Spor ve SağlıkKas yapmak

Ne kadar kolay evde göğüs kasları şişirmek için?

Güçlü göğüs bir adamın ince yarı yarıya dikkat çekiyor. Bu onların elbiselerinin altına gibi, ve o olmadan eşit etkileyici görünüyor. Doğal olarak, göğsünün güzelliği sürekli iyi durumda bunu korumak için çalışmalıdır.

Modern koşullarda, değil her insanın göğüs kasları şişirmek için spor salonu ziyaret etmek bol zaman var, ama bu egzersizleri ve evde bir dizi yapabilirsiniz, çünkü tamamen onlar hakkında unutmak için hiçbir neden yoktur.

Pectoral kasları doğrudan erkeklerin çeşitli hareketler dahil. Bu kas avuçiçi desteği böylece göğüs kuvvet devlet doğrudan ellerinde bulunan bağlıdır. Ayrıca, kasların bu grup kaldırma ve çubuğun üzerinde dönerek, elleri ve şınav iterek yer.

Erkekler pektoral kas belirli genişlik olduğunu, bu yüzden birkaç anahtar yollarla güçlendirilmesi gerekiyor, bu yüzden de büyük bir alanı kaplar. pektoral kas her alanda gelişimine yönelik egzersizlerin çeşitli türleri vardır.

Genellikle isteyen erkekler göğüs şişirmek için kasları, eşitsiz gelişme sorunuyla karşı karşıya. Bu nedenle, en az kas geliştirdi yerlerde "boşlukları" olabilir. bazı kurallar bu sorunları önleyebilirsiniz olduğunu dikkate vardır:

  1. Eller-up arasında daha geniş bir mesafe, daha çok göğüs kas dış kısmı çıkıyor. Yeni gelenler hemen barda kavramak olmamalıdır, kollar geniş yayılır, biraz omuz genişliğinden daha geniş ayırmak için yeterli olacaktır.
  2. Daha yüksek sen, itmek veya bench press sırasında pektoral kas daha fazla dahil üst bölümüne ellerini kaldırıp. Daha sık erkeklerden daha o az gelişmiş, bu nedenle bu egzersiz seçilen aralıkta dahil etmek kesinlikle gereklidir.
  3. Eğer şınav yardımıyla göğüs kasları şişirmek için arıyorsanız, zemine mümkün olduğunca düşük inmeye çalışın, bacaklar başını biraz daha yüksekti olması arzu edilir.
  4. Nefes dikkat edin. Soluma maksimum çaba ortaya ve sadece gevşeme sırasında nefes gerekir. Herhangi gücü eğitim gerçekleştirirken Bu kural gözlenmelidir.
  5. kaslar dinlenme gerektiğini unutmayın. güçlü bir fiziksel efor kaslarıyla bir gün dinlenmek, bu nedenle en az bir gün sürer olamaz. egzersiz sonrası kaslarda ağrı endişe varsa, düzenli egzersiz bu duygunun sizi rahatlatacak, merak etmeyin.

Birçok kişi "diye merak Nasıl pektoral inşa etmek evde kasları"? Kolayca evde yapabileceği şınav, üç tipi vardır.

  1. Normal şınav. Yalan vurgu, eller, düz, ayak yere dayanacak vücut omuz genişliğinde, biraz daha geniş yer, topuk kapalı. Yavaşça sonra aniden silah düzeltin, kendini aşağı indirin. Fiziksel hazırlık dayanarak, tekrarlar farklı sayıda yapmak, ancak 20-30 tekrarlar 3 set sonuçlanması çabaya değer olabilir.
  2. Kafasına göre daha yüksek Ayaklar. katta sağlam şekilde durduğunu sağlam sandalyeyi alın, bacaklarında kalan, kollar omuz genişliğinden biraz daha geniş düzenlemek. Vücut dik tutarak şınav başlatın. Bu egzersiz - etkili bir göğüs kasları pompa isteyenler için temel.
  3. Esneme. pektoral kaslar iyi gelişmiştir için, gerçekleştirmek için emin olmalıdır kuvvet egzersizleri, onların germe amaçlı. sandalye bir çift alıp omuzlarına ve köprücük kemiği seviyesinin biraz daha geniş bir pozisyonda içlerine ellerinizi yerleştirin: streç sıkma yapmak çok kolaydır. koltukta ayaklarını koyun. Çok iyi, yüksekliği sandalyeler yüksekliğinden fazla ise. Eğer göğsünde hafif bir ağrı hissediyorum kadar derin lavabo basılması. Bu kaslar gerilir ve sonra artacağı sinyal gönderir. nefes verirken, hızlı ellerini düzeltin. 4 Gerekli yaklaşım olun. tekrarlama sayısı fitness düzeyine bağlıdır.

Merak edenler için "hızlı göğüs kasları nasıl oluşturulacağını," diyet unutun ve dinlenme yoktur. peynir, et, fındık, yumurta, baklagiller: Günlük diyette fazla proteinli gıdalar ekleyin. meyve ve tahıl unutmayın. aksi takdirde tam olarak geliştirmek için mümkün olmayacaktır, kaslarınız tamamen rahatlamak için izin verin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.