Entelektüel gelişimiAstroloji

Nasıl yatak Zodyak'ın davranmasını: seksi burç

insanlar arasındaki ilişkiler - karmaşık bir şey. birbirini mükemmel anlar ve hatta agresif, zaten bilinçaltı düzeyde, herhangi bir neden olmaması biri. her yetişkin yaşamda özellikle önemli olan bir var cinsel ilişkiye. evlilik ayrılmaz bir parçası olarak, hepsi diğer sorunlar gidermeleri veya tersine, boşanma sonunda cehenneme aile hayatı çevirmek ve kurşun edebiliyoruz. gezegenler insan hayatı ya da olmasın her sektörünü etkilediğini inanın - potansiyel bir ortak hakkında özel madde, ancak ekstra bilgi kesinlikle olmaz.

gezegenler ve elementlerin etkisi

Astrologlar doğum tarihi ve hatta zaman bir kişinin karakter ama onun kaderi bütün sadece olduğunu söylüyorlar. "Senin yıldız için" ardından, hayatta başarı elde etmek mümkündür ve kaderi direnmek, sonra hayat ters gider. Özel önem yatakta Zodyak'ın davranış astrologlar çalışma hak. Bu özellikleri anlamaya çalışın. Kim bilir, belki bu veriler kendi kişisel yaşamlarını iyileştirmek için birçok kişi tanır.

Birkaç taraflarla burç üzerinde duran bir kişinin özellikleri dikkate alın. Öncelikle, ait eleman ve sözde yönetici gezegen. Buna paralel olarak, bu hesaba, gün ve diğer faktörlerin ne zaman (hayvanın sembolüdür) bir yıl içinde doğan bir kişi alır ancak ilk iki temel vardır.

Zodyak'ın 12 astrolojik işaretler dört elementin tabidir: Toprak, Su, Ateş, Hava. Bu kategori Burç, ortağı ile olan ilişkisi üzerinde büyük etkisi. Elbette, sonra yatakta farklı elementlerin burçlardan davranışı, iyi her iki tarafı da uygun olabilir, ancak uzun vadeli ilişkiler açısından, onun bir ortağı seçmek daha iyidir "sürüden." ayrıntılı olarak her eleman düşünün.

yangın

Bu grup, Aries, Leo ve Yay oluşur. Onlar kelime "enerji" ile karakterize edilebilir. Bu burçlardan sürekli aktivite cinsel ilişkiler açısından da dahil olmak üzere, hayatın her alanında kendini gösteren. Ancak, tartışılmaz liderlik çalışırken, bu bireyler genellikle gruptaki ortakları ile birlikte alamadım. Çoğu zaman, onlar uzun süre ayrıldı ve tekrar bir araya gelirler.

Bu grupta bazen aşırı aktivite rağmen Tek eşli çok yaygındır. Cinsel ilişkiler açısından Zodyak'ın bu işaretlerin tamamı ateşli ve tutkulu.

yeryüzü

Bu eleman Boğa, koruyan Başak ve Oğlak. Zodyak'ın Her üç işaretler bu aile hayatının dalları anlamına gelir, öncelikle pratikliği ve kullanılabilirlik karakterizedir. ortağı onlar, istikrar bulmak, gelecek hakkında da yararlı veya bu ilişki ne önceden hesaplamak mümkün bugünü yaşa ve düşünmek için her şeyden önce deneyin. seks terimler yanlarında yakınlık bakımından özel fantezileri olan başlıca hayvansal tutku, yönlendirir, saymak mümkün değil. Bu burçlardan yatakta Etkinlik da beklemek gerekmez.

hava

Hava elementinden İkizler, Terazi ve Kova. hayata Kolay tutum ve aşırı duygusallık bazen bu insanlar hakkında yanlış bir izlenim yaratmak. Aslında, onların kararlarında zeka ve nedenini düzenler. Zodyak'ın bu işaretlerin insanlar kafa isteyenler vardır. Bir başka özelliği cinsel ilişkiye dahil hayatın her sektörleri içinde deneme eğilimidir. her şeyi denemek adına, onlar yine de sadakat farklı, ama yalnızca o duygular ve zihin üzerinde seçili değildir.

su

Balık, Yengeç ve Akrep su elementi vardır. Iyi aşıklar olduğuna inanılmaktadır. Onlar seks sırasında pasif veya aktif arzusuyla bağlı bir ortak hissetmek ve edilebilir. cinsel ilişkilerin sadece fiziksel değil, aynı zamanda manevi tatmini arıyoruz. ortakları aynı elemanlarına aitse, ilişkilerini uzun ve ayrılmaz olacaktır.

mizaç ait unsurları ve zodyak, burç işareti dikkate alındığında ve seksi olun.

