SağlıkMüstahzarlar

Diyet takviyesi "Cordyceps": deyim

insanlar üzerinde beslemeleri büyüyen modern dünyanın hızı ve düşük kaliteli gıda, dramatik vücuttaki patolojik süreçlerin çeşitli riskini artırır. Klasik tıp (çoğu durumda) hareket ilaç büyük miktarda sunduğu pek çok istenmeyen etkilere tehdit ediyor.

Doğu şifacılar kendi kendini düzenleme ve kendi kendini iyileştirme için vücudun odaklanır. Bütün organlar ve insan vücudunun sistemlerin rejeneratif işlevini uyarır mükemmel bir uyum ajanıdır başarıyla rahatsızlıkları mantar cordyceps tedavi için kullanılan ondan fazla yüzyıllardır Çin ve Tibet tıbbı,. Bu mantar değerli madde bileşimine dahil besin takviyelerinin. Cordyceps içeren bitkisel preparatlar, sadece birkaç tanınmış şirketler yayınladı.

Diyet takviyesi "Cordyceps", talimat vücut üzerindeki karmaşık etkileri işaret hangi, kardiyovasküler ve bağışıklık, endokrin ve solunum sistemlerinin normal işleyişini sağlamak yapabiliyor. İlaç aşağıdaki amaçlar için önerilir:

kan dolaşımı -için normalleştirme;

Çeşitli solunum hastalıklarının tedavisinde -ile;

endokrin bezlerinin fonksiyonlarını korumak için;

böbrek rahatsızlıkları nokta koyar.

Ilacın büyük işletim bileşenlerini açıklar antioksidan ve vücut nedeniyle Kordisepin'ten üzerinde immün sistemi uyarıcı etkileri vardır etkisiyle besin takviyesi "Cordyceps" talimatı. tıbbi mantar özü bakımından zengindir Polisakkaritler, nonspesifik bağışıklık sisteminin işleyişini normalleştirmek ve karaciğer ve kalp kasının işleyişini düzenler. Aynı zamanda, bu maddeler, deri hücrelerini yeniden kan oluşumu üzerinde yararlı etkilere sahip, metabolizmasını ve mikrosirkülasyon normalleştirir.

tıbbi mantar D-mannitol kısmı devre dışı serbest radikaller ve peroksitler. Bu süreç yaşlanma ve epitel hücrelerinin restorasyonu yavaşlatmak için yardımcı olur. Aktif madde, böbrek üstü bezlerinin bir düzenleyici olarak adenosin davranır ve kalp kası dokusunun beyin mikrodolaşımını artırır. Bu bileşen aynı zamanda çeşitli hastalıklara karşı vücudun direncini uyarır.

, Karışımda bulunan iz elementler çeşitli fizyolojik süreçlerin normale gövde, selenyum ve çinko kalsiyum eksikliği, telafi eder.

Diyet takviyesi "Cordyceps" da, tedavi edici etkiye, dokular, organlar ve insan vücudunun sistemleri üzerinde olumlu bir etki gösterir etmek talimatı. Bu gibi birçok hastalıkta kullanılan önerilir:

- kalp ve özellikle inme ve kalp krizi sonrası rehabilitasyon vasküler sistemin patolojiler;

- bağışıklık sistemini normalize etmek;

- aritmiler;

- hastalıklarında solunum , böbrek taşı, bronşit, influenza, tüberküloz ve pnömoni, sistit ve piyelonefrit olarak, enfeksiyöz ve doğada viral giyen ve idrar yolu;

- kadınlarda uzantıların enflamasyonun varlığında;

- diyabet;

- prostatit;

- çeşitli patolojiler, böbrek ve akciğer, kalp, karaciğer ve beyin;

- Hepatit, doğa ve herpes viral giyen

- kurslar yapılan radyoterapi ve kemoterapi arasındaki kanserin önlenmesi ve vücudun bakımı sırasında;

- siğil ve herpes zoster ile;

- ortadan kaldırmak için , kronik yorgunluk sendromu ;

- Karaciğer sirozu önlemeye yönelik önleyici tedbirlerin gerçekleştirilmesi anda.

Diyet takviyesi "Cordyceps", vücut üzerindeki yararlı etkileri dikkat çekiyor üzere talimat, sinir sistemini uyarmak olmaz ve uykusuzluk, tahrişe ve artan kan basıncına neden olabilir. Bu gerçek yaşlı hastalar için özellikle önemlidir.

Doğal bir çare olmak Yaşamsal İksiri "Cordyceps", tanınmış ginseng üzerinde olumlu etkileri gücüne üstündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.