MaliKişisel Finans

Bir depozito açmayı planlıyoruz? Dikkatli olun!

Makul çözüm bankada bir mevduat açılması olabilir mevcut para artma eğilimindedir. Bu basit işlem yalnızca kredi kuruluşunun seçimi tarafından karmaşık olabilir. Rekabet müşterilerinin peşinde hileler her türlü gitmek için bankaları zorluyor. Reklam sloganları en uygun şartlarla sunan potansiyel yatırımcılar zihinlerini heyecanlandırmak. Ne fayda mevduat ve hangi banka önerileri görünür faiz oranlarının yüksek sayılar, arkasında anlamaya çalış.

mali katkıda yerleştirilmesi her zaman ve en popüler finansal enstrüman olmaya devam etmiştir. Eskiden, sadece tasarruf bankaları güvenli veri depolama ve para büyümesini sağlayabilir. O zamandan beri, bankaların sayı çok daha fazla artmıştır. Basitlik yerleştirme işlemleri para açılması için herhangi bir ek belgeler gerekli olduğu garanti anlamına gelir. Rus yatırımcı pasaport olması yeterlidir, yabancıların ayrıca empoze bir göç kartını ülkemizde ve kayıt.

müşteri için zorluk zaman para yatırım sadece güvenilir bir banka ve tipi seçiminde olduğu mevduat. Yüksek faiz oranları, yılda% 11,6 kadar, en sık uzun vadede fonlara tabi sundu. Yani, Banka içinde "FFT +" mevduat açılış proje finansmanı 549 gün içinde bir terim konaklama ile müşteri yılda 11,15% kar getirecektir. "Amber" katkılarıyla Ergobanka Hemen hemen aynı koşullar. Bu iki mevduat ürünleri bugün tutarı bankacılık uzmanlarına etkili katkıları listesinin başında yer.

bankalarda mevduat toplu, yılda 9-10 faiz oranı% odaklandı. önemli kar katkı alınması üzerine sermaye uzun zamandır bir finans kurumu bir yatırım konuşma yalnızca olabilir. Böyle bir öneri, örneğin, "Açılış" Bank tanıtır. Mevduat için "Klasik" faiz oranı katkı asgari miktarını ayarlamak% 10 - 3 milyon ruble, yerleştirme süresi - 3 yıl. Faiz aylık bazda ya elde edilebilir, ya da biz sözleşme sonunda anapara mevduat ekleyebilir ve alın.

Ancak, aynı uzmanlar şiddetle tek 700 bin ruble aşan depozito başlamasını tavsiye katkısı. Sigorta sistemi banka kapandı eğer tazminat miktarını sınırlamak sınırlar. Bir banka ve mevduat sözleşmesinin çeşitli seçerken, keşif aşağıdaki parametreleri altında ortalama faiz oranı ile en karlı mevduat olabileceği hatırlanmalıdır:

  • fırsat depozito doldurmak için ;
  • "Faiz faiz" şarj sağlamaya harf katkıları;
  • ilgi asgari zararla mevduat anlaşmanın erken fesih imkanı.

Uzun bir süre için büyük paralar yatırım yaparken Son olarak, farklı para birimlerinde çeşitli mevduat açmak için tercih edilir. Böyle sağduyu etkili bir sermaye yatırımı ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.