FormasyonOkullar ve üniversiteler

Nasıl bir tez yazmak için

Kuşkusuz, her yüksek lisans öğrencisi periyodik kendine sorar: "Nasıl bir tez yazmak için?" Bu ehliyet iş onun eğitim sonucu olduğundan. Herkesin kendiniz yazmak zorunda olduğu için standart kurallar, burada yok. Bu yazarın işidir. Buna ek olarak, bilim dalı çalışmalarının düzen ve ilerleme belli bir etkiye sahiptir. başvuranın için geçerli olacak bir şey derecesi Ekonomik Bilimleri, sadece kısmen uygulamaya teknik uzmanlık çalışmalarını hazırlayan bir lisansüstü öğrenci koymak yapabiliyor.

Ama yukarıdaki tüm bunlara rağmen, orada bir tez yazma yolunu merak olasılığının düşük olduğunu gözlemleyerek, bazı kurallar vardır ve güvenle hedefe yaklaşacaktır.

Ne olursa olsun bilimsel uzmanlık, bu çalışma planının bütün bu süre için seçilen tema üzerine nelerin başarıldığını açıklar birinci bölüm içerir. Bu bölümde, başvuru, yayınlanan verilerin analizine dayalı kendi araştırmalarını yürütmek için gereğini haklı bunu gerçekleştirmek zorundadır görevlerin bir listesini sağlar ve ulaşması gereken hedefe formüle eder. kütüphanede veya arşivde emek, başvuru kaynağına zorunlu referans ve bu bilgileri içeren sayfayla taslak bilgileri kaydedilmiş olurdu eğer böyle sırasında bir ameliyat kötü olmazdı. Gelecekteki şey aniden unutulmuş veya okumak dönmek istiyorsanız bu durumda, herhangi bir sorun olmadan gerekli verileri bulabilirsiniz.

İkinci bölümde en çok kullanılan yöntemler açıklanmaktadır. yayınlanan verilerle çalışmak, diğer yazarların yöntemlerine dikkat. Belki de onların araştırma (kaynağına bağlantı) sırasında bunları uygulayabilirsiniz. Doğru bir yaklaşım ile, mevcut eksikliklerini hariç tutar yazarın tekniğini geliştirmek mümkün olacak ve başvuran bir derece olmalıdır yalnızca böyle çalışmanın mümkün olduğunu yaratıcı düşünme.

bir tez yazma konusunda tüm kitapların, yazarlar işin kurulmuş dizisi ve her mezun öğrenci açısından terimler bağlı kalarak, sistematik çalışmak için tavsiye edilir. Aksi takdirde koruma terimleri yavaş yavaş kaybolur bu işi korumak için ihtiyacı kadar belirsiz bir süre için uzak hareket edecek ya da bilim ve teknolojinin gelişmesi sonucunda alakasız hale gelecektir. Eğer bir derece almak için belirlenen ediyorsanız, zamanında her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Eğer yazışma yoluyla okuyan bile, her gün çalışın.

Tüm kuralları okuyun ve hala bir tez yazmak için nasıl bilmiyorum? Sonra yönetici konuşmak. Belki de çok yakın bir gelecekte bir tez yazmak yardımcı olacaktır sonraki eylemler için yeni bir yön için söyleyebilirim. Çalışma planı yanı sıra adı nedeniyle yeni bilgi edinimi için, çalışma sırasında değiştirilebilir. Hep yeterince böylece onları değerlendirmek olacak basitçe gerekli amirinin bakım mümkün olmayacaktır.

Biz bir tez ve nasıl doğru çalışabilmesi için yazma hakkında konuşmak, bütün bunlar yazılır belli şartlar vardır. Onlar da çizimler ve tablolar rehberlik sadece metnin kayıtta verdiğiniz ama. bu nedenle maruz kalmış makale ile kaydediyoruz, zaman tez ve ona soyut hem tescili için tüm gereksinimlerini karşılamak mümkün. onlarla kesinlikle uymayan, eğer koruma sürecinde bir yorum yapılacaktır unutmayın.

Tabii ki, bu önerilerin hepsi doğada teorik vardır ve pratikte uygulamak için koruma tarihini nasıl gösterebileceklerini.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.