HobiDikiş

Ellerinizle tahıl resim

Biz her zaman yeni bir şey yapmaya çalışıyorum. Klasik örgü veya bir kitap okuma uzakta akşam da, tabii ki, ilginç, ama çünkü dünyada çok heyecan verici yol vardır! Bazıları biz şimdi sadece öğrenmeye başladı. Örneğin, tahıl çekilmiş son zamanlardaki nadir olmuştur, ama şimdi daha sık sıradan bir dairede bulunabilir. Bu, pirinç, buğday, bezelye gibi görünüyor - bu yediklerimizi değil, aynı zamanda dekor onlar mükemmel uyum.

malzemeler gerekli

biz böyle "yazma" için gerekenler kendi elleriyle bir resim? Tahıl hemen her şeyi uyacak: darı, pirinç, buğday, yulaf ve buğday, haşhaş ve susam, bayiye bu ürünlerin herhangi bir ilgisi yoktur rağmen. Prensip olarak, mutfakta olduğunu tüm uyacak: tuz ve şeker kadar tohum, makarna, herhangi baharatlar. esas olarak, ağır kağıt, karton veya kontrplak alır. Ayrıca tutkal ve bir kalem olmadan yapamaz. kolaylık sağlamak için size gerekli malzemeyi peresyplete ettiği küçük kapasite hazırlayabilir.

tahılların bir resim oluşturma

konu üzerine Usta sınıfı kolayca dikiş ve yaratıcı çalışmaları için ayrılmış özel kaynaklar üzerinde bulunabilir. Biz beceri belirtilen temel tanıtacağım. Başlamadan önce, tasvir etmek olacak karar. Yani, yapıştırılmış olacak kağıt üzerinde basit bir kurşun kalem çizimi koydu. satıcı Çiziminizin belirli bir parçasında ne olacağını düşün. İyice, tutkal promazhte doldurup hemen tanelerini dökmek için gidiyoruz Porsiyon, sarf malzemesinin bir tabakası çok kalın olmamalıdır. Gerekirse, hububat, örneğin geleneksel bir boya, guaş ile boyanabilir. hemen başyapıtlarından oluşturmak iddiasız bir şeyle başlamak çalışmayın. Yeni başlayanlar için Ayçiçeği gibi, tasvir etmek zor olmayacaktır. Onlar ve kolayca çizmek ve bu resim çok güzel görünüyor. Renkleri yarıda siyah mürekkep gereklidir boya olacaktır karabuğday ile doldurulabilir. Jant pirinçten yapılan ve koyu renkte boyanmış. yeşil bezelye - yaprakları için darı ve yaprak ve kök alır. onlar olsa da, pirinç yapılabilir ve daha sonra istenilen renkte boya. ve tahıl ve baharat - Ama farklı malzemeler kullanmak çok daha ilginçtir. Sonuç bütünüyle hayret vericidir! tahıl Tüm resim hazır! Ama biraz tahıl herhangi birinin tüm boş alanı, tercihen küçük kalibreli doldurarak görevini karmaşık hale getirebilir. Bir değişiklik için, makarna ve baharatlarla resim yüklemek için deneyin. Örneğin, ayçiçeği tohumu buğday ve karabiber yapılabilir. Ve oyma yaprakları ve kulakları uygun makarna gibi, iyi bir kaç seçin.

tahıllardan resim "Soyutlama"

bir çerçeve olarak onun yaratma kontrplak bir sayfa gerekir. Bir kalem ile sınırına uygulanmalıdır. size fantezi söyler hepsi - Bu dikdörtgenler, kareler, daireler olabilir. Bu yüzden tüm yüzey bölmek için gereklidir. karton itibaren rakamlar çizgisinde yapıştırılır kesim tamponlar olmak ve birbirinden tanelerini ayırmak için. PVA tutkal ve iyi bir sonbahar uykuda hububat ve baharat ile Eğitimli hücre önlüğü. Vakıf sanatsal materyal ile parladı olmadığı önemlidir. Şimdi çerçeveyi gerçekleştirmeniz gerekir. Bunu yapmak için, herhangi bir doğaçlama malzemeyi kullanabilirsiniz. İyi saman küçük, temiz demetlerinin yapılmış çerçeve bakacağız. Ürünün daha fazla güvenilirlik için tekrar tutkal üstünde ıskalamak ve bir koruyucu cila ile kaplı arzu edilir. tahıl Bu resim mutfak dekor, ama oturma odası, yemek odası için de idealdir. Ayrıca arkadaşlar veya akrabalarına bir hediye için mükemmel bir seçimdir. doğal malzemelerden yapılmış Bu çevre resim, onun sıradışı doku herhangi memnun edecektir. tahılların dekor bir çocuk almak eğer, o sadece büyük bir zamanım olmayacak, aynı zamanda eğitim verecek ince motor oldukça yararlıdır parmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.