GüzellikCilt bakımı

Anında tabaklama: tutulur ne kadar, avantajları ve dezavantajları, yorumlar. Can Ben anlık tan tan

güneşli yaz günleri yakında değil, ama gel zaten bronzlaşmak istiyorum, insanlar arzuları uygulamak mümkün olan tüm yollar aramaya başlar. tutan ve faydalarının neler olduğu gibi makale, acil bronzluk ne olduğunu anlatır. Şu anda, birçok güzellik salonları benzer hizmetler sunan, ancak maliyet farklıdır. Bu nedenle, hangi durumlarda insanların prosedürü "anlık tan", olumlu ve olumsuz yönlerini, hem de kontrendikasyonları yapmak bilmemiz gerekir.

benzer prosedürlere göre avantajları

Anında bronzluk diğer bronzlaşma veya bu tip işlemlerin üzerinde iyi avantajlara sahiptir. Bunlar arasında:

 • derhal sonuç;
 • ağrısız;
 • güvenlik;
 • etkisi daha uzun sürer.

Yukarıdaki artı hızla kazanıyor popülerlik tüm sayesinde bir anlık bronzluk olduğunu. Moskova uzmanları niteliksel işlerini yapıyor özel salon çok tutar ve müşterilerin her zaman memnun.

onlar sağlığına zarar edeceğini düşünüyorum çünkü ince cilt veya çiller çok sayıda var Birçok kadın, prosedürün korkuyorlar. Aslında, tüm erişebileceği fiyat olan anlık bronzluk, travmatik değildir. deri, renk ve incelik tipine rağmen, hiçbir yanık veya başka hoş olmayan izler işlemden sonra kalmaz.

anlık bronzlaşma için losyonlar

güneşlenmenin çekmeden önce, genellikle vücut üzerinde özel bir losyon ile bulaşmış. Bu prosedür sayesinde tan çok daha hızlı pürüzsüz gidip edecektir izleyin ve güneşli bir yerde azaltmak kalmak.

Mevcut tabaklama nemlendiriciler için losyonlar doğal maddeler oluşur ve cilde nüfuz ve besler her zaman mevcut E vitamini. cildi nemlendirmek için yeterince hızlı Doğal bileşenler, mikro elementler ile onu doyurarak ve yaşlanma sürecini yavaşlatan.

Bu losyonlar olarak da şeker kamışından bir özü içerir. deride kalkmamak, amino asitler ile etkileşime ve sonra gölge güneş görünür. Davlumbaz kan veya derin dokulara nüfuz ve sadece derinin çok yüzeyde hareket etmez.

Bu losyonlar nedenle kontrendikasyonlar ve tüm cilt tipleri için uygundur gelmez hipoallerjen.

gezi deniz Önce

Kısa bir süre önce denizde yolculuk öncesinde yeni bir trend anlık bronzluk oldu. Nasıl o bu durumda barındırır ve güneşlenmek için hiç onunla olabilir - en sık sorulan soruları.

Başlangıçta, bu yenilik ünlü yararlandı ve sonra aldı ve onların taraftarları. Sonuçta, çok az insan uzun sıcak güneş ve mükemmel bir bronzluk ışınlarında basked olanların arasında solgun ve yorgun adamı bakmak istiyorum.

anlık ile eğer Gördüğünüz önce tan güneşlenme, böyle bir prosedür tatile çıkmadan önce gerekli olup olmadığını anlamak gerekir. Doğal bronzluk düzgün her cilt tipi için uzak düşüyor bilinmektedir. Genellikle insanlar hedefe ulaşılana en kısa sürede 4-5 gün bronzlaşmış etkisi bekleyin ve zorunda ve güzel tabaklanmış vücut, uygulamanın torbaları toplamak ve renkli deniz resimleri olmayan eve gitme zamanı olduğunu başkalarını gösterebiliriz. Bu gibi durumlarda, insanlar tatil yağma ve ev güzel anılar getirmemeleri, ten rengi eğimli ve anlık bulunmaktadır.

Biz şimdi anlık tan ile güneşlenmek mümkün olup olmadığı sorusu ile uğraşmak zorundadır. Aslında, pek çok uzman bu sürede denize bir gezi öncesinde yapay bronzluk yapmak, ancak bu durumda herhangi özel bir salonda doğrudur sadece profesyonel araçlar uygulanmalıdır söylüyorlar. Cilde koyu renk tonunu veren Yüksek kaliteli losyonlar, güneş ışınlarını bloke yok, bu yüzden kolay ve bronzluk anlık (öncesi ve aşağıda fotoğraf sonra) yavaş yavaş doğal dönüşür dinlenebilir.

muhteşem vücut

Bir kişinin tamamen farklı bir duygu ve duygu yaşamadan önce ve sonra Anlık bronzluk, her zaman vücudu süslüyordu. Bazı insanlar bile görsel olarak biraz kilolu kaldırır olduğunu iddia ederler. Bundan dolayı bir anlık bronzluk elde etmek için bir teşvik vardır. Yukarıda söylendiği gibi Moskova, aralarında uzman salonları, dolu:

 1. "Sonsuz" (16, sokak bitirme).
 2. "Leelas" (Yuzhnobutovskaya sokak, 61).
 3. "Çiller" (Üst sokak Radishchevskaya, 9).

mutlu ve orta düzeyde tabaklanmış onları müşterileri her zaman çıkıp olarak bu yerlerin her biri, olumlu geribildirim bir yeri vardır.

