MaliKişisel Finans

Kendilerini incitmeden para kazanmak için 4 kolay yolu

De ki, aynı zamanda 200, 400 veya 700 $ bir ay de kazançlarını artırmak için çalışıyoruz? işe yarar zaman, ben aslında daha olmaz serbest parayı bulmak için sürpriz oldu, ve harcama orantılı artmıştır. Eh, bunu yalnız değildir - çoğu insan sahip bir sorundur. Ama iyi haber gelir de hemen her düzeyde maddi başarılı olabilmesidir - Eğer kazanmak daha az harcama vardır. en düşünelim nasıl kaydedileceği mali özgürlüğe giden yolu başlamak için güvenli ve nasıl para.

Adım Bir - En önemli

Sen teneke uyandırma bir gün için çok uzun zaman rüya zengin, temsil, görselleştirmek ... Ama olmadan senin belirli eylemleri o irade be bir egzersiz de yararsızlık. Zengin ilk ve en önemli sırrı - her zaman kazanmak daha az harcama.

Bu çok basit izleyin: eline düşen bir miktarın kenara% 10 unun bunu bir kural almak. Ayrı tutun tasarruf hesabı ve hiç şüphesiz, ve muhakeme - paradan tasarruf! Yani her ay size değil, aynı zamanda kendilerine yiyecek, giyecek ve eğlence sadece satıcıları ödeyecek. Hayatta hissedeceksiniz ne kadar sakin ve daha güvenli bir fikrim yok.

Yani, gelir% 90 kalır. Ve bir gelir ki ...

İkinci adım: para kazanmak için nasıl

Hepimiz iyi yaşam ve mutluluğundan alma, şimdi ve burada yaşamak istiyoruz. Korku kendileri de tasarruf insanları tutar dizginlemek reddediyorum. Ama belli belirsiz para kazanmak için birçok yol vardır.

1. Gereksiz harcamaların korunun!

Dürtüsel alımları - Bu çok para sızan büyük bir boşluk vardır. Bunlar anlık neşe getirmek ve sonra boşa fonlarla ilgili pişmanlık sadece tadı vardır. Kendine bir kaç basit adımı koruyabilir:

- Çantana için diyor parlak etiket sok Bu cümle pervasız harcamaları fonların% 70 tasarruf sağlar "Gerçekten buna ihtiyacım?". Sadece periyodik etiket rengini değil "zamylivat" dikkatine sorunun metnini değiştirmek unutmayın.

- Aynı anda pahalı şeyler satın almayın. zaman ayırın: Her için müzakerenin bir gün 100 $ fiyata.

gündelik alışverişlerde 2. Tasarruf edin!

gıda para tasarrufu - harika bir yol ayda 50 ile 200 dolar arasında kaydedin.

- mağazaya gitmeden önce bir liste yaz. Bu basit kural deli almak ve gerçekten gereken sadece şeyi satın yardımcı olur. Sonuçta, bu yüzden sık sık biz sadece ekmek satın almak ve bunu on kat daha fazla geçen harcamaya markete gidin. Basitçe Aşağıdaki liste bu ağrısız önlemeye yardımcı olur.

- aç karnına markete gitmeyin. Bu var psikolojik bir hile: aç bir adam gerçekten ihtiyacı göre% 30-40 daha fazla gıda satın alıyor. O lezzetli ve hisseder hayati deposunda, hemen hemen tüm gıda! Yani - ilk yemek ve sonra para harcamak.

- Ev tasarruf yarı mamul ve ambalajlı ürünlerin sevmiyorum. matematik kendiniz yapın: ağırlık olarak satılan malları ve kendiniz pişmiş yiyecekleri, yaklaşık 30-40% onların poluprigotovlennyh daha ucuz ve torbalar meslektaşları üzerinde yayılmış bulunmaktadır.

3. yeni öğeler ve sipariş için ürün satın dikkatli olun!

Bu nasıl tasarruf için? Çok basit: yutturmaca svezhevypuschennoy model telefon, TV veya diğer ekipmana geçene kadar birkaç ay beklemek. Fiyat her zaman% 30 oranında ortalama düşüş olduğunu ve ürünün kalitesi aynı kalır. Aynı şey "vitrin ürünü" ile olur - üreticileri önemli bir indirimle satmak.

4. Gereksiz acıma kurtulun!

gitmek veya damalı için - daha önemli olduğunu anlat? Eğer marka, bir durum araba ya bir saat tanınmış bir fazla ödeme şeyler için ne yapmalıyım? Check it out - Eğer kalite kaybetmeden yarı fiyatına satın alabilirsiniz pek çok şey vardır.

inatla tek lüks markaları seçerseniz, gerçek mali olanakları ile kabul etmez, bu düşünmek için bir neden - ve her şey özsaygı ve özgüven ile iyi olup olmadığı? Belki de bu kadar bir yerli refahını almaya çalışıyorlar? Ama bu farklı bir hikayedir.

Böylece tasarruf için en basit yol göstermiştir. Her zengin insanlardır bir bu yeni alışkanlıkları oluşturmak için deneyin. Çok kolay. Ama hayatınızı geliştirmek için garantili!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.