Büyük seks, fakat sadece ciddi bir ilişki ile bağlantılı olarak

Sizin kadın ise - Koç, aktif ve tutkulu bir ilişki için hazır olsun. O seks ciddi bir ilişkinin bir parçası olarak gören kategoriden olmakla yıllar sonra bile bir rutin haline getirmek için izin. Ama sadece cinsel burç güvenmeyin. Koç kadını - bir rüya gerçek oldu. , Kadınsı, seksi yatakta deney yapabilen ve aynı zamanda ideal bir anne ve ev kadını olarak. onunla mutlu gerekirse savaşmaya yetenekli yalnızca bir adam üstünlük tanıma yeteneği, ancak eşleri gölgesinde bırakarak değil, olacak.

Kızlar kendi ortağı öğrenmek olasılığı daha yüksektir. Bunlar dikkat ve cinsel burç bypass yoktur. Koç - çok seven ama ciddi bir ilişki tercih ediyor. Parlak ve tutkulu doğası gerçek aşkı craves savunmasız ruh gizler.

Her zaman hazır!

Torosların Patroness Venüs. Bu onların inanılmaz duygusallık ve iğfal açıklar. doğuştan gelen bir sezgi ile Toros insanların mizaç kendilerine sadece uygun bir ortak olarak seçildi. Bu Burç kadından doğanlar "eş-metresi" bir kombinasyonu arayan herkes için mükemmel bir seçim olabilir, ama sadece hatırlayacaktır: Bu aldatma affetmeyeceğim. Boğa ise - Ona yakın inkar için dikkatli erkek, aksi derhal aldatma şüphesi olması ve ödül olarak kıskançlık bir sahne olsun. mutlu ve en kısa sürede başa hazır olması zorunlu olan bir bölümdür - O seks inanmaktadır. Böyle Bir mizaç yoksa, o Boğa ile uzun vadeli bir ilişki içine girme daha iyi değil.

teminat tam olmaması

İkizler ile Burç cinsel uyumluluk şok ortağı atılmak yapabiliyor. Cinsel ilişki onların ruh haline tamamen bağımlıdır. Onlar için seks - bu her şeyden önce bir ruhsal ve zihinsel haberleşme ve ancak o zaman fiziksel temas olduğunu. Kadın İkizler öncelikle anlar ve onun ihtiyaçlarına dikkat çekmek deneyimli ortağı bekler. Bu Burç ve temsilcileri biseksüel ve eşcinsel davranış genellikle açıklıyor. insanlar sekse o kadar çok önem vermek neden Erkek İkizler içtenlikle anlamıyorum. Onlar için bu onların ortağı uzun süre, bağlı olmadıkları, dostluk bir uzantısı olabilir. Ve bu işaretin kadınlar ve erkekler bu kadar dinlenmek asla bir ilişkide onlarla katılmak, tam tahmin edilemezlik birleştirir.

Ciddi ilişki - güzellik seks rehin

Seksi Kanser burç bu temsilcileri ile ilişkisi karışıklıklarını anlamanıza yardımcı olacaktır Burç. Kadın Kanser inanılmaz aşığı olabilir, ama o utangaçlık üstesinden vardı ve bu ortağından sürekli güvence ve teşvik gerektirir. Prelude aracılığıyla iletişimde çok daha fazla takdir ve yatakta edepsizlik tahammül etmez. Uzun bir ilişki arıyorum, bir bilinçaltı düzeyde, bu zodyak burcunda doğan erkekler, bu yüzden onun seçtiği yatak acele etmeyin. Onların kötü aşıklar inanmak bir hatadır, seksi Kanser burç sadece aşık, bunlar tamamen açık edebiliyoruz söylüyor. Ailen bir planı varsa, zamanını boşa harcama.

Onun dayanılamazlık kanıtlamak için bir çaba

Aşık Bunlar zodyak işaretleri, Leo gibi, sürekli, hatta bazen farkında olmadan, hafif flört halindedir. En azından, çevredeki algıladıkları nasıl. Luring ve cazip erkek, kadın Lions bazen neden acaba seks sadece ilgilenen güçlü bir yarısı. Ama onun arkadaşlarının çoğu zaten bir ailem var bu anlayışı bir yaşta gelir ve tüm evli erkeklerin severler daha muhtemeldir. Burç cinsel uyumluluk ortağı erkek-aslan ise nadiren mükemmel olsun. Kendi karşı konulamazlığından kesinlikle emin. Onunla kalıcı bir ilişki oluşturmak isteyen, sürekli ona sürpriz için hazır olmak zorunda. şüphesiz avantaj hem de ilişkinin diğer alanlarda, her şeyi vermeye çalışacaktır, cinsiyet bakımından, yani o en iyisi olduğunu kanıtlamak için arzudur.

