HobiDikiş

Nasıl ellerinizle saçlar için süsler yapılır?

saç süsleri bile yetersiz saç şenlikli ve zarif yapacaktır. iğne, boncuk, çiçek ve saç bantları çeşitli parlak ve unutulmaz bir görüntü oluşturmak için yardımcı olacaktır. Şık saç modeli basitçe imkansız ile farkedilmeden gidin. Özellikle oluşturmak için kendi elleriyle o saç süsleri zor değildir.

Böyle tokalar ve çemberler kesinlikle ayrı tutulmasına ve sizin için özel olarak yapılır. takı çoğunluğu oluşturmak için, işleme için herhangi bir mağazada satılmaktadır serbest zaman ve basit mobilyalar, bir saatten fazla gerekir. Şimdi hazırsın.

Moda saç süsleri doğaçlama

Son birkaç yıldır çiçek motifleri içinde eğilim. saçında çiçekler ile o narin ve zarif doğa izlenimi verir. Böyle dekorasyon canlandırmak bahar görüntü, veren bir gizem.

dekorasyon, yapay çiçekler olmadan olağan jantlar satın almak ve onları bir arada katılmak için - Basit seçenek elleriyle süsler oluşturun. Bu kullanılarak yapılabilir bir silikon yapıştırıcı. Başlamak düz bir yüzeye çerçeveyi yerleştirin ve üst gelecekteki çiçek çelenk simüle vardır belirleyin. sonucundan memnun olacak ancak bu aşamada, çiçek sopa başlar.

Çiçekler dikme gibi bir saten kurdele birleştirebilir. Bu dekorasyon olacak etnik tarzı, bugün oldukça popüler.

Yunan tarzında saç - Ayrıca geçen sezon trendi hakkında unutma. Kuruluşundan için, elastik, kurdele, boncuk, çiçek, Rhinestones veya diğer dekor gerekir. Bir santimetre daha az en sıradan lastik bant genişliğini satın alabilirsiniz. Güzellik onun saten kurdele obsheyte. Şimdi dekorasyon başlayabilirsiniz. Elastik bant üzerine dikilir gönlünüzce şey olabilir. Bu bölüm saçın altına gizlenir gibi sadece dekorasyon olmadan yarım sakızı bırakın. çerçeve kendiniz kafasına koydu ve sakız silindir etrafında saç geri Wrap uçları yarattı. Şık ve güzel saçlar hazırdır.

oyuncu bir yaz görünüm, hem gelince için çocuk saç modelleri düğmelerinin yapılan kendi elleriyle uygun saç süsleri,. Eğer dekore edebilirsiniz parlak aksesuarları Pick saç jant tutkalla.

boncuk ve pul ile zamanki gizli veya iğneler ile süslenmiş akşam saç harika bir ek alabilirsiniz. Ayrıca bantların çok zarif bir dekorasyon yaratabilirsiniz. kumaş veya saten şeritlerinin örgü şeritlerinin örgü. İstenirse, boncuklar ile dekoratif iplik veya iplik dokuma edilebilir. elleri ile bu tür saç süsleri kayıtsız kimseyi bırakmayacak.

Düğün saç süsleri

Düğün - bu gelin basitçe parlamaya sahiptir günüdür. Elbise, ayakkabı, saç - her şey ilgi ve hayranlık çekti. saçlar için takı mağazaları aralığı göze hoş değil, ama gerçekten muhteşem aksesuarlar maliyeti, o zaman bunları kendiniz oluşturun.

Tüm aynı halka ile çiçekler, hangi biz bahsedilen yukarıdaki, kutu da ol düğün aksesuar. Sadece çiçekler gelinin buketi içinde olanları çoğaltmak olabilir narin tonları seçmek gerekir.

Biri büyük çiçek ve küçük tomurcukları veya boncuk dağıtılarak hoş geliyor görünüyor. dekorasyonu ile tandem bile gevşek saç veya önemsiz "kabuk" Size kraliçe yapacaktır.

Çiçekler de bir midilli veya bir perde tutmaya yardımcı olur küçük bir tarak dekore edebilirsiniz.

Bu arada, son birkaç yıl içinde bir peçe o örtüyü yerine popüler hale gelmiştir. Bu perdenin dekore edilmiş küçük bir şapka. zamanlarda düğün salonu Bu aksesuar oldukça pahalıdır. elleri ile benzer saç süsleri zor olmaz olun. Veil yapılarında da yerleştirildi üzerine jant veya eklemek saç pimleri.

Şapka isimli değildir kolay do, bu irade ihtiyaç karton, saten kumaş, tutkal ve çok sayıda arasında sabır. Şapka büyük çiçek yerine kolaydır. Bu düzenleme kadınsı ve zarif görünüyor. tül, bir örtü olarak hizmet edecek küçük kare ya da bir daire, kesme. o şekil tutmak, böylece Fatin yeterince sert seçin. Şimdi peçe uzanıp bir yapıştırıcı veya iplikle şapka veya çiçek takmak için gereklidir. Samu peçe küçük boncuklar süsleyin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.