ÇirkinlikInşaat

Kaldırım fayans - Kurallar duvarcılık kaldırım levhalar

Her nasılsa, köye ziyareti geldi sahip, biz sahibi kaldırım döşeme bağımsız dışarı hazırladı parçayı göstermek için çok gurur duyduk. Hemen açıkçası yanlış bir şey olduğunu, gözüme takıldı. fayans, toprağa hatta birbirine yakın, yukarıda yükselen değildi. Onlar sadece yere koyulur - ve tüm! Nerede yerin altındaki yukarıda - Kısaca, "yılan" in, fayans sadece önceden bilinen yolların boyunca salına değildir, ancak daha sonra altına düştü, üstünde yükseldi. Bu durumda, plaka kaplama geçişi gerektirir.

bir kenara, ben şehrin ana caddesi boyunca yürüyüş, birkaç yıl önce (ve şimdi de) olarak izlenimlerimi paylaşmak istiyorum, bir yere takılmaları nadir değildir nerede yeniye asfalt yüzey değişikliği - kaldırım karo. Hepimiz kum olduğu için, çok dikkatli bir şekilde bu yeri almak zorunda kaldı, ama yine de yeni bir kaplama koydu olduğu yeryüzü tabakası, yeterince kaldırıldı.

Şimdi biz bir resimde bu "hayat puzzle" iki koymak çalışırız ve soruya cevap verecektir - Pavement - Doğru yığılmış nasıl?

Ben öneriler ve sırlarını sunmak istiyorum, iyice konuda içine bak kaldırım döşeme, döşeme sadece nasıl yapılacağını bilmiyor uzmanları uzattı, ama aynı zamanda doğrudan döşeme kaplaması ürünleri dahil.

Şimdi daha ayrıntılı olarak:

İlk olarak, karo döşenecek olan yüzeyin hazırlanması için gereklidir. 50 cm ve düzgün kalan araziyi çarpan için gereklidir - yaklaşık 30 çim katmanı kaldırın.

pasta gibi - - kum iki kat, ve merkezinde - İkinci olarak, kum ve çakıl karışımı koydu moloz. . Kum 10 kısım, bir kısım çimento - Her katman kumunun üst tabaka çimento durumunda yaklaşık 20 cm daha iyi olacak oldu.

İyice "Topingler" her katmanını koç unutmak ve eğim, büyük değil korumak, ancak suyu tahliye etmek gereklidir vermeyin.

Şimdi kuruldu ve fayans edilebilir. Her durumda, birbirine yakın fayans yerleştirmeyin. Toprağa su serbest geçişi için karolar arasındaki boşluğu gerektirir. Bazı çok kaldırım karo koyarak sonra, tüm yüzeye su dökmeye dikkatle kum ile fayans arasındaki tüm boşlukları doldurmak ve gerek - Bu kum ve çimento karışımı birleştirmek için yardımcı olabilir ve kapak güçlü ve dayanıklı hale getirir olacaktır.

Ayrıca, daha karmaşık, bence, ama belki daha dayanıklı bir seçenek - bir kenarlıklı fayans döşeme bir türüdür. Bu özel beton tabanında karoları için yüzeyin bütün kesimlerinin hazırlanmasından sonra ayarlanır. kaldırıma nedeniyle, döşeme kaplaması Yolunuz tam raspolzetsya değildir. Yani bütün numaraları ve karmaşıklığı bu. Biz bu noktaları ele alırsak, o zaman kapsama sadakatle uzun süre size hizmet verecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.