Nasıl işlemdir

Orada deriyle özel uygulama teknolojisi, böylece prosedür salonda veya evde ya gerçekleştirilebilir. Temiz cilt üzerinde, bir sprey kullanılarak özel bir renklendirme ajanı ile yayılır. Bu prosedür bireysel kabinleri gerçekleştirilir, araçlar büyük bir oda üzerinde saçmamaktadır.

6-8 saat içinde bu manipülasyon kesinlikle bir bez kullanın ve bir duş almak yasaktır sonra. Bu 500 2000 ruble arasında değişir fiyat hangi bir anlık bronzluk, sabahı, bir kural olarak, tayin olduğu bu nedenle içindir. cilt dolayısıyla gerekli tüm maksimum renklendirici parçacıklar ve emme süresine sahip Bu süre boyunca, etkinin uzun süre geciktirilir.

8 saat işlemden sonra, bir duş almak için şimdiden mümkün. epidermis fonların sadece% 85 absorbe olduğu renkli suyu tahliye olan su tedavisi sırasında nedenle, aslında dikkat etmelidir. çok gölge kaybolur beri korku için, buna değer değildir.

Kullanım losyonu - edinimi anlık güneş yanığı başka varyantı vardır. Aynı zamanda, eşit cilt bileşenleri sprey, özel ekipman ile uygulanmalıdır. Profesyonel dükkanlarda iyi böyle araçları elde edin.

salon ziyaret etmeden önce yapmanız gerekenler

Bir gün salonuna uğrayarak veya evde prosedür kendin önce dikkatlice anında bronzluk için hazırlamak gerekir. 24 saat içinde vücut parfümeri ve olası tüm ıslatma maddeleri için kremler kullanması yasaktır.

renklendirici mümkün olduğunca absorbe etmek için, uzmanlar ana işlem öncesi sağ soyma lazer yapmak önerilir. Bu tan eşit uzaklıkta ve daha az olacaktır parayı emmek neden olmamaktadır.

Anında Tan: Ne kadar tutulur ve ne etkisi

cilt tipi, onun hazır olarak, sayı ve spesifik yoğunluk tan yapacak sırasında madde süresine bağlıdır. Kural olarak, gölge bir kaç hafta boyunca bırakmaz.

Amacıyla Aşağıdaki yönergeler kullanılmalıdır, mümkün olduğunca uzun korunmuş etkiye:

 • olup, sıcak su altında yıkama;
 • çok agresif deterjanları kullanmamayı;
 • ağır ter çalış;
 • olmayan sıcak giysiler giymek.

Güneş yanığı kurtulmak için nasıl

Ekseriyetle cildi tabaklanmış olmadığı için müşteri, sonuç sevmez durum çok daha iyi görünüyordu. Neyse ki, güneş yanığı etkisi işlem sonrası hemen kabinde doğrudan çıkarılabilir. Aynı zamanda kullanışlı derilerine özel bir losyon gelecek ve daha sonra vücut ter ve duş gitmek gerekir.

Nasıl gölge kaydetmek için

Böyle bir anlık bronzluk çok kolları bilinmektedir ve bunu neden ihtiyaç, biz uzun süre tutmak için nasıl başa zaman. İlk karanlık cilt ufuk aşırı terleme katkıda çünkü soğuk mevsimlerde, giyim çok sıcak öğeler üzerinde koymak gerekmez yani.

Buna ek olarak, bu şekilde yapılan tabaklama, sauna, kabukları ve diğer benzer prosedürleri tahammül etmez. anlık bronzlaşma sahipleri bir süredir böyle prosedürleri ertelenmesini, ya da güzel koyu gölge iki haftadan daha sürmez.

Soğuk sezonunda tan daha iyi düştü terleme olarak tuttu. Bu nedenle, usta ve deneyimli müşteri çoğunluğu kış bu prosedürü yapmanızı öneririz.

Sağlık tehlikesi

anlık bronzlaşma prosedürü neredeyse güvenlidir. Anne ne de onun fetüs ne zarar görmeyecek şekilde doktorlar, bunu yapmak için bile hamile kadınlara izin söylenir.

Olumsuz tan çiller veya akne çok sayıda sadece varlığı olabilir etkiler. Bu durumda mutlak kontrendikasyonlar rağmen hala yok. İstemci güvenlik prosedürü şüphe gelirse, onun cilt için, onun uygulamadan önce bir dermatolog başvurmalısınız olduğunu.

Oldukça ender ana yolu oluşturan alerjik reaksiyonlara neden olur. Günümüzde birçok üretici ve herhangi bir olumsuz etkisi olmadı losyonları üretirler. bile ek olarak, bir kişi hiç cilt alerji, bunun için kullanılabilecek hassas ciltler için özel olarak tasarlanmış özel araçtan zarar gördü.

gerçek yorumlar

Tabii ki, yapay bronzlaşma , doğal daha iyi olamaz, henüz salonda anlık bronzluk hakkında yorum yeterince iyi. tüm kuralları ile yukarıda, insanlar uzun bir süre süren büyük bir etkisi olsun.

Tipik olarak, ilk müşterileri anında bronzluk ıslatıldıktan sonra elbiselerini iz bırakmaz gerçeği hevesli görüşlerini ifade etmek. Buna ek olarak, kendisi normal insan kokusu için alışılmadık ya da belirli biraz olsa bile, bunu herhangi bir koku vermeden bu renkler cildi gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.