosedürüne göre, günlük olarak uğraşmak gerekir. Özellikle yararlı sabah egzersiz, insanın iç dönüşümünü katkıda bulunmak ve stresten arınmak.

Internet üzerinde "Kareena KHARCHINSKY ile yoga" dersleri olumlu geribildirim bir sürü. acemi öğretim yılında normal bir öğrencinin büyük bir kitleye ortaya çıktı. Ayrıca, model kurs sunmaktadır hamile kadınlar için sınıflar. Yoga dersleri iç ahenk ve vücudun dış güzelliği korumak için, vücudun iyileştirilmesini amaçlamaktadır.

Karina KHARCHINSKY: Aşk hayatım

Ciddi ilişki Karina KHARCHINSKY grup XS Aleksandrom Popovym müdürü olmuştur. Onun on üç yaşından büyük Seçilen modeli. o erkek arkadaşı ile bir mola geçmekte iken Onlar bir anda, bir restoranda buluştu. Aleksandrom Karina ile ilişkilerin sırasında tüplü dalış öğrendim ve bir spor bisiklete binmek.

Karina KHARCHINSKY eşi kimdir? Bu soru hayranlarının pek ilgi olduğunu. Alexander Popov ve KHARCHINSKY evlenmek planladıklarını, ancak bilinmeyen nedenlerle, düğün ertelendi.

İlgi ve hobiler KHARCHINSKY

Yoga eğitmeni, model ve şarkıcı hayvanların çok düşkündür. O bir kedi Masyanya, chinchilla ve bir köpeği var. Karina en sevdiği çizgi film - bu "mamut Annem" ve var "Kung Fu Panda".

Güzel kız da sadece şerit dansı, ama salsa dans edebilir. Ayrıca KHARCHINSKY psikolojik literatürü okumaya meraklı. Favori etkinlik güzellik - bu seyahat eden ve yeni güzel yerleri ziyaret ediyor. Karina "Sonuçta Estetiğe." Diyen Kız güzel şeyler ve iyi şaraplar sever.

Karina KHARCHINSKY, makale dikkatinizi sunulmaktadır fotoğraflar, o kadınlar yoga ve şerit-dans eğitmek sever, bir öğretim hediye buldum. öğrenciler için etkinlikler düzenleme, model ve yoga öğretmeni sürekli yeni bir şeyler ortaya koymaktadır. en güzel bu kızın tüm çalışmalarda başarılar dileyelim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.