HobiDikiş

Dikişçi cetvel fonksiyonlu: yeni ve bitmiş ürünlerin düzeltme kesmek için

Eğer oluşturmak veya kendi başlarına hazır kalıplarını düzenlemek için tercih ederseniz, muhtemelen kağıt veya bez üzerine başka bir düzenleme yapmadan armhole hattını oluşturmak yuvarlak kollu, boyun veya elin şekilli parçaların anlamak için bazen zor olduğunu gördük. deneyim ve uygun bir şablonla - kaçının ayar iki faktör katkıda bulunuyor. deneyim süresi ile yazıldığında eğer, o sadece acemi için değerli bir varlık olacaktır terzi sanatçısını uygundur.

evrensel eğri nedir?

Yuvarlak kolları, Kol, boyun, şekilli parçalar ve dart - temiz eğrileri oluşturmak yardımcı olmak için eğimli bir çizgi de dahil olmak üzere çeşitli araçlar, kullanılan kalıpların doğru inşaatı için. Tam bir set satın alabilirsiniz - her düğüm için hatta. Ve tek bir satın alma ile sınırlı olabilir.

Templet özel fonksiyonlu kesme dik açılı ve daha eğimli kenar ve çentikler için plastik bir çizgidir. Biz eğrinin hipotenüsü kare olduğunu söyleyebiliriz. Buna ek olarak, açıklıklar kesilmiş parçalarını uyumu kolaydır işaretleme döngüler, düğme ve çentikler için verilmektedir. Aynı delik kolay eliminasyon eğrileri için yuvarlanır.

Şeffaf plastik kağıda çizgiler görmek ve hızlı bir şekilde çizim ayarlamasını sağlar. malzemenin yoğunluğu, bir silindir ya da bir kullanabilmesidir kırtasiye bıçağı desen çizimde hareketini sınırlayan parçalar kesmek için.

Nasıl evrensel aracı kullanmak için?

Zaten Dikişçi cetvel fonksiyonlu kesme satın almış varsayalım. sizi daha sonra çeşitli düğümlerin bir çizgi getirmek için çalışıyor ve elinden sağ hazır düzene, edinim ucuz değil gibi ana konulardan biri, ve saatte pylilos bunu istemediğini - düzgün içinde sağlanan tüm fonksiyonları nasıl kullanılır kesti.

İç açıklıklar dikkat, bunlar ortak oturan pantolon yuvarlak kollu çocuk ürünleri, armholes ve O şekilli parçalar yapımı için yuvarlak bir tarafı ve kullanışlı olması.

Kullanışlı "hipotenüs" satırında gelecek alevlendi pantolon modellerini yanı sıra alt satırında sorunsuz çekilmesini değişen Talieva dart yuvarlama yaparken. Pürüzsüz eğrilik kumaş eşya üzerinde gereğinden fazla keskin çıkıntıları önlenmesine yardımcı olur.

Böylece, kumaş ve kağıt çizim üzerinde pürüzsüz hatları tasarımı kesme Dikişçi cetvel işlevli uygulayabilirsiniz.

ilginç eklemeler

Ayrıca doğru, desen planlı ürüne tekabül ancak montaj sırasında başlangıçta planlandığı tebeşir çizgileri silinir çizim inşa edilmiştir olur. Bir ön uydurma yürütmek için gerekli olduğunda Özellikle çoğu kez, bireysel terzilik olur.

desen biraz üzerinde dekoratif detaylar ve düğmelerin yerini belirlemek için, düzgün kumaş üzerine aktarmak gerekir. Ve bu da, Dikişçi cetvel işlevli yardımcı olabilir. Bunu kullanmak yoksa bastings için, dokuyu kesme için dekoratif unsurların düzeltilmesi düzenlemesi, kelimenin tam anlamıyla yeri doldurulamaz bu aracı döngüler. Bu hat işaretleme süresini azaltmak ve kesikler mükemmel pürüzsüz olmasına yardımcı olacaktır. Bu bitmiş ürün üzerinde evliliği önlemeye yardımcı ve "hareketli" dokudan yapılmış uzatma parçalarının olasılığını azaltacaktır.

breastplate Tuck armhole taşındığında Hayır daha az yararlı Dikişçi cetvel fonksiyonlu kesici raf parçadır. Bu durumda, yanlış bükme hattı meme merkezi seviyesinde aşırı gerilim neden olabilir. elle yerinde ayrıntılar kenarlarını Yumuşatma pratikte imkansız ve terzilik çizgi virajlarda için çok değerli keşif kanıtlamak sağladı olduğunu.

Özetlersek

evrensel araçların doğru kullanımı sadece birçok kez bir bitmiş ürün oluşturmak için zamanı azaltır, aynı zamanda beceri düzeyini artırır unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.