Sadece açık ilişkiler sağladı

Aşık Zodyak'ın birkaç işaretler var Virgin aynı özveri farklıdır. Ancak, nedense, istatistik bir aile kurmak mümkün olmamıştır çoğu tek kişi, o işareti ait olduğunu göstermektedir. Bunun nedeni ortağı ile anlayış eksikliği olur. , Yine de, ortakları açıkça mükemmel sonuçlar elde edeceğiz cinsiyete göre olmak üzere, herhangi bir sorun tartışabilirsiniz bu seviyede, gelecek olursa.

boyunca Harmony

ilişkide uyum sağlamak için arzu eli Terazi her zaman değil. onlar istenen sonucu elde edene kadar bu işaret ait kadınlar kadar seks deneme olacaktır. Her zaman bu saldırı için hazır ortağı değildir ve mahrem alanda memnun olanlar, böyle bir aktif kadınla hayatını bağlamak istemiyor. Nasıl Venüs himayesinde, yatakta burçlar davranmasını? Terazi adam uzun süreli ilişkiler ihtiyacını görmez ve onunla evlenirdim bile, sadakat üzerinde sayılmaz.

aşırı iştah

Şaşılacak zodyak ortağın işareti ile görüşmesinin ardından cinsel burç dahil bu konuda her şeyi öğrenmek çalışır çıktı. Akrep korkutucu ve mıknatıs kendisine çeken aynı zamanda. Cinsel, inanılmaz bir deneyimdir, ancak yalnızca deneme yapmak isteyenler için uygundur. Bu işaretin Kadınlar sadece lideri veya metresi rolünde mutlu olabilir. Bir ortağından ihtiyaçlarını gizlenmesi, onlar tatmin yoktur ve başka bir yere arayacak, bu nedenle, sadece ortak fakat kadının kendisi cinsel burç keşfetmek için zarar vermez.

Akrep adam - Bir kadın ile vücuda - bir ölçüde bir bilim adamı, incelenen nesne için. Bu eşiniz bir tanrıça gibi hissetmek verir, ancak bu duygu sadece sürece ortak çalışma olacak kadar böyle devam eder.

Radikal deneylerin düşmanı

Aşık burçların adlarına deneme istemeyen ve seçenekler Sagittarians için idealdir yılda kanıtlanmış tercih Ne ilgilenenler için. Onlar için seks - ilişkinin devamı değil, kendi bireysel bileşeni. En samimiyet Çok daha onlar başlangıcı ve peşine gizli iletişim kurma yeteneği için teşekkür ederiz. Ancak, zevkle, bu ilişkileri vermek, onlar da pes etmeyin, ve eşinizle birlikte mükemmel bir uyum sağlamak için çalışacak.

Teslim ol, ama sadece tepki olarak

İdeal cinsel ilişki Oğlak ile elde edilebilir. baskın bir varlık rağmen kadınlar, bir ortak ile uzlaşma mümkün. Onlar sadece eğlenceli ilgilenen ve nasıl sağlanacağını - başka bir sorudur. yatakta Oğlak erkek, hayatta olduğu gibi, ortağın mutlak bağlılığı gerektirir. O ona sadece aitti ve rakiplerinin yanında tolere etmeyeceğini istiyor. yatakta Man Oğlak çok yeteneğine sahiptir, ancak sürekli hatta bazen açıkça daha düz tekliği onu temin ve gerek.

Önemli olan - çeşitlilik

Kova manevi ve fiziksel yakınlık kombinasyonu olarak kelime "aşk" anlar. Bu alanların biri, ilişki yeterince onlar tatmin edilir değil, mutlu birlik çalışmaz. Kadın Kovalar olan denemeler yeteneğine sahiptir. Önemli olan - idil elde etmek ve bunun için onlar ellerinden gelen her şeyi yapacağız, aynı zamanda ortağına pasiflik, tepki için değil bekliyor olacak. Sonra bazen eşleri baffling, yatakta su elemanına ait zodyak işaretleri, davranışı. Nedenle her zaman Kova aniden egzotik bir şey denemek için sunduğu seks açısından nispeten pasif olduğunu olur. Bu partneri hayal kırıklığına uğrattı falan memnun olmadığı anlamına gelmez. Yeni şeyler öğrenmek için gayret - Böyle onların doğasında var.

Neredeyse mükemmel

Cinsel burç balık burcu en çok yönlü olması. Hemen hemen Zodyak'ın diğer herhangi bir işaret, onlar sebebiyle doğuştan sezgi seks uyumu sağlamak. yetenek ortağına arzusu mükemmel metreslerin içinde Balık kadınları yapar hissetmek, ama bir ev kadını ve anne olarak kendi nitelikleri düşürmek değildi.

Seksi Burç Balık kadınları bir koca bu Burç ve temsilcilerini seçmek için izin verir. Onlar kendi ortağı sadıktır ve ilişki uğruna ona özel kahramanlık gerektirmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.