Spor ve SağlıkFutbol

Alou Diarra - Daha sonra ekran yetenek

Alou Diarra - Fransız futbolcu, uzun süre sabit olabilir bir kulüp bulamadılar. Bunun bir istisnası öncelikli şey "Bordeaux" in dört yıllık dönem dikkate ancak edilebilir. Bu yazıda size oynadığı ve hangi başarıları elde başardı neyi kulüpleri de yetenekli bir defansif orta saha Alou Diarra, kariyer yolu ne olduğunu bulacaksınız.

Erken kariyer

Alou Diarra Fransa'da 15 Temmuz 1981 tarihinde doğdu ve zaten altı yaşındayken futbol akademisi "Aulnay-sous-Bois" girmiştir. o dört yıl geçirdi kulübü "Villepinte", hareket ettirilmez 1993 yılında kadar İşte orada, uzun bir süre eğitim verdi. onaltı yaşından anda, Diarra profesyonel sözleşme imzalamadan önce üç yıl eğitim kulübü, "Luan-Cuiseaux", gençlik takımına katıldı. Ama o uzun kalmadı - onun yetenek büyük kulüpleri fark etmiş ve 2000 19 yaşındaki defansif orta saha yazında Münih "Bavyera", dünyanın en güçlü kulüplerinden birinde yer aldı. Birçok kulüpte Diarra müthiş bir geleceği var hissetti, ama orada geçirdiği iki yıl içinde, oyuncu bir kez bile alanını girmedi. "Bavyera" nin rezerv takımın oynadığı 41 eşleşmeleri olması, Diarra "Liverpool" taşındı ama üssünde onun için yer yoktu, ama onun çift sürgün kimse gidiyordu. kulüp kira yardımı ile, farklı bir şekilde Alou Diarra yetenek geliştirmeye karar verdi.

kiralık

Tek bir maç orada sahne değil "Bavyera" olduğu gibi Malili kökenli üç yıllık Fransız futbolcu, "Liverpool'da" bölümünde listelenen, fakat. Bir ay içinde Diarra imzaladıktan sonra o 25 maç oynadı kendisi için "Le Havre", kiralık ev gönderildi. o 34 oyun oynadığı "Lance" de - O Alou sonra 35 kez ve için sahada çıktı "Basta", oldu. Bütün bu süre içinde, altı gol attı, ama Diarra o hatırlamaya değer - savunma oyuncusu ve bu onun ilk öncelik değil. Sonuç olarak, 2005 yılında, "Liverpool" 24 yaşındaki bir Fransız hakkında nihai karar - İngilizce kulüp gelecek, bu nedenle, Alou Diarra, şimdiye kadar sadece dışarı oynamıştır oyuncu, Fransa'ya eve gittim değildi vardı. O oynadığı için son kulüp, "Lance", orta saha üç milyondan Euro için bir sözleşme satın almak için anlaştı.

Fransız dönem

"Lance" yetenek Diarra oyuncu uzun burada kaldım bu yüzden, şekillenmeye başlamış. Bir sezon için o 32 maç oynadı ve iki gol attı ve en iyi Fransız kulüplerinden biri tarafından satın alındı, "Lyon", fiyata, bir yıl önce "Liverpool" ücretli "Lance" olarak, yani iki katına daha fazla. "Aslan" Diarra onun yeni kulübüyle Fransa'nın şampiyonu olma, onun ilk kupasını kazandı - ve yine onun ikamet değiştirdi. Şu anda, diğer bir güçlü kulüp, "Bordo", yedi ve 26 yaşındaki opornika için bir buçuk milyon ortaya koydu. Daha önce de belirttiğimiz gibi, "Bordo" Diarra en uzun süre kaldı ise - o 11 gol, 133 maçta toplam oynama, kulüp dört mevsim geçirdi ve en önemlisi - kerede 2009 yılında kazanmak ve Kupa ve Fransız Kupası. 2011 yılında, onun kavrama 30 yaşındaki oyuncu o bir yıl Fransız Kupası'nı kazanmayı başardı oldu "Marsilya" beş milyon Euro, satıldı kaybetmeye başladı. Ve bu zaferle dönen Diarra iki "West Ham" bir buçuk milyon Euro satıldı.

İngiliz dönemi

"West Ham" olarak Alou o ödünç "Rennes" oyun sezonu tamamlamak üzere gönderildiği, bundan sonra sadece altı ay, geçirdi. döndükten sonra bir yıl daha İngiliz kulübünde geçirdiği fakat sahada sadece altı kez tüm bu mola esnasında. Sonunda, kulüp ile oyuncu 2014 yılında sözleşmesi sona eren ve 33 yaşındaki işin zamanında kalmıştır. Ama buna göndermek için fırsat atladı Şubat 2015 yılında bu yüzden, kariyerini bitirmek istemediğini: Kısa süreli sözleşme, başka İngiliz kulübü, "Charlton" girmeye karar verdi. Orada o bir yıl daha sözleşme uzatma aldığı için sezonun, son ayağı üzerinde çok iyi kendini gösterdi. Sadece bir kulüp "Charlton Athletic" Diarra gol attı 44 oyunları geçirdi. orta saha bir sözleşme sona geldiğinde, onun vatan dönmeye karar ve şu anda maalesef henüz tek maç harcanan olmadığı için hiç "Nancy" taşındı.

Milli takımın Performanslar

İlk çağırma Diarra 23 yaşındayken, 2004 yılında, oldukça geç oldu. İrlanda golsüz beraberlikle sona erdi karşı O dostça yılında ilk yaptı. Sonuç olarak, Fransız İtalyanlar bıraktı nihai bir Togo karşı grup aşamasında maç yerine yanı sıra oynama gibi geliyor, 2006 Dünya Kupası için Fransa kadrosuna dahil edildi. Avrupa Şampiyonası 2008 Alou cevapsız ve gitti 2010 yılında Dünya Kupası, ama sadece Güney Afrika'da karşı oynadığı maçta alanını terk - ama aynı zamanda kaptanın kol bandı. Diarra da gitti Avrupa Şampiyonası 2012 o üç grup ıslık ıslık kalbinde maçları geçirdi yıl. İsveç karşı bu maçların üçüncü, orta saha kariyerinin son oldu. Toplamda, o milli takımı için 44 oyun geçirdi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.