Spor ve SağlıkKas yapmak

Triceps egzersizleri - ne nedir?

Kadınlarda, triseps vücut yağ kirlenme en eğilimli bölgelerden biridir. Bu fenomeni mücadele etmek kompleksi yanı sıra ile vücudun diğer sorunlu kısımlarını gerekir. Örneğin, bir diyet takip etmek gereklidir. Bu kesinlikle gıda kendinizi sınırlamak ve hatta açlıktan anlamına gelmez. Aksine, uygun beslenme uyması gerekir. İlk komplikasyon olmadan ve ondan sonra - Ayrıca zorunlu aerobik dersleri, triceps için temel ve izole egzersizler.

Bu nasıl oluyor yapılır?

Proteinlerin tam bir dengeli beslenme hakkında unutmadan iken, haftada 2 kez - değmez fazla 1 triseps edilir eğitin. Başka bir durumda, kaslar yeterince zaman ve emek gerekmez idmanlardan kurtarmak ve daha da büyümeyi.

yan, uzun ve orta: triseps kas 3 kirişler oluşur. Herhangi bir eğitim bu üç kiriş üzerindeki yükü verecektir yaklaşık olarak eşit olan triceps için egzersizleri içermelidir. Ancak bu durumda, triseps büyüme tam yük ve uyarımı alacak. Ayrıca (bu genellikle yan kiriş ise) geride en geri kalmış olan triseps üç kirişlerin belirlemek ve onu diğerlerinden daha fazla egzersizleri yüklemeniz gerekir.

O çoğunun dikkate almak gereklidir göğüs kasları için egzersizler yüklendi ve triseps edilir. Nedenle, böylece bir eğitim programı hazırlamak için gerekli olan pektoral kaslar onlar ideal olarak birbirlerinden kaldırılmalı ve triseps farklı günlerde eğitildi.

Hafif, orta, ağır ve benzeri: Farklı yoğunluklarda egzersiz triseps yapmaya değer en etkili olmak. Işık ve orta düşünülen triseps şiddeti değişen derecelerde ağırlıkları, ancak egzersizleri , halterlerle egzersiz orada birkaç krep vardır şiddetli olarak sınıflandırılır özellikle. Ancak, tüm bu hazırlık derecesine bağlıdır. sert egzersiz en az bir hafta olmalıdır sonra rahatlayın.

Kol kasları için en iyi seçimdir triceps için izole egzersizler olduğuna inanmak bir hatadır. başka bir kas gibi, triseps şişirmek en iyisidir temel egzersizleri, ve sadece tamamlayacak ve izole etkisini güçlendirmek.

İlk birkaç haftayı izolasyon çalışmaları kaçınmaları daha iyi en azından yeterli deneyime ve gerekli fiziksel eğitimi olmayan insanlar. 15 tekrarları - 8 olmalıdır, her biri çeşitli yaklaşımlar, yapmak için bu kas egzersizleri tüm triseps arttırmak.

triseps egzersizleri

egzersizlerin çok en etkili bazı bakacağız altında, triceps üzerinde vardır:

halter ile başın elle uzantısı

Bu egzersiz ile, triseps çizebilirsiniz. Hem oturma ve ayakta gerçekleştirebilir. Önemli olan egzersiz sırasında arka pürüzsüz olmasıdır.

bir dam al - 2 kg - yeterince ağırlık 0.5 başlar. Bildiğim kadarıyla onlar Elini kaldır yükseltmek ve karşı omuz başınızın arkasına doğru indirin olarak. o önünüzde tutmak için gerekli olan aynı zamanda Baş, ihmal edilemez. 15 kez - 8 birkaç setleri olun.

Blok simülatörü bastırın

Bu egzersiz triseps da çok etkilidir.

, Ayaklarınızı omuz genişliğinde açarak, bloğun önünde karşı karşıya durun Sırtınızı düz tutun. eller, kavramak veya kavrama halatını (blok bağlı olarak) hem de kullanılması. Egzersiz sırasında vücuda yakın dirseklerinizi tutmalı. Kolu veya ip bırakmadan, eller en düşük pozisyona unbend ve yine yavaş yavaş kendi orijinal dönerler. 15 kez - 8 birkaç setleri olun.

banktan Push-up

Bu egzersiz tüm triseps çalıştı.

tezgaha sırtını durun ve elleriyle dayanacağı. yere dik EIini, omuz ayrı genişlik. mümkün olduğunca bacaklar çekin. Şimdi, ellerini kullanarak mümkün olduğunca düşük inmek ve triceps kadar yükselir. 15 kez - 8 birkaç setleri olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.