HobiDikiş

Plastik şişelerin Zambaklar - Bahçeniz için mükemmel dekorasyon!

Giderek, ev bahçeleri ve oyun alanları plastik şişelerin zambak bulunur. Bu el sanatları basit ve zariftir. Kolayca vatandaşlarımızın çoğunluğu mevcuttur malzemelerden oluşturulabilir. Bu görev, hem yeni başlayanlar işlemek ve yıllar usta üzerinde kanıtlanmış olabilir.

Ne gereklidir?

plastik şişe Zambaklarý üretmek için aşağıdaki komponentler ihtiyaç vardır:

  • Çeşitli boyutlarda kaplar.
  • Clay.
  • Boyayın.
  • Tel.
  • Kerpeten.
  • Küçült.
  • Makas.
  • Shilo.
  • Eşleşmeler veya çakmak.
  • Viski.

Önceden hazırlamak için daha iyidir, böylece aramada herhangi bir şey şeylerden etkilenmez.

buket

Bu tür bir buket oluşturma işlemi, çok basittir. kullanılan sap kalın kablo bölümü 5.7 ila 2 mm olarak. Daha sonra hangi küçülen uyuyor kibrit veya çakmak işlenmiş. o büyük yaprakları kesilmiş dan Sonra yeşil bira bir kap gerekir. Başka bir malzemeyi kullanmak mümkündür, ancak daha sonra nihai aşamada, bunlar bu amaçla gerektiğinde daha sonra kuruması gerek boya ile kaplanmış olmalıdır. Kök ve kesme yaprakları ince bir tel ile bağlanır. istenirse aynı zamanda kırmızı kaplıdır. Sonra Lily plastik şişeden doğrudan yaptı. iki yolu vardır. İlk durumda, üst alınan beyaz bir süt ambalajlar da kesme çiçek. Merkezde kök gelecekte yüklü bir deliktir. Daha sonra, boya kalın bir tabaka uygulanır. Bu yöntemin avantajı çok basit olduğunu, ancak kesmek o kadar muhteşem değildir. Bu nedenle, çoğu sanatçılar başka bir şekilde yapmak. beyaz ve sarı 2 konteyner atın. İlk kesim yaprakları itibaren. Onlara bunun bir maç veya çakmak kullanıldığında bu amaç için özel bir form vermek istiyorsanız. ikinci çip kaynaktan ve sapına bağlı yapıştırıcı kullanılarak yapılır. Sonra onun kurutma için gereken süre tutulur ve gerekli gücüne ulaşır. merkez kısmın etrafında tomurcuk sopa başlayan yaprakları. daha yüksek güvenilirlik, bunlar bir yalıtım yapışkan bant ya da beyaz şeritler ince bir şerit çevresinde sarabilir. tamamlanan plastik şişelerin zambak bu üretimde.

zambak yüzen

Böyle zanaat için özel bir vakıf gerekir. Önce bir substratı bulmalıyız. Bu amaçlar için, metal levha, örneğin, kullanılabilmektedir. Tamamen iyi bir kuru verir mavi boya ile kaplıdır. Sonra büyük yeşil lekeler yapmak - bu su yüzeyinde nilüferler bırakır. Daha sonra, (herhangi biri için), daha önce tarif edilen yönteme çiçeğidir. Boya tamamen kuruduktan kadar, alt-tabaka üzerinde tomurcuk grubu yaptı. hepsi bir, olduğunda nilüfer evinizin bahçesinde küçük bir gölet güzelleştirmek için hazır plastik şişelerden.

Sonuç

el sanatları üretiminde ana kartı - hayal gücünü ve yaratıcılık sınırlamaz. Bu durum tatmin olmuşsa, plastik şişe zambak sadece iyi dışarı dönecek. Onlar bahçenizde ya da oyun için büyük bir katkı biraz masal dönüşecek olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.