Kendini yetiştirmePsikoloji

Bir adama yaş krizi aşmak için nasıl

her şeyin onları, çevresindeki bazı katı zorlukları yakışmıyor değil im her şeyi: Bazı sürekli kriz sürekli yaşayan insanlar var. Ancak psikologlar gerçekten erkeklerde yaş krizinin geldiğinde belirli yaş sınırları, var diyebilir.

Çocuklarda Yaş krizi genellikle bir veya iki yıl, üç ve yedi yıl içinde ortaya çıkar. Ve orada erkek ve kız hiçbir da net olduğunu, ancak geçiş yaş erkek ve kız bir kriz her insanın kendi yaş geçiyor.

Yani, çağın ilk ciddi kriz - Bir dönem geçiş yaşı (13-15 yaş).

Bu gençlerin vücuttaki hormonal değişikliklere, ile değil, aynı zamanda toplumda onun yerini bulmak için sürekli girişimlerde ile sadece bağlanır. Çoğu zaman, gençler uyuşturucu veya gelişebilir bu yaşta sinir krizi var, asi olan alkol bağımlılığı. Ebeveynler oğulları yardımcı olabilir. Bunun için hayata müzikal zevkleri, moda, görünüm alır, gencin iç dünya o ilgilendiğini bilmek nüfuz etmelidir. Bazı yetişkinler karışıklığının sadece karmaşık bir arama kendisi olduğunu düşünüyorum gerçeği.

İkinci yaş krizi Amerikan çoğunluk gelince, yirmi üç yıl uzatılmış. Bu yaşta, gençler zaten gelecek yaşam için ciddi planları oluşturmak başlıyor, tabii ki, kendi rüyalarında, onlar çocuklar onları seviyorum, ünlü, onların tutkulu güzellik eşi ve birlikte mükemmel kahya, onlar villa okyanusa yakın ve pahalı arabalar. Bu rüyalar genellikle uzak gri gerçeklik ve günlük hayattan. Bazı birkaç adım atlayıp kendileri ve daha olgun diğerleri, ailenin gerçek kafasını görünmesi için, bu yaşta evlenmeye karar.

Ayrıca, otuz yaşına (birisi bu yaş krizi 27-28 yıl içinde ortaya çıkar) nihayet rüya buraya gerçeğe ve kaderinde olmadığını tam bir saçmalık olduğu ortaya çıktı o gerçekleşme gelir daha yakın korkulan kelime geliyor "asla." Genç adam bu onun her şeyde birinci olmak mümkün olmayacaktır villası asla biliyor ve o ünlü haline gelmez. Aile - Bu basmakalıp hayat, bir parasızlık, sürekli problemler değil, kahvenin reklamcılığın mutlu gülümseyen yüzler. Bu çağda bazı zor bir depresyona girer, ağır tarafında bir ilişkisi içmeye başlar. Bu haliyle dışında, düzgün güçlerini değerlendirmek ve eğer ulaşılabilir hedefler belirlemek başlayabilir.

Yani bir çeşit yaşam iyiye gibi, hayat donanımlı, ulaşılamaz hürmetkârız ile öğrenilen bir adam, koymak amaçlamaktadır, ama en uzun süren ve en hayal kırıklığı krizi, en korkunç gizlice. Bir adam sadece entelektüel anlamaya başlar, ama fiziksel ve hâlâ fani olduğunu hissettiklerinde O, 37-39 yaşına geliyor. Kırışıklıklar, saç çizgisinin geri çekilmesi, periyodik bazen, sağlık kiralar gücünü getiriyor, para ben ruh için bir iş bulmak istiyorum, eski memnuniyetini getirmeyecek. Hormonal aksamalar duygulanmaya nedeniyle kişi, kendilerine anlayış gerekir, ancak genç çocuklar çok dikenli ve eşi kriz ile mücadele. sarhoşluk, sefahat, ihanetinden: Ve sonra hepsi aynı temel arkadaşlarından imdadına. Sadece ihanet şimdi bazı saçma: Yetişkin amcalar kendilerini savunmak amacıyla, yatak gibi birçok genç kız almaya çalışırken. Sadece çok akıllı bir kadın anlamak ve bu tür tuhaflık eşini affet, çünkü Ve yine, boşanma dalgası geliyor.

Gördüğünüz gibi, erkeklerde yaş krizi yıllardır sakin bir hayat kısa ömürlü kesildi. Ama kadın, bilerek ve onları hayatta herhangi bir sorun ile baş kriz, okşamak ve pişmanlık aşabilmesi için yardımcı olacak bir konumda sevdiklerini anlayış.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.