HobiDikiş

Taştan ürünler - Sıradan güzelliğini görmek

yaratıcı ruh ve yaratıcı zihin için tüm malzeme olabilir. biz genellikle fark veya atmak oluşu bile. Makaleler gelen karton mobilya yapılmış plastik şişeler, ipin yapılmış çanta, taştan yapılmış el sanatları - fantezi bir uçuş kimse veya şey tarafından sınırlı değildir. doğal malzemelerle Haberleşme avantajları vardır: Biz kelimenin tam anlamıyla ayaklarınızın altında yatan güzelliği görmeye öğrenmeye yardımcı olamaz. Ve "atık" kullanımı da biz çocuklarla bunu özellikle olumlu bir etkiye sahiptir. Böylece emek ve iyi niyet dünyaya onları sorumlu tutumun bir ders sunuyoruz.

taştan ürünler çok eski zamanlardan beri bilinmektedir. Bize plaj çakıl bulmak mümkündü veya alışılmadık bir delikle şekilli zaman, ne kadar eğlenceli hatırlayalım. Ve bizim maskotu oldu - sadece İpli iplik için yeterliydi. taş el sanatları oluştururken insanlar uzun kullanılmıştır bir diğer popüler yolu, üzerinde çiziyordu. büyük fikirler biri çakıl çocuk domino, örneğin, olduğunu. Rakamlar, komik karakterler - şey - sadece en iyi vitray veya akrilik boya veya özel bir devreyi çizebilirsiniz. oyma veya heykel ise - özel beceriler, fiziksel güç, araçlar gerektiren bir emek-yoğun aktivite, taştan yapılmış makaleleri tutkal, hatta bir acemi usta olabilir. Sen güçlü kullanmalısınız karoları için tutkal ve çakıl ve eklemler bir füg (bir vasıta tarafından maskeli edilebilir derzlemede). Orijinal görünüm ve mozaikler yok az: küçük formlarda (sıcak ped, örneğin) ve daha büyük olanlarda. İlginç ve bahçe için el sanatları taşların: Bu ızgara ve dükkanlar ve bir desen ve mumluk ve hatta güneş ışıkları döşenebilir. Büyük formları için, tabii ki, büyük kayalar üzerinde stok gerekir. Alp slaytlar veya kaya bahçesi herhangi iklimde mükemmel görünüyor. Bu malzeme aynı zamanda sembolik, güçlü ve dayanıklı ibaret değildir. Evler yüzyıllardır doğal taştan yapılmıştır. Hiç yağmur, hiçbir kar korkmuyor. O bir sonsuzluk gibi nefes alır.

taş el sanatları Başka ne yapılabilir? Örneğin, mücevher. çakıl cilalı ve vernikli, bu karmaşık çizgiler, farklı minerallerin lekeler çizim görülecektir. elleri ile taştan ürünler daha karmaşık tekniklerde yapılabilir. Örneğin, deri ile kombinasyon halinde. Bu arada isteğe yarı değerli minerallerin büyük pahalı cabochons var. güzel ve olabilir deride Kurtarılan süs taşı, ve basit bir alan.

Ama tuhaf bir dünya Polonyalı sanatçı Bogdan Yanusheuski oluşturur. O zamanlar tüm hayatını suyla bağlandı, bir denizci oldu. emekli üzerine, o depresif ve cesaretini oldu. Teselli o ilginç şekilli çakıl aldı sahilde yürüyorduk. Zamanla, karakterlerin yaptığı galerisi yetiştirilen ve usta, gerçekten yaratıcı kişinin görünen eliyle boyunca etmiştir. Belki bu rakamlar bir ilham kaynağı olarak hizmet ve ayaklarımızın altında yatan güzelliği görmek için yardımcı olacaktır. Hiç uzun süreli bir eğitim veya masraflı malzemeleri gerekmez. Bütün bunlar tabi - bu hayal gücü ve ruhudur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.